Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile pali Wam gazu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2.8 APR 30v quattro manual gaz ZenitPro wtryski HANA instalka 4 miechy gaz z LOTOSA zawsze i kur..a spalanie 19 - 20L w miescie a nie daje mu do odcinki czy cois tylko do 3 tyś maxxxxxxxxxxx a czasem tak przykrece go do 5 i tyle tylko ze ciągle miasto bez klimy. W czym moze tkwić problem? Cewki, przewody, świece wymienione. Gaz do regulacji??

Opublikowano

1.6 silnik instalacja sekwencja i w mieście 9.5-10.5 zależy od jazdy a trasa przy 100 km/h 8.02 jest ok a instalacja 4 letnia zakładana przez mojego brata bo od niego kupiłem auto

Opublikowano

Ja mam AEB quattro 1.8T 150 i na 17 225/45/17 trasa nie przekracza 11l a miasto zależy od stylu ale jak spokojnie to w 13 się mieści gazu, sekwencja BRC 24. Zimą pali 0,7 mniej na 100 na 15 kołach 195/65/15.

Opublikowano
Ja mam AEB quattro 1.8T 150 i na 17 225/45/17 trasa nie przekracza 11l a miasto zależy od stylu ale jak spokojnie to w 13 się mieści gazu, sekwencja BRC 24. Zimą pali 0,7 mniej na 100 na 15 kołach 195/65/15.

Takie same wartości spalania u mnie tylko ze auto w avancie, gaz stag 4, wtryski magic, reduktor zavoli zeta s do 220koni, 1.8T 150 APU tylko naped przedni, kółka 225/45/17 wydaje sie ze nia ma tragedii

Opublikowano

no i moja sie uspokoiła i noga tez. pokręciłem ją spokojnie gładko bez odpie...lania z 80% normalna jazda z 20% piz.y i dzis wyszlo 15.2 litra wiec git jak na quattro i 2.8

Opublikowano

2.0 alt, instalacja LPGTech, wtryski hana. Dojazd do pracy 17km w jedną stronę: 9.5l Trasa 8.5l

Opublikowano

Ja mam silnik 1.6 instalacja STAG w cyklu mieszanym średnio mi bierze 9 litrów gazu.

Opublikowano

u mnie 1.8 t bfb (163km) quattro, trasa 10-11 l z klimą , miasto 14-15 l z klimą, stag4 , koła 225/45/18.

Opublikowano

Silnik 3.0 ASN, trasa około 400 km, klima spalanie LPG 10.5 L

Opublikowano

12,5l gazu w mieście.. 1.6 :facepalm:

Co mam powiedzieć gazownikowi jakbym chciał to jakoś zmniejszyć? :facepalm:

Opublikowano

8,5 trasa i 11 miasto, chyba standard jak na 1.6 ADP

Opublikowano
12,5l gazu w mieście.. 1.6 :facepalm:

Co mam powiedzieć gazownikowi jakbym chciał to jakoś zmniejszyć? :facepalm:

Myślę że jak na 1.6 to takie spalanie w mieście to norma. Ja też mam taki silnik i jak bym jezdził cały czas po mieście to pewnie też by mi tyle łyknął.

Dużo też zależy od jakości gazu-sprubój zatankować gaz na jakiejś innej stacji.

Opublikowano
12,5l gazu w mieście.. 1.6 :facepalm:

Co mam powiedzieć gazownikowi jakbym chciał to jakoś zmniejszyć? :facepalm:

Myślę że jak na 1.6 to takie spalanie w mieście to norma. Ja też mam taki silnik i jak bym jezdził cały czas po mieście to pewnie też by mi tyle łyknął.

Dużo też zależy od jakości gazu-sprubój zatankować gaz na jakiejś innej stacji.

Spróbujemy :chytry:

Opublikowano

To że ktoś ma 1.6 - nie oznacza, że to mało będzie palic. Samochód jest ciężki i przy takim silniku trzeba mocniej wciskać gaz, co przekłada się na spalanie. I wtedy będzie prawie takie samo, jak dla silnika 1.8.

Opublikowano

Jak nie większe!

Opublikowano

niewiem ile pali bo nie mam LPG :grin:

Opublikowano
niewiem ile pali bo nie mam LPG :grin:

a benzyny też niewiem bo tankuje za 50zl:grin:

Opublikowano

Opel Astra 1.6 8-zaworowy, 92 rok, od 10 lat w LPG- średnie spalanie 8,3 l :) A najlepsze jest to że jak cos padnie ze starości to wszystko kosztuje + - 30 zł:)

Opublikowano

wgabor skad wiedziałeś??? mam proroka na forum?? :grin:

Opublikowano

1,8t autostrada dystans 1000km, predkosc 140km/h ,10,5 l lpg klima non stop temp zewnetrzna38stopni :facepalm:

wgabor skad wiedziałeś??? mam proroka na forum?? :grin:

:banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.