Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot - Bukowina - Podziękowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam - Dotarłem do domciu :)

Jako, że chciałbym podziękować orgnizacji ( i chyba nie tylko ja ) za mega zlocik, najwygodniej chyba będzie poświęcić temu właśnie ten (osobny) wątek aby każdy mógł od siebie dwa słowa napisać :)

Z mojej strony szczere DZIĘKUJĘ dla całej ekipy organizacyjnej z KR oraz wielkie słowa uznania za organizację na takim poziomie jakiego na naszym forum jeszcze nie było :notworthy: Wielki szacun za poświęcenie, dopięcie wszystkiego na ostatni guzik oraz wypaśny ośrodek i nie małą ilość niespodzianek (świniak, sztuczne ognie, tort Audi i.t.d. ) - JESTEŚCIE WIELCY :notworthy:

Zaś wszystki obecnym dzięki za doborowe towarzytwo, miłą atmosfere i wspólną zabawe :good: :good: :good:

Ps. Ekipie Poznania za niazapomniany powrót do domu :notworthy:

Dzięki wszystkim i za wszystko w imieniu swoim, żonki i Mironka :wink4:

Opublikowano

Nie ma co oszczędzać podziękowań dla organizatorów i wszystkich osób które były a więc naprawdę duże

:hi::notworthy::good: DZIĘKUJĘ :good::notworthy::hi:

to był mój pierwszy zlocik ogólnopolski (ale na pewno nie ostatni) było mega naprawdę jeden z lepszych wypadów na których byłem

Opublikowano

Wielkie podziękowania dla organizatorów i wszystkich uczestników zlotu :notworthy: było :good:

Opublikowano

Ja w imieniu swoim, Cuberka, Jarko i Themoniastego dziękujemy wszystkim za przybycie i dobrą zabawę, organizacja zlotu dla tak wspaniałej ekipy to sama przyjemność :decayed:

Opublikowano

Mój pierwszy zlot = MEGA wypas :good:, juz mam w głowie letni.......podziękowania i pozdrowienia z Łodzi..... :> :hi:

Opublikowano

Ja w swoim i żonki imieniu chciałem podziękować za profesjonalną organizację :notworthy:, doborowe towarzystwo :drunk: i fajną zabawę :thumbup:.

Opublikowano

my tez chcielismy bardzo podziekowac,byl to nasz pierwszy zlot w tym klubie-na pewno nie ostatni,a w ogole jakis 9-ty moze 11-ty tego typu,czyli zwiazamy z klubem motoryzacyjnym i byl to jeden z najlepszych jesli nie najlepszy , do pelni szczescia przydaloby sie jeszcze kilka godzin na plycie lotniska do pelni szczescia, ogolnie wielkie dzieki za organizacie,poswiecony czas i caly harmonogram dla wszystkich ktorzy sie tym zajeli oraz wszystich uczestnikow-ekipa jest koxik,bylo za***iście .pzdr

Opublikowano

Jeszcze raz :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

To był pierwszy mój zlot i zrobię wszystko żeby z tak fajną ekipą spotykać się na każdym ogólnopolskim. Wielki szacunek dla organizatorów. Impreza na najwyższym poziomie. Pozdrawiam. :notworthy:

Opublikowano

Jak już pisałem wszędzie, wielkie podziękowania dla organizatorów, jak i uczestników za super zlot. Atmosfera świetna, super ludzie, super auta, super zabawa, po prostu zlot A4-klub.pl :kox:

PS. Miny lokalnych mieszkańców - bezcenne :naughty:

Opublikowano

Dziękuję, że mogłem się z Wami sponiewierać cytrynówą. :decayed:

Świetny ośrodek, świetna organizacja całej imprezy. Cieszę się, że mogłem zaliczyć kolejny zlot klubowy, niestety bez A4, ale to chyba nie jest najważniejsze... :th:

Opublikowano

Wielkie Podziekowania dla ekipy organizatorów. :hi:

Opublikowano

i ja rowniez dziekuje za mega udany zlocik :good:

swietny osrodek, swietne miejsce, super impreza i zajeb**** towarzystwo :>

a co zlego to nie ja :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

Wielkie Podziękowania za dobre jadło i godziwy dach nad głową przez te kilka dni. :notworthy:

Mój pierwszy Zlot i na pewno nie ostatni :wink4::good:

Opublikowano

I ja się dołączę do podziękowań :notworthy:

Bardzo mile spędzony czas w przepięknej scenerii z wybornym towarzystwem.... :> :> :>

Opublikowano

my tez chcielismy bardzo podziekowac,byl to nasz pierwszy zlot w tym klubie-na pewno nie ostatni,a w ogole jakis 9-ty moze 11-ty tego typu,czyli zwiazamy z klubem motoryzacyjnym i byl to jeden z najlepszych jesli nie najlepszy , do pelni szczescia przydaloby sie jeszcze kilka godzin na plycie lotniska do pelni szczescia, ogolnie wielkie dzieki za organizacie,poswiecony czas i caly harmonogram dla wszystkich ktorzy sie tym zajeli oraz wszystich uczestnikow-ekipa jest koxik,bylo za***iście .pzdr

to pierwszy zlot kiedy moja kobita się wybawiła wieczorami .. pierwszy bez dzieci :D ...

a tak jak Kokosa już nasty motoryzacyjny ... z czego jeden z Kokosem był wspólny, ale wtedy to jeszcze A4-klub nie istniał :)

Opublikowano

Chłopaki wieki szacun :good:

Opublikowano

Dziękowałem już przy innej okazji ale się powtórzę :decayed:

Wieeeelkie podziękowania dla organizatorów :notworthy: :notworthy: :notworthy: Super robota chłopaki :good: :good:

Dziękuje również tym, z którymi się dobrze bawiłem. :kox:

No i chłopakom za wspólną drogę :>

To kiedy następna impreza :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dziękowałem już przy innej okazji ale się powtórzę :decayed:

:gwizdanie: :good:

To kiedy następna impreza :naughty: :naughty:

W piątek na Kazimierzu :naughty:

Opublikowano

Poprostu było Super :good:.... Wielki szacun dla organizatorów :good:, za dobrą zabawe :wink4:.. Należą im się wielkie brawa :oklaski..: Oby więcej takich imprez :).. Dzięki chłopaki :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.