Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 + Power Box by V-tech Smerf D4NTEgo


D4NTE

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.07.2023 o 09:51, D4NTE napisał(a):

Sesja po powrocie smerfa z co rocznego spa :whistling:

 

IMG-20230730-WA0084.jpg

IMG-20230730-WA0075.jpg

IMG-20230730-WA0055.jpg

IMG-20230730-WA0050.jpg

IMG-20230730-WA0049.jpg

IMG-20230730-WA0047.jpg

IMG-20230730-WA0046.jpg

IMG-20230730-WA0045.jpg

IMG-20230730-WA0043.jpg

IMG-20230730-WA0044.jpg

IMG-20230730-WA0047.jpg

IMG-20230730-WA0040.jpg

IMG-20230730-WA0039.jpg

IMG-20230730-WA0032.jpg

IMG-20230730-WA0031.jpg

IMG-20230730-WA0033.jpg

IMG-20230730-WA0019.jpg

Znaczek czerwony na listwie progowej odkleiłeś czy do dokleiłeś? Bo na jednym zdjęciu jest a na drugim nie ma. 

image.png.d61653fcbe4c120d824a66875dae698b.png

Zawartość dodana 7 minuty później

Znaczek czerwony na listwie progowej odkleiłeś czy do dokleiłeś? Bo na jednym zdjęciu jest a na drugim nie ma. 

Edytowane przez Tomafx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2023 o 13:01, krzysiek_f napisał(a):

Jakie masz spalanie jeżdżąc po mieście?

Dane z apki wg tankowań do pełna odkąd go mam 😊

Screenshot_20231109_085825_Fuelio.jpg

Zawartość dodana 3 minuty później
19 godzin temu, Tomafx napisał(a):

image.png.d61653fcbe4c120d824a66875dae698b.png

Zawartość dodana 7 minuty później

Znaczek czerwony na listwie progowej odkleiłeś czy do dokleiłeś? Bo na jednym zdjęciu jest a na drugim nie ma. 

Na listwach progowych przednich są od nowości listwy podświetlane z symbolem S a tylne dokupiłem z napisem a4 bez S, gdyż nie było takich bo nie montują ich fabrycznie i nie można takich dokupić...

Zawartość dodana 4 minuty później
11 godzin temu, dekiel 13 napisał(a):

Wylizany profesjonalnie. 👍

dokładnie, raz na jakiś czas pasuje oddać w dobre ręce 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, pytanie techniczne - ostatnio jeżdżę pożyczonym od kumpla B9.5 z Matrixami, i jest tryb AUTO dla świateł przednich (nie ten wybierany pokrętłem tylko ten uruchamiany poprzez popchnięcie dźwigienki kierunkowskazów do przodu). 
Światła te są absolutnie genialne, w nocy samo obserwowanie jak wycinają strumienie daje frajdę, natomiast większość dostępnych od ręki A4 nie posiada tych opcjonalnych matrixów. I tu pytanie do Ciebie - czy też masz tę funkcję „popchnięcia” dźwigni do przodu i włączenia trybu AUTO, jeśli tak to czy polega on tylko na tym, że wyłącza „długie” jak ktoś jedzie z naprzeciwka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ohm napisał(a):

Hej, pytanie techniczne - ostatnio jeżdżę pożyczonym od kumpla B9.5 z Matrixami, i jest tryb AUTO dla świateł przednich (nie ten wybierany pokrętłem tylko ten uruchamiany poprzez popchnięcie dźwigienki kierunkowskazów do przodu). 
Światła te są absolutnie genialne, w nocy samo obserwowanie jak wycinają strumienie daje frajdę, natomiast większość dostępnych od ręki A4 nie posiada tych opcjonalnych matrixów. I tu pytanie do Ciebie - czy też masz tę funkcję „popchnięcia” dźwigni do przodu i włączenia trybu AUTO, jeśli tak to czy polega on tylko na tym, że wyłącza „długie” jak ktoś jedzie z naprzeciwka? 

