Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zlot - Bukowina - Podziękowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poprostu było Super :good:.... Wielki szacun dla organizatorów :good:, za dobrą zabawe :wink4:.. Należą im się wielkie brawa :oklaski..: Oby więcej takich imprez :).. Dzięki chłopaki :>

kurcze, a czemu ja Ciebie nie pamiętam :mysli:

Opublikowano

Poprostu było Super :good:.... Wielki szacun dla organizatorów :good:, za dobrą zabawe :wink4:.. Należą im się wielkie brawa :oklaski..: Oby więcej takich imprez :).. Dzięki chłopaki :>

kurcze, a czemu ja Ciebie nie pamiętam :mysli:

Bo tak było Fajnie :good:.. Ale na paru zdjęcich mnie znajdziesz :>.. Dzięki jarko :wink4:..

Opublikowano

Poprostu było Super :good:.... Wielki szacun dla organizatorów :good:, za dobrą zabawe :wink4:.. Należą im się wielkie brawa :oklaski..: Oby więcej takich imprez :).. Dzięki chłopaki :>

kurcze, a czemu ja Ciebie nie pamiętam :mysli:

Bo tak było Fajnie :good:.. Ale na paru zdjęcich mnie znajdziesz :>.. Dzięki jarko :wink4:..

a myślałem ze wszystko pamiętam :kox:

Opublikowano

Klimat :good:

Atmosfera :good:

Ludzie :good:

Organizacja :good:

Okolica :good:

Żarcie :good:

=

Mnie się bardzo podobało :wink4:

Dzięki :notworthy:

Opublikowano

Było super :good:

Wielkie dzięki organizatorom, za przygotowanie tego wszystkiego :notworthy:

Atmosfera była ekstra, ludzie super (szkoda że tylko część poznałam osobiście).

Okolica zapierała dech w piersiach.

Niestety dziś się z łóżka zwlec nie mogłam, chyba zimowe górskie powietrze mi zaszkodziło i się rozchorowałam, ale i tak było warto :good:

Nie mogę się doczekać następnego zlotu :kox:

Opublikowano

a myślałem ze wszystko pamiętam :kox:

hehe 4 dni picia robią swoje z pamięcią :polew: :polew:
Opublikowano

a myślałem ze wszystko pamiętam :kox:

hehe 4 dni picia robią swoje z pamięcią :polew: :polew:

:kox: czekam na wszystkie foty, może mi pamięć trochu wróci :decayed:

Opublikowano

Chłopaki jeszcze raz wielkie dzięki... Jak dotąd najlepszy zlot na jakim byłem... :notworthy::good:

Opublikowano

wgrywam :decayed:

Opublikowano

Chłopaki jeszcze raz wielkie dzięki... Jak dotąd najlepszy zlot na jakim byłem... :notworthy::good:

I nie tylko ty :naughty::kox:

Opublikowano

właśnie dobiliśmy do domu i chciałbym się dołączyć do podziękowań było naprawdę SUPER to był najpiękniejszy zlot w moim życiu

chciałbym podziękować również TOMEKSOWI32 I OLI za pomoc w wyjechaniu z zaśnieżonej Bukowiny

i wielkie dzięki dla całego Pomorza za miłą zabawę

wypsiu i Monika

Opublikowano

Ja rownież dołączam się do podziękowań :oklaski: ośrodek super, organizacja bomba, ludzie również :hi: nie sądziłem, że jeszcze zobaczę taką zimę w tym roku i wymoczę stare kości na ciepłych źródłach :> jeszcze raz gratki i dzięki za super Zlot i na pewno nie ostatni !!!

Opublikowano

Dzięki za zlot!!! :hi:

Opublikowano

Lepiej późno niż wcale - wielkie dzięki za wyczesane towarzystwo i nowo poznanych A4kowców i za fajne przejazdy:) nie możemy z żoną wrócić do rzeczywistości po tym ZLOCIE - jeszcze raz dzięki :)

Opublikowano

Dzięki za zlot wszystkim, których poznałam, było ekstra i do zobaczenia pewnie wkrótce!

Opublikowano

To i ja sie przyłącze do podziekowań. Bez dwóch zdań najlepszy zlot z trzech na jakich byłem :notworthy:

Opublikowano

To byl moj pierwszy i naprawde MEGA IMPRA :th: :thumbup::good::kox: :oklaski: Dzieki wszystkim naprawde milo bylo Was poznac :hi:

Opublikowano

Także i ja pragnę podziękować za dobrą zabawę i kozackie :kox: imprezki :good:

Opublikowano

Dzięki za fspaniałom atmosfere chopaki i laski, za cytrynówke i za sztuczne ognie - no cieszyłem się jak dziecko.

było naprawdę miło :notworthy:

Opublikowano

wróciłem z Bukowiny dwa dni temu i od tego czasu myślę,co by tu mądrego napisać :mysli:,ale nie jestem w stanie myśleć o niczym,poza następną imprezą z wami :),było fantastycznie,towarzystwo pierwsza liga :good:,organizacja na najwyższym poziomie :oklaski:,oboje z Olą serdecznie dziękujemy wam za niezapomnianą zabawę :notworthy:

pozdro i do letniego :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.