Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Projekt schwarz, siedzenia s-line b7 i inne


Ukasz699

Rekomendowane odpowiedzi

Uhhh i znów koszty rosną... :confused4: Wiecie co, chyba odpuszczę koła narazie i zrobię sobie fajny "S-lajnowy" tyłek z dwiema rureczkami :) Do felg wrócimy pod koniec lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem nowy za 150 - trzeba wytrwale szukać

No bede musial szukac bo co poradzic innego :mysli:

Co fakt to fakt - ta konsola z deczka tragicznie wygląda. ja mam szary środek, więc nie mam czegoś takiego, ale szczerze powiedziawszy, to się z takim kiksem jeszcze nie spotkałem.

Bart - malik repliki kupował za 2200, więc chyba z tymi nówkami za 2000 to coś hmmm :gwizdanie: No oczywiście istnieje możliwość super mega okazji :naughty: , ale wątpię

KOval a moze to juz wyczyn poprzednika grom wie moze sam ja czyms upierdzielil :mysli:

Bym musial porownac jakas inna z takim samym srodkiem zeby cos stwierdzic no ale w miedzy czasie bede szukal moze sie cos atrakcyjnego trafi :gwizdanie:

Uhhh i znów koszty rosną... :confused4: Wiecie co, chyba odpuszczę koła narazie i zrobię sobie fajny "S-lajnowy" tyłek z dwiema rureczkami :) Do felg wrócimy pod koniec lata...

No nie bedzie zle Bati ja poszukam tego tunelu a pamietasz kto kupywal te czesci z ASO ze tak tanio wyszedl ten tunel ?? Kurcze musze popisac z chlopakami ze spotow roznych jak beda robic mega zakupy zeby dali Cynka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy załatwić nówkę z ASO ze zniżką 15% za 340zł - ewentualnie podpytam Arkiego czy dałoby radę jeszcze taniej...

Co do wyglądu konsoli - zaraz karnę się do auta i pstryknę Ci jak to wygląda w moim 5-letnim dziadku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Barto jedna tylko rzecz Mnie zastanawia.. Jesli On w oryginale bylby caluski czarny to jakim cudem elelemnty tupu we wnekach pod klima i przy siedzeniach sie wytarly dla Mnie to wyglada jakby ktos chcial ja odpicowac po swojemu nieudolnie ale moge sie mylic..

pict1754.jpg

Luknij jeszcze raz wnikliwie Swoim fachowym okiem..[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 18:07_________________________________________________

Możemy załatwić nówkę z ASO ze zniżką 15% za 340zł - ewentualnie podpytam Arkiego czy dałoby radę jeszcze taniej...

Co do wyglądu konsoli - zaraz karnę się do auta i pstryknę Ci jak to wygląda w moim 5-letnim dziadku :)

Bartek kurcze ja wstrzymam sie z tym chwilowo bede lukal jakis czas na allegro jesli nic sie fajnego i mozliwego nie trafi to bys pogadal nawet za te 340 zl to juz wiesz nie tak zle lepiej niz 420 :))) Podobno Malik ma dobre rabaty cos mi Mario pisal :gwizdanie:

Musze sie jego zapytac :wink4:

Zastanawiam sie tylko czy jak kupie to jak sie to wymienia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz moją...

konsola2.jpg

to Twoje to mi wygląda jakby ktoś chciał wyczyścić konsolę... ale chyba zbyt mocnej chemii użył :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze wlasnie ja to wczesniej zdrapywalem paluchami i to ladnie schodzilo :gwizdanie:

No nic porezam przy Tym jak wyjdzie wieksza kaszanka to najwyzej na allegro juz wylukalem kilka opcji najdrozsza nowka za 300 zl wiec nie jest az taka tragedia..

