Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, D4NTE napisał:

Montaż ringów wykonany bez strat ? do tego wpadły projektory w drzwi oraz szyny ✌️

20200807_184437.jpg

20200807_184429.jpg

20200807_181725.jpg

20200807_173136.jpg

20200807_184619.jpg

20200807_184544.jpg

Bardzo fajnie modzisz ale front z czarnymi ringami jak dla mnie mega słabo wygląda. Czarne ringi tylko za zadzie :good:

Opublikowano

Super wyszlo , z czarnymi ringami jest problem głównie na zdjęciach. Na zywo to wygląda mega. 

Opublikowano

Wygląda świetnie. Te projektory robią robotę.

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, kamelus_ napisał:

Bardzo fajnie modzisz ale front z czarnymi ringami jak dla mnie mega słabo wygląda. Czarne ringi tylko za zadzie :good:

Według mnie tak powinien wyjechać z fabryki w tym dodatkowym pakiecie black piano. Chromowany znaczek bardzo kontrastował z całością. ?

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, MaciekPL napisał:

Super wyszlo , z czarnymi ringami jest problem głównie na zdjęciach. Na zywo to wygląda mega. 

Masz rację ? na żywo dużo lepiej to wygląda ✌️

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, piteks napisał:

Wygląda świetnie. Te projektory robią robotę.

Z zewnątrz jest już wszystko tak jak chciałem by wyglądał. Projektory są genialne ale ich cena w aso odstrasza ?

Opublikowano
2 godziny temu, D4NTE napisał:

Z zewnątrz jest już wszystko tak jak chciałem by wyglądał. Projektory są genialne ale ich cena w aso odstrasza ?

Ejjj zapomniałeś chyba o listwach bocznych w piano....?!?

Opublikowano
15 godzin temu, kamelus_ napisał:

Bardzo fajnie modzisz ale front z czarnymi ringami jak dla mnie mega słabo wygląda. Czarne ringi tylko za zadzie :good:

Co tu dużo gadać. Dla mnie bomba ????

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Marcin_K napisał:

Ejjj zapomniałeś chyba o listwach bocznych w piano....?!?

Racja ??

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.08.2020 o 12:55, vvalery napisał:

Co tu dużo gadać. Dla mnie bomba ????

Miło, że się podoba :gicior:

Kilka fot z niedzielnego opalania z personalizowanymi blachami  :cool1:

 

 

20200809_132057.jpg

20200809_131938.jpg

20200809_131441.jpg

20200809_131555.jpg

20200809_131233.jpg

20200809_131122.jpg

20200809_130940.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Ładnie ale według mnie bez ramek rejestracyjnych auto wyglądało duzo lepiej. Przynajmniej z przodu bo cały czarny grill i nagle  napisy :/  Naklejki na szybie z reklamą klubu starczą ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.08.2020 o 09:02, Norbas napisał:

Ładnie ale według mnie bez ramek rejestracyjnych auto wyglądało duzo lepiej. Przynajmniej z przodu bo cały czarny grill i nagle  napisy :/  Naklejki na szybie z reklamą klubu starczą ?

Zdecydowanie ładniej wygląda bez ale nie ma jak obejść przepisów :kwasny::eusathink:

Opublikowano

Coś się zmieniło w przepisach, ze musza być ramki rejestracyjne ? 

Opublikowano

D4NTE w sensie że bez ramek, same rejestracje zamontować :) Ja przykręciłem na śrubkach + biało niebieskie osłonki żeby nie było widać główek śrub. 

Opublikowano
W dniu ‎07‎.‎08‎.‎2020 o 07:53, krystian3769 napisał:

Ten po lewej czy po prawej ??

Auto z lewej napewno i Rav`ka w tle:decayed:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.08.2020 o 13:25, Norbas napisał:

Coś się zmieniło w przepisach, ze musza być ramki rejestracyjne ? 

Chodziło mi o blachy, że wolałbym bez blachy z przodu ? ale przepisy itp✌️

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, leewang napisał:

D4NTE w sensie że bez ramek, same rejestracje zamontować :) Ja przykręciłem na śrubkach + biało niebieskie osłonki żeby nie było widać główek śrub. 

Jak blacha to i ramka musi być myślę jeszcze o ori czarnych z czerwonym logo Audi sport ?

Screenshot_20200814-181109_Allegro.jpg

Opublikowano

Piękna sztuka, nawet nie zauważyłem że zmieniłeś. Szkoda że taka wysoka, ale miejmy nadzieję że coś na to poradzisz ????

Opublikowano
4 godziny temu, D4NTE napisał:

Chodziło mi o blachy, że wolałbym bez blachy z przodu ? ale przepisy itp✌️

Aaa... :D 

 

4 godziny temu, D4NTE napisał:

Jak blacha to i ramka musi być myślę jeszcze o ori czarnych z czerwonym logo Audi sport ?

Screenshot_20200814-181109_Allegro.jpg

Mam taka na tyle i polecam. Nie rzuca się w oczy ?

Opublikowano
10 godzin temu, Norbas napisał:

 

 

Mam taka na tyle i polecam. Nie rzuca się w oczy ?

Ja też mam taką na tyle:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.