Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koronawirus


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to, że jest to zwykła grypa, a zabiła tylko 'najsłabsze' organizmy. Do tego nie trzeba mówić, że tam gdzie jest zachowana higiena nie ma tego wirusa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zwykła grypa bo śmiertelność jest dwa tysiące razy większa czyli 6% (ogolnoświatowe statystyki liczby wyleczonych do zmarłych) do 0.003% (dane za luty z polski, 800 tys osob chorych, 26 smierci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić,  Włosi to banda niedpowiedzialnych brudasów, wiem.co pisze bo mam A w zasadzie to już miałem z nimi do czynienia.

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, trepek napisał:

To nie jest zwykła grypa bo śmiertelność jest dwa tysiące razy większa czyli 6% (ogolnoświatowe statystyki liczby wyleczonych do zmarłych) do 0.003% (dane za luty z polski, 800 tys osob chorych, 26 smierci).

No dobrze, ma po prostu agresywniejsze objawy, co nie zmienia faktu, że umierają starzy ludzie lub Ci, którzy mieli bardzo słaby organizm. Żaden zdrowo żyjący człowiek nawet na to nie zachoruje, a nawet jak to złapie, to przejdzie jak katar i wyzdrowieje.

Nie mam pretensji do ludzi że tak panikują, mam pretensje do rządu, że ludzie którzy z założenia mają ludzi uspokajać, sieją największą panikę.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Langista

Tak samo uważam, że w dużej mierze panika jest siana przez media i częściowo przez rządy różnych państw. Jednak uważam, że nie można podchodzić lekceważąco do tego, że umierają tylko starsi. Życie to życie, każde jest tak samo ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten śmieszny wirus nie jest zagrożeniem,to tylko pretekst do wprowadzania po szybkiemu nowych ustaw po cichutku w nocy.... juz jest pomysł by nie korzystać z gotówki bo wirusy na niej przechodzą,podatek od posiadania gotówki-a jak juz wszyscy będą mieli kasę w formie elektronicznej to łatwo to można kontrolować. Wczoraj weszła nowa specustawa w związku z koronawirusem na mocy której mogą pozbawić każdego prawa do wolności,siłą mogą zabrać na przymusowe leczenie i zaszczepić czym tylko chcą. Globalna operacja fałszywej flagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł aby nie korzystać z gotówki jest już od kilkunastu lat i jest on sukcesywnie wdrażany aby całość transakcji była tylko w formie elektronicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem,ale teraz dołożyli do tego pomysłu a podatek od gotówki to już szczyt bezczelność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, pila24 napisał:

Owszem,ale teraz dołożyli do tego pomysłu a podatek od gotówki to już szczyt bezczelność. 

To nie jest podatek od gotówki tylko uszczelnienie systemu podatkowego.

Każdy chce mieć darmowe szkolnictwo, służbę zdrowia i resztę A podatków nikt nie chce płacić.

Całym złem jest VAT bo pozwala na jego wyłudzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podatki we wszystkim mamy,również podatki od podatków. A teraz wchodzi opodatkowanie transakcji z gotówką. Załadowany bankomat gotówką zostanie opodatkowany od tej gotówki,oczywiście banki przerzucą koszta na klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie temat o podatkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hugo napisał:

To nie temat o podatkach ?

bezpośrednio na pewno nie

sorry za offtop

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 osób :/ żona już mi na Bukowinę nie chce jechać bo impreza masowa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2020 o 16:41, Hugo napisał:

To nie temat o podatkach ?

Znając zapędy obecnie rządzących w Polsce to wprowadzą podatek od COVID-19 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, karol1981 napisał:

16 osób :/ żona już mi na Bukowinę nie chce jechać bo impreza masowa :(

Powiedz żonie, że tam zachowane są wszelkie zasady higieny. Wszyscy będą się cytrynówka odkarzac ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rob@k napisał:

Wszyscy będą się cytrynówka odkarzac ?

Taka prawda alko potrafi zabić to ustrojstwo ale taki co ma sporo więcej % niż cytrynówka.

Zostaje czysty spiryt i masz spokój od k.w.

Edytowane przez Robero321
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎08‎.‎03‎.‎2020 o 14:16, Dev napisał:

Nie ma się co dziwić,  Włosi to banda niedpowiedzialnych brudasów, wiem.co pisze bo mam A w zasadzie to już miałem z nimi do czynienia.

Tak  się właśnie zastanawiałem czemu u nich tak to szybko poszło. Dobrze się domyślałem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja opinia jest taka że żadne media  nie podają prawdy i z mojej strony   obstawiam dwie  opcje:

pierwsza to że wirus jest pretekstem do zmian w ustawach  i przy okazji urwaniu kasy za dostawy np. testów na koronowirusa niestety oberwię sie gospodarce

  np.  autokarowy transport turystyczny w Polsce już praktycznie nie istnieje, ludzie masowo odwołują wycieczki zagraniczne, znajomy ma 3 autokary i na szczęście zyski przeznaczył na inny biznes a autokary w leasingu i najwyżej tylko tyle straci...co jeśli miałby tylko autokary i wziął do tego kredyt na mieszkanie, w banku kwarantanny nie ma a dług szybko rośnie 

 

Druga opcja która obstawiam  to że wirus jest grozniejszy  i  faktycznie zachorowalność jest większa, w większości umierają starsze i chore osoby, tylko one też mają prawo do życia  

 mój ojciec podsumował że PIS i tak będzie się cieszyć bo

"Skurw.....ny nie mają pieniędzy na emeryturę  to problem sam się rozwiąże i nie będzie emerytów i rencistów  " 

Możecie się  śmiać ale zrobiłem zapasy jak radził mi klient/lekarz...cyt."  lepiej mieć i nie potrzebować niż potrzebować i nie mieć "

zrobiłem zapasy najbardziej potrzebnych rzeczy i nawet jak  nie będzie problemów z dostawami żywności to do śmietnika nie pójdzie...ot taka moja lokata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...