Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, MARCIN607 napisał:

Kuźwa ni hu hu nie pasuje mi to radio do a4. 

Dlaczegóż Marcinie:wink:

Opublikowano

Pierwsze primo wygląda podobnie do rns a całkiem inaczej. A drugie wiadomo że rns jest starą jednostką i pewnie dlatego wziąłem chinczyka to już bym chyba poszedł w calkiem inny jednostkę - jak największy wyswietlacz- bo bebechy są w nim fajne. Ale nie neguje bo wiem że był to pewnie mocno przemyślany zakup i takie Tobie pasuje. 

Edytowane przez MARCIN607

Opublikowano

Duża różnica między tym radiem a rnse jeżeli chodzi o jakość dźwięku ? 

Opublikowano
6 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

Duża różnica między tym radiem a rnse jeżeli chodzi o jakość dźwięku ? 

Wyczytałem, że RNS-E gra lepiej niźli wersja LED, więc będzie miało znaczenie do której wersji odniesie się.

Opublikowano
46 minut temu, george napisał:

Wyczytałem, że RNS-E gra lepiej niźli wersja LED, więc będzie miało znaczenie do której wersji odniesie się.

nie wiem co da się jeszcze poprawić w LEDzie żeby grało lepiej? nie miałem zwykłego rnsa, ale LED gra zajeb**cie, oczywiście mam ori BOSE i to też ma znaczenie.

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

Duża różnica między tym radiem a rnse jeżeli chodzi o jakość dźwięku ? 

Tak jak piszą chłopaki..

RNSE gra lepiej niż ten chińczyk:wink:

Wersja ledowa podobno lepiej grs niż zwykła, ale też nie miałem zwykłej wersji, więc też niewiem na 100%.

Opublikowano
2 godziny temu, MaTeo85 napisał:

nie miałem zwykłego rnsa, ale LED gra zajeb**cie, oczywiście mam ori BOSE i to też ma znaczenie.

Tez mam BOSE, ale z Symphony II, lecz korozja rozgościła mi się na podwoziu i inwestycje na RNS-E został wstrzymane. :grin: Musimy kiedyś porównać jak gra RNS-E LED vs Symphony.

Opublikowano
3 godziny temu, george napisał:

Musimy kiedyś porównać jak gra RNS-E LED vs Symphony

Miałem chorus 2,concert 2,concert 2 plus,bns 5.0,rnse i  rnse led (8E0 z 2015r). Pod względem jakości odbioru dźwięku tak bym pozycjonował:

1. Rnse Led

2. Concert 2 plus

3. Concert 2

4. Rnse

5. Bns 5.0

6. Chorus 2

Myślę iż symphony 2 to półka concert 2.

Opublikowano
  • Autor

Wszystko pod Bose sprawdzałeś??

Opublikowano
Teraz, Adam87 napisał:

Wszystko pod Bose sprawdzałeś??

Tak.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

B6 nadal lata sobie:thumbup1:

Ostatnio zmieniłem springi z tyłu, bo niestety kolejny raz pękła:facepalm:

Teraz są KYB RH6573 wzmacniane. Miały być RH6574 czyli niższe o chyba 12mm ale niestety takie zamówili:wtf: a nie miałe. Już czasu na wymianę i kolejne czekanie. W sumie nie jest najgorzej:decayed:

B6 zamieniło się zimówkami z B7:lol1: i teraz żonka ma 17' a ja 19'.

Jeszcze niedługo odświeżenie lakieru a dalej to już czas pokaże..

20220112_110134.jpg

20220108_160926.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

B6 nadal lata sobie:thumbup1:

Ostatnio zmieniłem springi z tyłu, bo niestety kolejny raz pękła:facepalm:

Teraz są KYB RH6573 wzmacniane. Miały być RH6574 czyli niższe o chyba 12mm ale niestety takie zamówili:wtf: a nie miałe. Już czasu na wymianę i kolejne czekanie. W sumie nie jest najgorzej:decayed:

B6 zamieniło się zimówkami z B7:lol1: i teraz żonka ma 17' a ja 19'.

Jeszcze niedługo odświeżenie lakieru a dalej to już czas pokaże..

20220112_110134.jpg

 

Alusy fajnie pasują, ale gdzie dekle? :D

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, R4xx napisał:

Alusy fajnie pasują, ale gdzie dekle? :D

Dzięki:hi: 

A dekli niemam, tak kupiłem felgi:lol1: ale nie jest źle..

Opublikowano

Adaś fele fajnie siedzą, jak na zimówki to wypas :wink:

Widzę dość mocno ruda błotniki atakuje, na wiosnę będziesz pewnie działał ?

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano
  • Autor

Pasują właśnie fajnie:lol1:

A z błotnikami działam i to wcześniej bo do końca lutego mam przegląd, a niestety z takimi nie przejdzie:unsure:

Opublikowano
3 minuty temu, Adam87 napisał:

a niestety z takimi nie przejdzie:unsure:

Serio tam takie są restrykcje ? :shock3:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, kamil-vag napisał:

Serio tam takie są restrykcje ? :shock3:

Niestety:facepalm:

Opublikowano
17 minut temu, Adam87 napisał:

Niestety:facepalm:

Musi być 1 na przeglądzie. :) 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, george napisał:

Musi być 1 na przeglądzie. :) 

Najlepiej 0, ale jak jest 1 to też przejdzie.:lol1:

Ogólnie klasyfikacja wygląda tak:

0- brak błędów 

1- jest błąd, ale przegląd przejdzie

2- jest błąd który trzeba naprawić, ale dopóki jest przegląd to można jeździć

3- jest błąd i zakaz jazdy. Tylko laweta do warsztatu.

Np 1- nie miałem kratki koło halogenu i zderzak był niekompletny. Błąd, ale przeszło.

2- np jak lampy nie ustawione, albo żarówka spalona.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.