Gorsza bedzie lipa z przekladaniem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będzie trochę rezanka - wkleimy Ci ładny tutorial z ELSY albo AESIS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będzie trochę rezanka - wkleimy Ci ładny tutorial z ELSY albo AESIS :)

No domyslam sie ze troszke bedzie zabawy :polew:

No ale jakos dam rade a jak nie to pojade na spot z moich okoli moze ktos to juz robil i pomoze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedia... jak można tak zapuścić samochód... :dontknow:

Mam pytanie wszystkie b6 maja taka gumę która się z czasem ściera ??? Jaką funkcje ona spełnia ??? to coś w rodzaju foli na wyświetlaczu nowej komórki ??

Do czego Mariuszku juz bijesz ??

Co Ci sie nie spodobalo ?? :decayed:

pościerana konsola, czy Ty nie możesz tego wymienić ?

poprzednik miał hurtownię materiałów ściernych czy jak ?

Mario ale to jest guma tylko..

Normalna sprawa w B6 zetre to do konca i bedzie jak wszedzie..

Przy zblizeniu jest to widoczne i pewnie wiele osob tak ma..

Tak Mi Jerzu pisal ze to normalne jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedia... jak można tak zapuścić samochód... :dontknow:

Mam pytanie wszystkie b6 maja taka gumę która się z czasem ściera ??? Jaką funkcje ona spełnia ??? to coś w rodzaju foli na wyświetlaczu nowej komórki ??

Do czego Mariuszku juz bijesz ??

Co Ci sie nie spodobalo ?? :decayed:

pościerana konsola, czy Ty nie możesz tego wymienić ?

poprzednik miał hurtownię materiałów ściernych czy jak ?

Mario ale to jest guma tylko..

Normalna sprawa w B6 zetre to do konca i bedzie jak wszedzie..

Przy zblizeniu jest to widoczne i pewnie wiele osob tak ma..

Tak Mi Jerzu pisal ze to normalne jest..

I co :mysli:

Bo cytujesz bardzo ladnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde :polew: Sorry już pisze o co mi chodzi..

Czy we wszystkich B6 występuje ta guma ??Jaką funkcję pełni ta guma ??

Wlasnie ja sam nie wiem czy na wszystkich nie wiem czy to bylo ori czy ktos przy tym tunelu babral..

Jaka fukcje hm pewnie zeby nie byl to nieprzyjemny plastik a milszy w dotyku sam w sumie nie wiem..

Jak na to tak wnikliwie lukam to dla Mnie to wyglada jakbys ktos wczesniej sie tym bawil.. No ale wymienie ten tunel jak nie da rady nic juz z tym zrobic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde :polew: Sorry już pisze o co mi chodzi..

Czy we wszystkich B6 występuje ta guma ??Jaką funkcję pełni ta guma ??

Wlasnie ja sam nie wiem czy na wszystkich nie wiem czy to bylo ori czy ktos przy tym tunelu babral..

Jaka fukcje hm pewnie zeby nie byl to nieprzyjemny plastik a milszy w dotyku sam w sumie nie wiem..

Jak na to tak wnikliwie lukam to dla Mnie to wyglada jakbys ktos wczesniej sie tym bawil.. No ale wymienie ten tunel jak nie da rady nic juz z tym zrobic :wink4:

We wszystkich to występuje. Jest to tzw. powłoka antyrefleksyjna.

Niestety Audi sie tym razem nie popisało i zastosowali dziadowskie materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde :polew: Sorry już pisze o co mi chodzi..

Czy we wszystkich B6 występuje ta guma ??Jaką funkcję pełni ta guma ??

Wlasnie ja sam nie wiem czy na wszystkich nie wiem czy to bylo ori czy ktos przy tym tunelu babral..

Jaka fukcje hm pewnie zeby nie byl to nieprzyjemny plastik a milszy w dotyku sam w sumie nie wiem..

Jak na to tak wnikliwie lukam to dla Mnie to wyglada jakbys ktos wczesniej sie tym bawil.. No ale wymienie ten tunel jak nie da rady nic juz z tym zrobic :wink4:

We wszystkich to występuje. Jest to tzw. powłoka antyrefleksyjna.

