Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Projekt schwarz, siedzenia s-line b7 i inne


Ukasz699

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej więc może zrobimy grupowy zakup tych kierunków ?? Jeśli by się znalazło kilku chętnych zawsze koszta by wyszły Mniejsze. Ja bym się pisał naturalnie Ty. Ciekawe jak taki przelew się odbywa czy Bank przelicza złotówki na Eryki ?! :mysli: Nigdy nie robiłem przelewów zagranicznych.

Masz konto na ebay ??

Siemasz Łukasz:)

mój kumpel ma konto na ebay i pracuje w Niemczech i jest co tydzien w PL, także ja raczej jemu to zlecę. Możemy zrobić tak ja się z nim skontaktuje obliczymy jakie wyjdą ewentualne koszta i mogę Wam to porozsyłać. Zróbcie listę z adresami i możemy coś pokombinować;) we'll be in touch ;-)

Flyer chyba ma podobne w swojej i też pisał że ma z ebaya.

ps. co się tu za wieśniak zaczął udzielać :D pokaż swoje arcydzieło :) ciemna siła mocy Cię zniszczy heheh

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej więc może zrobimy grupowy zakup tych kierunków ?? Jeśli by się znalazło kilku chętnych zawsze koszta by wyszły Mniejsze. Ja bym się pisał naturalnie Ty. Ciekawe jak taki przelew się odbywa czy Bank przelicza złotówki na Eryki ?! :mysli: Nigdy nie robiłem przelewów zagranicznych.

Masz konto na ebay ??

Siemasz Łukasz:)

mój kumpel ma konto na ebay i pracuje w Niemczech i jest co tydzien w PL, także ja raczej jemu to zlecę. Możemy zrobić tak ja się z nim skontaktuje obliczymy jakie wyjdą ewentualne koszta i mogę Wam to porozsyłać. Zróbcie listę z adresami i możemy coś pokombinować;) we'll be in touch ;-)

Flyer chyba ma podobne w swojej i też pisał że ma z ebaya.

ps. co się tu za wieśniak zaczął udzielać :D pokaż swoje arcydzieło :) ciemna siła mocy Cię zniszczy heheh

pozdro

Andrzej to działaj z tym kumplem jeśli możesz :decayed: Mnie i Tomka zapisz do listy i na trzech można brać :naughty: Policz ile to Nas wyniesie na główkę zrobimy przelewy i nam doślesz :kox:

Ja się jak najbardziej piszę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kierunki to i ja chętny, akurat dziś rozglądałem się za takimi! Róbta listę i dodajcie :hi:

GG 2113395 albo 669923834 albo PW

A poza tym fajna furka, kierunek modów mamy podobny ;)

Teraz trzeba mordować badboy bo to on ma układy w De.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz trzeba mordować badboy bo to on ma układy w De.

dość tych tragicznych mordów w PL :P

zróbcie listę - prześlijcie mi ją na pw lub gg- 8729693

muszę wiedzieć ilu Was dokładnie chce te kierunki

odbywać będzie się to tak samo jak z ramkami klubowymi po otrzymaniu pieniążków na koncie będę zamawiał kierunki.

co do kosztów dam Wam dokładnie znać gdyż muszę to obgadać z kumplem a on w PL będzie w piątek ewentualnie będę się z nim kontaktował.

Łukasz a co robisz z przednimi lampami? bo ja mam niezły dylemat... kurde trochę za duże ryzyko z tym rozklejaniem i wkładaniem do piekarnika :confused4: :confused4: jakoś mam obawy.

pozdrawiam

badboy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz trzeba mordować badboy bo to on ma układy w De.

dość tych tragicznych mordów w PL :P

zróbcie listę - prześlijcie mi ją na pw lub gg- 8729693

muszę wiedzieć ilu Was dokładnie chce te kierunki

odbywać będzie się to tak samo jak z ramkami klubowymi po otrzymaniu pieniążków na koncie będę zamawiał kierunki.

co do kosztów dam Wam dokładnie znać gdyż muszę to obgadać z kumplem a on w PL będzie w piątek ewentualnie będę się z nim kontaktował.

Łukasz a co robisz z przednimi lampami? bo ja mam niezły dylemat... kurde trochę za duże ryzyko z tym rozklejaniem i wkładaniem do piekarnika :confused4: :confused4: jakoś mam obawy.

pozdrawiam

badboy

Hey Andrzej. Ja w czwartek odbieram autko więc weekend jak dobrze pójdzie będę się tym bawił. Ja zastosuję opalarkę lub suszarkę do włosów jestem ciekaw czy to coś da bo co do piekarnika to też się bałem. :wink4:

Andrzej rób kosztorys dolicz kierunki plus rozsyłanie w Pl i będziemy wpłacać. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Andrzej. Ja w czwartek odbieram autko więc weekend jak dobrze pójdzie będę się tym bawił. Ja zastosuję opalarkę lub suszarkę do włosów jestem ciekaw czy to coś da bo co do piekarnika to też się bałem. :wink4:

Andrzej rób kosztorys dolicz kierunki plus rozsyłanie w Pl i będziemy wpłacać. :wink4:

Łukasz dawaj znać co i jak idzie z tym rezankiem, kurcze mnie też korci jak cholera tylko po prostu mam obawy... jednak wiem jaki jest efekt. no risk no fun w sumie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Andrzej. Ja w czwartek odbieram autko więc weekend jak dobrze pójdzie będę się tym bawił. Ja zastosuję opalarkę lub suszarkę do włosów jestem ciekaw czy to coś da bo co do piekarnika to też się bałem. :wink4:

Andrzej rób kosztorys dolicz kierunki plus rozsyłanie w Pl i będziemy wpłacać. :wink4:

Łukasz dawaj znać co i jak idzie z tym rezankiem, kurcze mnie też korci jak cholera tylko po prostu mam obawy... jednak wiem jaki jest efekt. no risk no fun w sumie :P

Dam na pewno. Najpierw czekam na odbiór wozidła :kox:

Według planu ma to nastąpić jutro.

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 07:36_________________________________________________Wreszcie listwa dojechała cała i zdrowa :kox:

2wbsv13.jpg

Jeśli komuś się przyda numer części

8E9807443C5PV CZARNA DO AVANTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czego to listwa ??? :mysli:

na tylny zderzak mam taką do sprzedania :) dwa tygodnie jeździła na moim zderzaku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czego to listwa ??? :mysli:

na tylny zderzak mam taką do sprzedania :) dwa tygodnie jeździła na moim zderzaku :)

Tak jak Wąski napisał i Bieniek listwa nad tylny zderzak pod klapę bagażnika :decayed:

Szkoda, że teraz to piszesz ile chcesz Wąski ?? Proszę o wiadomość na PW. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...