Tak, jest dokładnie tak jak napisałeś. Automat włącza i wyłącza długie. Z lekkim opóźnieniem, przez co TIRowcy po 3milisekundach już Cię ostrzeliwują swoimi długimi 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, M4R1O napisał(a):

Tak, jest dokładnie tak jak napisałeś. Automat włącza i wyłącza długie. Z lekkim opóźnieniem, przez co TIRowcy po 3milisekundach już Cię ostrzeliwują swoimi długimi 😜 

Jechałem z bratem kiedyś koniem i faktycznie to jest mega irytujące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem Wam, że jeżdżąc z tymi Matrixami jeszcze nie miałem sytuacji żeby mi ktoś mrugał. Może polift reaguje szybciej na to niż pierwotna wersja tych lamp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ohm napisał(a):

To powiem Wam, że jeżdżąc z tymi Matrixami jeszcze nie miałem sytuacji żeby mi ktoś mrugał. Może polift reaguje szybciej na to niż pierwotna wersja tych lamp. 

Nie mam na myśli tu dokładnie "matrix" tylko ogólnie wszystkie te adaptacyjne drogowe światła. Niestety kabina jest wyżej niż światła więc nie wiem jak inżyniery to ogarną 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2023 o 10:11, ohm napisał(a):

To powiem Wam, że jeżdżąc z tymi Matrixami jeszcze nie miałem sytuacji żeby mi ktoś mrugał. Może polift reaguje szybciej na to niż pierwotna wersja tych lamp. 

Do mnie na autostradach często Tirowcy strzelają długimi. Niestety albo stety te światła są mega mocne i czujniki nie wyłapują auta ciężarowego z takiej odległości...

Na drogach krajowych czy regionalnych 😋 są rewelacyjne i pięknie wychwytują pieszych i auta z przodu. Gorzej przy mocnym deszczu, mgle i pojawiających się oświetleniach zewnętrznych wówczas lubią się.. 'pogubić' .

Moim zdaniem jeszcze jest miejsce w tych bajerach do poprawy

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2023 o 20:34, ohm napisał(a):

Hej, pytanie techniczne - ostatnio jeżdżę pożyczonym od kumpla B9.5 z Matrixami, i jest tryb AUTO dla świateł przednich (nie ten wybierany pokrętłem tylko ten uruchamiany poprzez popchnięcie dźwigienki kierunkowskazów do przodu). 
Światła te są absolutnie genialne, w nocy samo obserwowanie jak wycinają strumienie daje frajdę, natomiast większość dostępnych od ręki A4 nie posiada tych opcjonalnych matrixów. I tu pytanie do Ciebie - czy też masz tę funkcję „popchnięcia” dźwigni do przodu i włączenia trybu AUTO, jeśli tak to czy polega on tylko na tym, że wyłącza „długie” jak ktoś jedzie z naprzeciwka? 

Ta funkcja jest w każdej poliftowej audi posiadającej lusterko z kamerką 🙂 tryb Auto zmienia automatycznie światła długie na drogowe gdy wykryje źródło światła lub pieszych albo zwierzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowości zakupiłem na ali dedykowany uchwyt pod telefon na mmi jednak mi służy jako uchwyt do Yanosika GTR.

PS. Musze jeszcze nabyć kabelek z wtyczką kątową

 

Screenshot_20231118_120304_AliExpress.jpg

20231117_154748.jpg

20231117_154735.jpg

20231117_154756.jpg

Edytowane przez D4NTE
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nad tym myślałem. Czy w zestawie jest też uchwyt na urządzenie czy tylko nakładka z ramieniem na monitor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Też nad tym myślałem. Czy w zestawie jest też uchwyt na urządzenie czy tylko nakładka z ramieniem na monitor?

Zależy jaką opcje wybierasz. Ja wybrałem samą nakładkę, gdyż uchwyt miałem wcześniej kupiony. Oferują kilka rodzajów uchwytów z Indukcją po zwykle grawitacyjne.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha czadzik model. 👍Białych nie było , podpasował by mi .

 

P.S. O Sebastian rózowy się zrobił.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2023 o 20:25, D4NTE napisał(a):

😁 Ma się swoich fanów 😉

received_375231914901456.jpeg

received_1094591538197545.jpeg

Gdzie takie lego idzie dostać?

Widziałem ostatnio takie serie z BMW i nie wiem czy to fejk czy jakieś zestawy limitowane.

Edytowane przez tasior87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tasior87 napisał(a):

Gdzie takie lego idzie dostać?

Widziałem ostatnio takie serie z BMW i nie wiem czy to fejk czy jakieś zestawy limitowane.

fejk ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2023 o 15:03, tasior87 napisał(a):

Gdzie takie lego idzie dostać?

Widziałem ostatnio takie serie z BMW i nie wiem czy to fejk czy jakieś zestawy limitowane.

Jakąś apką przerabiają zdjęcia i robią efekt Lego. Gdyby były takie zapewne bym zamówił 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...