Niestety Audi sie tym razem nie popisało i zastosowali dziadowskie materiały.

No wlasnie juz sie wczytalem w ten temat lipka troszke ;(

Teraz szukam tunelu bo innej rady nie ma jak to scieram to tak jak napisales swieci sie tak ze az razi w oczy :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde :polew: Sorry już pisze o co mi chodzi..

Czy we wszystkich B6 występuje ta guma ??Jaką funkcję pełni ta guma ??

Wlasnie ja sam nie wiem czy na wszystkich nie wiem czy to bylo ori czy ktos przy tym tunelu babral..

Jaka fukcje hm pewnie zeby nie byl to nieprzyjemny plastik a milszy w dotyku sam w sumie nie wiem..

Jak na to tak wnikliwie lukam to dla Mnie to wyglada jakbys ktos wczesniej sie tym bawil.. No ale wymienie ten tunel jak nie da rady nic juz z tym zrobic :wink4:

We wszystkich to występuje. Jest to tzw. powłoka antyrefleksyjna.

Niestety Audi sie tym razem nie popisało i zastosowali dziadowskie materiały.

No wlasnie juz sie wczytalem w ten temat lipka troszke ;(

Teraz szukam tunelu bo innej rady nie ma jak to scieram to tak jak napisales swieci sie tak ze az razi w oczy :no:

I tak już nie masz nic do stracenia. Spróbuj zdemontować tunel, zetrzyj tą powłokę, dobierz lakier mat (taki jak ta powłoka) i pryśnij. Efekt sam ocenisz. Jak bedzie kicha to i tak i tak trza kupić nowy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde :polew: Sorry już pisze o co mi chodzi..

Czy we wszystkich B6 występuje ta guma ??Jaką funkcję pełni ta guma ??

Wlasnie ja sam nie wiem czy na wszystkich nie wiem czy to bylo ori czy ktos przy tym tunelu babral..

Jaka fukcje hm pewnie zeby nie byl to nieprzyjemny plastik a milszy w dotyku sam w sumie nie wiem..

Jak na to tak wnikliwie lukam to dla Mnie to wyglada jakbys ktos wczesniej sie tym bawil.. No ale wymienie ten tunel jak nie da rady nic juz z tym zrobic :wink4:

We wszystkich to występuje. Jest to tzw. powłoka antyrefleksyjna.

Niestety Audi sie tym razem nie popisało i zastosowali dziadowskie materiały.

No wlasnie juz sie wczytalem w ten temat lipka troszke ;(

Teraz szukam tunelu bo innej rady nie ma jak to scieram to tak jak napisales swieci sie tak ze az razi w oczy :no:

I tak już nie masz nic do stracenia. Spróbuj zdemontować tunel, zetrzyj tą powłokę, dobierz lakier mat (taki jak ta powłoka) i pryśnij. Efekt sam ocenisz. Jak bedzie kicha to i tak i tak trza kupić nowy ;)

No masz racje mozna tak sprobowac poszukac tylko dobrego lakieru.. Zajme sie tym no i wtedy stwierdze jak nic nie wyjdzie to kupie nowy.. Szkoda ze to tak upieprzyli i nie pomysleli o tej scieralnosci.. Mogli po prostu z innego tworzywa zrobic sam tunel bez dodatkowych powlok.. :good:

Dzieki za rade :good:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 11:24_________________________________________________Uzupełniam troszkę swój pościk. Audula doczekała się zmian w car audio oraz wymieniony został cały tunel plus dołożyłem podłokietnik. Zmiany od razu przyjemniejsze dla oka.

p8210056.jpg

:naughty:

p8210056k.jpg

A tu audio

[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 13:16_________________________________________________p8210061.jpg[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 13:51_________________________________________________p8210058.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no naprawdę ładniutka :D

polakieruj tylko dokładki i delikatną glebę zrób i będzie miodzio :naughty: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...