Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4B8 S+++__19" tdi__177/211ps __by TangoRod

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

IMG_20200820_191839.jpgDziś wleciały rotory OEM 

IMG_20200820_191856.jpg

IMG_20200820_191909.jpg

IMG_20200820_191946.jpg

IMG_20200820_191819.jpg

IMG_20200820_191828.jpg

Opublikowano
6 minut temu, TANGOROD napisał:

IMG_20200820_191839.jpgDziś wleciały rotory OEM 

IMG_20200820_191856.jpg

IMG_20200820_191909.jpg

IMG_20200820_191946.jpg

IMG_20200820_191819.jpg

IMG_20200820_191828.jpg

:thumbup1:

Opublikowano

Ładnie to koło siadło ale ten wydech troszkę szpeci 

Opublikowano
5 godzin temu, karolek_ust napisał:

Ładnie to koło siadło ale ten wydech troszkę szpeci 

+1:doh: Dobrze dobrane ET rotora:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Et 35 i 8,5 cala

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ładny ?, może na sprzedaż? ?

Opublikowano
  • Autor

Słuchajcie gdzie szukać problemu albo jak sprawdzić. 

Dziś w a6 c7 pies żygnął mi na klimatronik paseżerów i zgasło wszystko. Cały panel zażygany. Rozebrałem go, widomo zalany, przedmuchałem wszystko po rozebraniu na części i umyłem benzyna ekstrakcyjna i d*pa. Bezpieczniki sprawdziłem wszystkie z obu stron deski i te w bagażniku i wszystkie są ok. Czy ten panel ma odzielny jakiś moduł? Chyba że są jakieś ukryte bezpieczniki jeszcze?? 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Siemka pomóżcie bo muszę wymienić wahacze banany ale nie wiem jaki mam sworzeń a są różne średnicę sworznia 

Rok 12

Opublikowano
48 minut temu, TANGOROD napisał:

Siemka pomóżcie bo muszę wymienić wahacze banany ale nie wiem jaki mam sworzeń a są różne średnicę sworznia 

Rok 12

vin

Opublikowano
10 godzin temu, TANGOROD napisał:

Siemka pomóżcie bo muszę wymienić wahacze banany ale nie wiem jaki mam sworzeń a są różne średnicę sworznia 

Rok 12

Chyba tulei a nie sworznia. 75mm Ty masz już a jak nawet nie to taki założ. W razie czego zapraszam:hi:

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, Dev napisał:

vin

WAUZZZ8K2DA123349 

Opublikowano
  • Autor

Sworzeń chyba  bo szukałem i są 12 14 16,8 mm a nie rozbierałem żeby mierzyc

Opublikowano
W dniu 4.11.2020 o 06:29, TANGOROD napisał:

Sworzeń chyba  bo szukałem i są 12 14 16,8 mm a nie rozbierałem żeby mierzyc

Masz ju numery tych wahaczy. Mogę ci sprawdzić popoludniu

Opublikowano

Jak z trwaloscia powloki Mrfix?? Jesteś w stanie już coś powiedzieć?

Opublikowano
15 minut temu, Hubertus01 napisał:

Jak z trwaloscia powloki Mrfix?? Jesteś w stanie już coś powiedzieć?

Moja, po miesiącu już mniej hydrobowala. Lepiej kupić raz ale porządnie. Moja miała certyfikat zrobiłem test zakresie i zrobiła się szklaną powierzchnia

Opublikowano

8K0 407 693 AD

8K0 407 694 AD

 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Hubertus01 napisał:

Jak z trwaloscia powloki Mrfix?? Jesteś w stanie już coś powiedzieć?

Kilka dni po nałożeniu jest ok spływa wszystko brud się nie trzyma ale im dłużej tym gorzej. Generalnie nakładam ja co miestac więc już taka warstwa się zrobiła jak kanapka. Pierwsza warstwa leżała ponad miesiąc i maska dach woda stała w kropelkach i spływała ale już boki drzwi błotniki tam gdzie woda i grud najwięcej się utrzymuje to szybko ja zmywa i zanieczyszcza. 

Opublikowano
  • Autor
WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A3 - Nie Pierwszy właściciel, Niebieski, Nie Metalik, Nie Perłowy, Diesel, 140 KM, 1 968 cm3. ABS...

Zna ktoś może? Bo znajoma jedzie po furkę w piątek

Opublikowano
  • Autor

Szybka sesja

Dwa tygodnie po nałożeniu MR FiX 9H. I akurat popadało 

IMG_20201114_144955.jpg

IMG_20201114_145027.jpg

IMG_20201114_145042.jpg

IMG_20201114_145127.jpg

IMG_20201114_145146.jpg

IMG_20201114_145355.jpg

IMG_20201114_145414.jpg

Opublikowano

Ładny, zrobiony z gustem. Nie myślałeś o wydechu po dwie końcówki na stronę? Pewnie dodałoby to jeszcze agresyności autu ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.