Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6C7 LIM BLACK EDITION


marcinch001

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Leszczonka napisał:

Polift ładniejszy wiadomo :) ale nie wiem czy po prostu wcześniej bym lamp nie wrzucił full led i tyle :D szacun za modzenie !

Z perspektywy już dłuższego modzenia jestem zdania ze lepiej od razu robić tak jak się chce żeby auto wyglądało niż stosować półśrodki , wiadomo trochę dłużej to zajęło ale teraz jest super .

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, marcinch001 napisał:

Z perspektywy już dłuższego modzenia jestem zdania ze lepiej od razu robić tak jak się chce żeby auto wyglądało niż stosować półśrodki , wiadomo trochę dłużej to zajęło ale teraz jest super .

Zgadzam sie:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra decyzja ;)

Nie ma się co zastanawiać nad modami :decayed:  Autko zdecydowanie wygląda agresywniej i bardziej premium.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł czarny emblemat .

 

 

 

Chyba lepiej . :whistling:

 

 

IMG_7581 2.jpg

IMG_7592 2.jpg

 

IMG_7590.jpg

Edytowane przez marcinch001
  • Pomoc techniczna 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się zastanawiałem aż w tym sezonie zrobiłem prawko na kat A . Na początku miał być jakieś enduro , ale jak już zdałem prawko to zacząłem szukać coś innego - do miasta trochę na krótkie odcinki nic mi się nie podobało poza jedną marką ducati .Związku z tym ze rocznik 2023 podrożał już o 5 tyś zł , padła decyzja ze kupuję jeszcze w tym roku . Po dwóch tygodniach odebrałem moto z Krakowa  , więc już się nie mogę doczekać przyszłego sezonu . 

Ducati street fighter V2 w jedynym słusznym kolorze .

 

 

 

IMG_9470.jpg

IMG_9476.jpg

0.jpg

Edytowane przez marcinch001
  • Lubię to 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, marcinch001 napisał(a):

Długo się zastanawiałem aż w tym sezonie zrobiłem prawko na kat A . Na początku miał być jakieś enduro , ale jak już zdałem prawko to zacząłem szukać coś innego - do miasta trochę na krótkie odcinki nic mi się nie podobało poza jedną marką ducati .Związku z tym ze rocznik 2023 podrożał już o 5 tyś zł , padła decyzja ze kupuję jeszcze w tym roku . Po dwóch tygodniach odebrałem moto z Krakowa  , więc już się nie mogę doczekać przyszłego sezonu . 

Ducati street fighter V2 w jedynym słusznym kolorze .

 

 

 

IMG_9470.jpg

IMG_9476.jpg

0.jpg

IMG_9474.mov

Cudny sprzęcik gratuluje. Ja już ze dwa lata się zabieram za prawko na motor ale jakoś nie mogę się zmobilizować... 

  • Pomoc techniczna 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2022 o 20:48, kamelus_ napisał(a):

Cudny sprzęcik gratuluje. Ja już ze dwa lata się zabieram za prawko na motor ale jakoś nie mogę się zmobilizować... 

Mam podobnie:glupek2:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś jest mi w stanie podać  momentów dokręcania śrub/nakrętek mocujących kolektor do bloku, chłodnicy recylkulacji spalin do kolektora, turbiny do kolektora ?  Najbardziej mi zależy na momencie z jakim się dokręca rurkę od chłodniczki recyrkulacji spalin do kolektora wydechowego . Na zdjęciu zaznaczyłem o jakie śruby mi chodzi .

 

C6D17262-6BD7-49DF-BA08-F0C8F28DFBA1.jpeg.1a846f650270b743c5bf66db5a84fd40.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marcinch001 napisał(a):

Panowie czy ktoś jest mi w stanie podać  momentów dokręcania śrub/nakrętek mocujących kolektor do bloku, chłodnicy recylkulacji spalin do kolektora, turbiny do kolektora ?  Najbardziej mi zależy na momencie z jakim się dokręca rurkę od chłodniczki recyrkulacji spalin do kolektora wydechowego . Na zdjęciu zaznaczyłem o jakie śruby mi chodzi .

 

C6D17262-6BD7-49DF-BA08-F0C8F28DFBA1.jpeg.1a846f650270b743c5bf66db5a84fd40.jpeg

WWW.KOLHOSNIKI.RU

Wersja online oprogramowania Elsa lub elsawin dla Audi, Skoda, Volkswagen, Seat. Wszystkie stare i świeże bazy w...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Langista napisał(a):
WWW.KOLHOSNIKI.RU

Wersja online oprogramowania Elsa lub elsawin dla Audi, Skoda, Volkswagen, Seat. Wszystkie stare i świeże bazy w...

 

 

 

 

Dzięki kolego . :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego korzystam i jest dużo wygodniejsze jak odpalanie specjalnie kompa, włączenie VM z Elsa i dopiero szukanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2023 o 18:50, Langista napisał(a):

Ja z tego korzystam i jest dużo wygodniejsze jak odpalanie specjalnie kompa, włączenie VM z Elsa i dopiero szukanie ?

Jeszcze raz dzięki , wszystko czego potrzebowałem to tam znalazłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super jak by były prosto z fabryki 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...