Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pozdrowienia z Cro B)

20230808_183507.jpg

20230808_182328.jpg

20230808_182316.jpg

20230808_182252.jpg

20230808_182237.jpg

20230808_183433.jpg

20230808_182247.jpg

20230808_183516.jpg

20230808_183459.jpg

20230812_160409.jpg

Edytowane przez D4NTE

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mógłbyś napisać jak się mają mody typu zmiana hamulców na większe względem gwarancji w ASO?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 18.08.2023 o 14:54, wampir napisał(a):

Mógłbyś napisać jak się mają mody typu zmiana hamulców na większe względem gwarancji w ASO?

Obsługa samochodu na gwarancji jest taka sama jak przed zmianą, czyli roczny przegląd uzupełnienie i odpowietrzenie układu w dalszym ciągu robią tylko w przypadku, gdyby coś się w hamulcach zepsuło gwarancja już tego nie obejmie tylko bym musiał zapłacić za części które zostały zmienione. Za płyn, tarcze i klocki oraz przegląd też się z resztą płaci :decayed:.

 

Reasumując auto po modach czy bez, które jest sprawne obsługiwane jest tak samo.

 

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

a można od razu wybrać sobie większe hamulce? Czy one są powiązane z danym silnikiem?

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, wampir napisał(a):

a można od razu wybrać sobie większe hamulce? Czy one są powiązane z danym silnikiem?

Napewno rodzaj hebla jest uzależniony od mocy silnika. Trzeba by zobaczyć w konfiguratorze, były tam napewno opcje z malowanymi zaciskami. Nie widziałem opcji większych hebli...moze to być np cześć pakietu competition lub coś w tym stylu jak edition one

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
21 godzin temu, wampir napisał(a):

a można od razu wybrać sobie większe hamulce? Czy one są powiązane z danym silnikiem?

Większe hamulce niż ma @D4NTE tylko w S i RS. Ale smialo można założyć 375/350mm jak w RS4?

Opublikowano

To już przesada panowie z tymi heblami, te tarcze ważą więcej od felgi ?

Opublikowano
4 godziny temu, Langista napisał(a):

To już przesada panowie z tymi heblami, te tarcze ważą więcej od felgi ?

No właśnie nie. RS ma juz tarcze dwuczęściowe wiec mając 375mm masz podobna wagę jak 338mm

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Słoneczko dopisało, więc udało mi się zamontować czarne piano nakładki na końcówki wydechu z Ali ?

 

20231014_175532.jpg

20231014_163908.jpg

Opublikowano

Klawo sie to komponuje , chrom nie pasował. ?

Opublikowano

Ładna a4. Pytanie co do oleju silnikowego.  Jaki wlewasz do a4? Producent zaleca 0W20. Ale niektórzy stosują 0w30 a nawet 5w30. Pytanie czy to 0w20 nie za rzadkie jest?

Edytowane przez Tomafx

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, Tomafx napisał(a):

Ładna a4. Pytanie co do oleju silnikowego.  Jaki wlewasz do a4? Producent zaleca 0W20. Ale niektórzy stosują 0w30 a nawet 5w30. Pytanie czy to 0w20 nie za rzadkie jest?

U mnie od nowości wlewają w aso 0w20 i na takim cały czas jeżdżę. Olej wymieniam co 8-10 tys. Oleju nie bierze. Silnik chodzi jak zegarek. Za 8 tyś duży przegląd na 60tkm to będą wymieniać olej w skrzyni, świece itp...

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Ok, dzięki za informację.  A jakąś konkrnta marka oleju? Czy nie ma znaczenia? 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Tomafx napisał(a):

Ok, dzięki za informację.  A jakąś konkrnta marka oleju? Czy nie ma znaczenia? 

Wg instrukcji zgodny z normą VW SKODA AUDI LL IV 0W20 508/509. Jako że mam pakiet serwisowy i przedłużoną gwarancję leją mi w aso oryginał z beczki.

Screenshot_20231015_180209_Allegro.jpg

Opublikowano

Ok, dzięki.  

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Coroczna wizyta w aso i kolejne nowe smerfy czekające na właściciela :decayed:

 

20231017_162506.jpg

20231017_162522.jpg

20231017_162553.jpg

20231017_162653.jpg

20231021_154348.jpg

20231017_162646.jpg

Opublikowano

Powiem ci kiedyś dość sceptycznie podchodziłem do tego koloru , ale zmieniłem zdanie diametralnie po tym jak zobaczyłem jak Twoja A4 jest zrobiona :thumbup1:szacun

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, instruktor83 napisał(a):

Powiem ci kiedyś dość sceptycznie podchodziłem do tego koloru , ale zmieniłem zdanie diametralnie po tym jak zobaczyłem jak Twoja A4 jest zrobiona :thumbup1:szacun

Dziękuję za miłe słowa, dbam o nią najlepiej jak tylko potrafię :rolleyes:

 

PS. Skórka w tunel zamówiona :naughty:

 

received_3638416053076546.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Zamontowane... :whistling:

 

20231028_165347.jpg

20231028_165215.jpg

Opublikowano

"Tu jest jakby luksusowo" ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.