Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I jak? :>

niezle :audi:

pytanie tylko... czy na koncu pierscienie beda fazowane jak w oryginale czy takie plaszczaki bedziesz montowal? Jesli bedzie fazka, to troche sie inaczej swiatlo bedzie rozchodzic, mysle ze lepiej bo sie bedzie skupiac na krawedzi fazowania czyli dookola pierscieni po srodku.. moze fajnie wyjsc

Opublikowano

jest miodzio :a4fan:

Opublikowano
  • Autor
I jak? :>

niezle :audi:

pytanie tylko... czy na koncu pierscienie beda fazowane jak w oryginale czy takie plaszczaki bedziesz montowal? Jesli bedzie fazka, to troche sie inaczej swiatlo bedzie rozchodzic, mysle ze lepiej bo sie bedzie skupiac na krawedzi fazowania czyli dookola pierscieni po srodku.. moze fajnie wyjsc

Nie wiem, ale raczej nie bedzie nawet takiej możliwości, a jak bedzie to pewnie droga zabawa, bo trzebaby było cały znaczek zfazować, przelotke też, a tam nie ma na tyle materiału...

Możliwość jest ale tylko przykrywki, i te 4mm bedą płaskie od strony klapy..

Dziś spróbuje złapać kolege żeby zamówić znaczki :]

Opublikowano

jakos tak dziwnie

oba boczne kółka wyraźnie ciemniej swiecą :confused:

Opublikowano
  • Autor
jakos tak dziwnie

oba boczne kółka wyraźnie ciemniej swiecą :confused:

kwestia paratu i kleju który tam rozlałem ; ]

A zamówie jutro i wogóle bo dziś byłem świadkiem wypadku.. foty jutro.. eh.. dobrze ze zyje..

Opublikowano
  • Autor
kombinowales juz cos ze znaczkiem na przod?

Niei nie zamierzam narazie

Obecnie znaczki które zamówiło pare osób są "w trakcie realizacji" a to lubi niestety potrwać.. ;)

Opublikowano

ja bym chętnie to zobaczył realu :cool:

Opublikowano
  • Autor
ja bym chętnie to zobaczył realu :cool:

Cio gdzie jak ? :P

Opublikowano
  • Autor

Poważne pytanie dla tych co zamówili

Jak mają byc zrobione połączenia tej przelotki na neon/diody, bo mi to rybka, ja sobie poradze, z chęcią pokaże jak je piłować przy użyciu małego bosha/zwanego szlifierką katową/gumówką.

Czy połączenia mają być tak:

audiib7mm1.jpg

tak:

audiib7.jpg

tak:

audiib73jd8.jpg

czy po staremu tak :

audiib7-2.jpg

Do rana mam dać odpowiedź, jeżeli nikt sie nie wypowie to sam zdecyduje, jezeli nie wszyscy, wygrywa większość :P

Ah, no i można powoli zgłaszac się o wpłate kasy ; ]

Ale to na PW

Nie spieszy się ; ]

Paczki do siebie spodziewam się niestety dopiero w następny poniedziałek, ten długi weekend wszystko opóźnia ale może przed/po 1 2 3 maja bedzie otwarte to sie powycina, narazie pleksa sie kupuje ;)

Opublikowano

Hincó po staremu chyba ładniejsze , w linji jest wszystko

Opublikowano
  • Autor

Dodałem jeszcze jedna opcje.

Chodzi o to, żeby to było łatwo spasować, bo ta ramka zewnętrzna strasznie łatwo sięodkształca, a jak to bedzie w kupie :lol: to łatwiej dopaswoać tak żeby niee było progów..

Tych połaczeń tak bardzo na szczęście nie widać przy podswietleniu :)

Opublikowano

jako jedyny to miales w rece i dobrze wiesz o co chodzi wiec wybierz taki sposob ktoyry bylby najlepszy to zmontowania. a i jeszcze kwestia neonow. mylse zeby najlepiej bylo tak zebys ty kupil (jesli ci to nie sprawia problemu) i porozsylal mam komplety. a co do kasy to wyslij mi na pw numer konta.

Opublikowano
  • Autor
jako jedyny to miales w rece i dobrze wiesz o co chodzi wiec wybierz taki sposob ktoyry bylby najlepszy to zmontowania. a i jeszcze kwestia neonow. mylse zeby najlepiej bylo tak zebys ty kupil (jesli ci to nie sprawia problemu) i porozsylal mam komplety. a co do kasy to wyslij mi na pw numer konta.

Do montazu najlepsza jest opcja numer 1 bo jest to najsztywniejsze i jak sie przykleji w jednym miejscu dobrze to juzcałosc dobrze jest i pleksa sie nie rozjedzie..

Ale to nie o to chodzi, chodzi o to czy każdy bedzie w stanie sobie powycinać 3mm tej przegrody na neon..

No i kwestia tego że chyba nie każdy chce montować neon, ktoś pisał że bedzie diodował znaczek.. ;>

1m neonu to 12 zł

Na znaczek wchodzi coś koło 60 cm, ale lepiej wziać więcej, grosze kosztuje a za pierwszym razem może nie wyjsć przygotowanie końcówki..

'inwerter' jak na nim pisze to 18 zł,

przesyłka z ubezpieczeniem i pakowanie 7.50

Do tego klej acryfix(są dwa, rodzaje wiele się nie różnią) nie wiem ile kosztuje..

No i sprawa wygłuszenia inwertera bo piszczy jak głupi.. ;/

Ah no i nie wiem coz tytm neonem, zagina siębez problemowo, ale tak teraz patrząc pod światło troche jakby popekała izolacja, ale neon świeci tak samo, więc wydaje mi się, że trzeba go dobrze zabezpieczyć przed wilggociążeby luminofor nie zawilgł-więc zalać trzeba sylikonem..

Cena znaczków wyszła deko wyższa ale koperty są tańsze niz sie spodziewałem więc jedna sztuka w 25 zł się zamknie luźno ;)

Pasowałoby żeby reszta przeczytała ten temat i każdy zdeklarował się co chce, jakie przegrody bardziej mu się widzą, czy bedzie neon, czy nie itp..

Opublikowano

czyli za całość wychodzi 62.50 ?

Opublikowano
  • Autor
czyli za całość wychodzi 62.50 ?

Słabą głowe mam do liczenia bo jestem poo zakończeniu roku skzolnego, ale to mniej wiecej tyle wyjdzie

1.5m neonu(na dwie sztuki styknie chyba)

inwerter (jeden) 18 zł

przesyłka 7.50

43,50 do pana z allegro od neonów ;]

znaczek 17(w sumie wiecej za znaczek ale opakowanie taniej wychodzi :P)

przesyłka (paczka 7 zł)(koperta 4.50(?))

plus opakowanie które wyszło taniej a pokryje wzrost ceny znaczka 3zł

jeden znaczek z przesyłką to ok właśnie 62.50 zł jak ktos bierze wiecej to wychodzi taniej za sztuke.. ;)

Czy Keżor Ciebie to bedzie kosztować ok 110 zł, dwa komplety z dwoma inwerterami i neonem do podświetlenia, ah no i cena kleju, ale to już nie tak dużo IMO..

Opublikowano

no biore dwa :) jeden sobie powiesze w pokoju :twisted: to policz ile to wychodzi dokładnie i Ci wpłace :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.