Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie w większości odpowietrzone, ale pedał lekko opada.

Szukałem AVF Q z zenonem i nie było czego oglądać. Powodzenia w pracach nad autem! :)

Opublikowano

Co tu się dzieje?? Skąd to tu?? Czemu ja tego wczesniej nie widziałem. Noo Adaś w końcu prawilne AUTKO :-) BEDZIE PIĘKNA PARKA. 

Edytowane przez MARCIN607

Opublikowano
  • Autor

Marcinku, to co tak rzadko zaglądasz na forum:whistling: dostępne jest 24/7:wink4:

Większość czasu jestem poza zasięgiem B7, to sprawiłem sobie B6:cool1: tak dla niewielkiej odmiany. Bo w środku poza kilkoma szczegółami, mało się różnią.

W weekend będę już w PL to coś się pofoci:decayed:

Opublikowano

Zagladam często z sentymentu-gdzieś się temat schował. Czyli będą 2 dobre szare w okolicy :dancing:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie:peace:

Opublikowano
  • Autor

Wreszcie od kilku dni w Polsce:wink4:

Narazie jeszcze kompletuję niektóre graty. Jeśli nie wszystko uda się zmienić tutaj to reszta do bagażnika i później też się podziała coś:decayed:

 

20200601_120922.jpg

Opublikowano

Pięknie się prezentują. 

Nawet kot podziwia :whistling:

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

Pięknie się prezentują. 

Nawet kot podziwia :whistling:

Oo, faktycznie kot się patrzy, nawet nie widziałem:cool1:

Dzięki:hi:

8 godzin temu, kamil-vag napisał:

Stoją jak F16 w hangarze, gotowe do wylotu ?

Jeżdżę na zmiane, raz tym raz tamtym:peace:

Opublikowano

Zdjęcie rodzinne :P

Opublikowano
  • Autor

Coś tam już mam w domu...

:whistling:

20200604_095250.jpg

Opublikowano

Identyczne jak moje ?

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie :guma:

Opublikowano

Ładnie się kroi... kupię sobie b6 tylko do jeżdżenia a tu proszę ? 

Jak auto na trasie się sprawdza ? Dobrze się jeździ co ? grill dolny jak i górny na czarno bym zrobił ?

Pozdrowki 

Opublikowano
3 godziny temu, Adam87 napisał:

Coś tam już mam w domu...

:whistling:

20200604_095250.jpg

Jaki kolor masz dokładnie zacisków? Mam RAL 1018 ale są dla mnie trochę  za jasne :/

Opublikowano

Żółte banany hebli na stalowym będą się klawo prezentować.  :thumbup1:

Często bedziesz musiał myć z pyłu no ale coś za coś.

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Norbas napisał:

Ładnie się kroi... kupię sobie b6 tylko do jeżdżenia a tu proszę ? 

Jak auto na trasie się sprawdza ? Dobrze się jeździ co ? grill dolny jak i górny na czarno bym zrobił ?

Pozdrowki 

No tylko do jeżdżenia:whistling: jakieś małe poprawki serii:lol1:

Na trasie super. O wiele wygodniejszy niż vectra, którą byłem 2 razy w Polsce.

Z grillem to nawet nie zastanawiałem się, ale można spróbować na czarno:peace:

Pzdr:hi:

9 godzin temu, Adii_91 napisał:

Jaki kolor masz dokładnie zacisków? Mam RAL 1018 ale są dla mnie trochę  za jasne :/

RAL 1021. Ten jest akurat:cool1:

 

3 godziny temu, dekiel 13 napisał:

Żółte banany hebli na stalowym będą się klawo prezentować.  :thumbup1:

Często bedziesz musiał myć z pyłu no ale coś za coś.

I tak w miarę czesto myję. Normalnie raz w tygodniu w piątek po pracy. Chyba że gdzieś coś 'extra' się znajdzie na samochodzie... :whistling:

Opublikowano

Radio udało się upolować?

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, george napisał:

Radio udało się upolować?

Jeszcze nie, ale na spokojnie. Narazie ważniejsze rzeczy:wink4:

Tak wyszły hamulce.. dzięki Panowie @rs dziadek i @Dev :hi:

Lepsze fotki jeszcze porobię, bo ta to tak na szybko, jeszcze w deszcz.....

20200605_194821.jpg

Opublikowano

345/300?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.