Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
16 godzin temu, dayd_4 napisał:

Panowie, jest jak szwagier pisze. Może nie jest on, ani ja ekspertem w dziedzinie opon, ale przetestowaliśmy różne rozwiązania, rozmiary, marki i jego obecny wybór jest optymalny.

No i wyszło szydło z worka z tym ekspertem od opon :) Zobacz co szwagier o tobie pisał w twoim wątku, link poniżej. Czytałem wtedy tą dyskusję o indeksie nośności itd. i tak myślę, nie no jak @dayd_4 pracował kupę lat w oponach to się zna :D To jak to w końcu jest ?

  

W dniu 1.03.2019 o 09:21, HOLMATRO napisał:

A jeśli chcesz dyskutować o oponach, to dobrze trafiłeś w wątek, bo właściciel auta kupę lat pracował w oponach. 

Jak znajdzie chwile, to pewnie Cię nauczy tego czy owego. 

 

 

Edytowane przez cysiek18

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, cysiek18 napisał:

No i wyszło szydło z worka z tym ekspertem od opon :) Zobacz co szwagier o tobie pisał w twoim wątku, link poniżej. Czytałem wtedy tą dyskusję o indeksie nośności itd. i tak myślę, nie no jak @dayd_4 pracował kupę lat w oponach to się zna :D To jak to w końcu jest ?

  

 

 

Ostrożnie z oskarżeniami :stop:

Szwagier przerobił kupę czasu w oponach i każdy komplet który kupuje mocno z nim konsultuje, każda mieszankę i stosunek cena/finalny produkt z nim omawiam. Wie dużo i zagnie myśle nie jednego tutaj wiedzą o gumach i doborze, ale jest na tyle skromny chłop ze nie trąbi przed sobą jak tu wielu ma w zwyczaju, czytaj „nie wiem, to ci opowiem”.. generalnie w życiu jest tak, ze im więcej wiesz, tym bardziej jesteś pokorny i pływasz swobodnie w danej dziedzinie i nie masz potrzeby wymądrzania się :wink:

Opublikowano
2 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Ostrożnie z oskarżeniami :stop:

Szwagier przerobił kupę czasu w oponach i każdy komplet który kupuje mocno z nim konsultuje, każda mieszankę i stosunek cena/finalny produkt z nim omawiam. Wie dużo i zagnie myśle nie jednego tutaj wiedzą o gumach i doborze, ale jest na tyle skromny chłop ze nie trąbi przed sobą jak tu wielu ma w zwyczaju, czytaj „nie wiem, to ci opowiem”.. generalnie w życiu jest tak, ze im więcej wiesz, tym bardziej jesteś pokorny i pływasz swobodnie w danej dziedzinie i nie masz potrzeby wymądrzania się :wink:

Święte słowa Grzesiek :thumbup1:, jak to mówią ,Krowa która dużo muczy , mało mleka daje .:D

Opublikowano
  • Autor

Tymczasem słońce wychodzi, można wyciągnąć sprzęt do wypalania nadmiaru paliwa na stacjach przez ograniczony transport: 

F0BCC292-3DED-4999-AF88-9206212C2680.jpeg

3B6249DD-CCE4-4DCD-ACE0-2140E8FF2BE8.jpeg

BCD5CE73-42CB-49FB-B1C9-FDA5169DC02A.jpeg

E9785D6D-80EF-4162-B3F0-79C5B0AD8A31.jpeg

A6F14A65-5DD8-484D-94F4-4B0338AD4E79.jpeg

E687E049-FADE-4085-AC3C-F9374F8344B1.jpeg

636C8768-A500-451C-A452-16EF5F4308D8.jpeg

Opublikowano
1 godzinę temu, cysiek18 napisał:

No i wyszło szydło z worka z tym ekspertem od opon :) Zobacz co szwagier o tobie pisał w twoim wątku, link poniżej. Czytałem wtedy tą dyskusję o indeksie nośności itd. i tak myślę, nie no jak @dayd_4 pracował kupę lat w oponach to się zna :D To jak to w końcu jest ?

 

@cysiek18 wiem co szwagier o mnie pisał. Trochę zaczepnie, trochę przez skromność napisałem, że nie jestem ekspertem...;)

Pozdr!

 

Opublikowano
3 godziny temu, dayd_4 napisał:

 

Ale teraz wiem, komu gitarę zawracać jak będę opony kupował :)

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, cysiek18 napisał:

Ale teraz wiem, komu gitarę zawracać jak będę opony kupował :)

Zawracaj do woli:wink:

Opublikowano
  • Autor

Mały mod, niby nic ale dla mnie wersja bez chromu jest po prostu brzydka. Planuje jeszcze zamiast wizytownika wrzucić kubek w chromie ale narazie nie ma nic ładnego podświetlanego, wiec jest ori set jaki jak fabryka wypuściła:

 

BYŁO:

44343CFE-A37A-4FEA-BB06-496D91536D38.jpeg


JEST:

7B866908-81CC-4C5D-8D33-BD6CA8E5EA1B.jpeg

Opublikowano

No ładniejB)

Jak ktoś ma chromy w środku to wizytownik i reszta przycisków jak najbardziej z chromami pasuje.

Opublikowano

W twoim ładnie się prezentuje. :thumbup1:

Opublikowano

Ja bym tam widział cup holder zamiast wizytownika tak na prawde to on jest tam potrzebny tyle co w ogóle  ten chromowy cupholder ok 2 stówki w aso bo kupowałem kiedyś 

Opublikowano
Godzinę temu, marky2552 napisał:

Ja bym tam widział cup holder zamiast wizytownika tak na prawde to on jest tam potrzebny tyle co w ogóle  ten chromowy cupholder ok 2 stówki w aso bo kupowałem kiedyś 

W tunelu ma 2, to pewnie nie potrzebny 3 holder z przodu:wink:

Opublikowano

Piękna s4 ?Ja tu widzę jeszcze pokrętła w chromie jak u mnie i sztos by był ? 

Pozdrawiam

IMG_20201020_153423.jpg

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, Sicu napisał:

Piękna s4 ?Ja tu widzę jeszcze pokrętła w chromie jak u mnie i sztos by był ? 

Pozdrawiam

IMG_20201020_153423.jpg

Poluje na RNS-E LED w chromach, wiec nie kupuje samych pokręteł, chociaż widziałem ze są do kupienia na forum :wink:

Opublikowano

4 stówy za pokrętła śmiech na sali ?? w życiu bym tyle nie dał

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, marky2552 napisał:

4 stówy za pokrętła śmiech na sali ?? w życiu bym tyle nie dał

Oczywiście, jest pewna granica przyzwoitości, a przy 400 zł za dwa pokrętełka ta granica została już dawno przekroczona :doh:

Opublikowano
  • Autor

Pierwsza awaria - padło łożysko. Odkryte przypadkiem, znajomy mechanik chciał sobie pooglądać auto od spodu, dałem się namówić bo miałem chwile. Po podniesieniu wyszły luzy na prawym tylnim kole, auto odstawione na nocne grzebanie o 21 :doh:, zaraz odbieram i gonię na umówioną geometrie, bo coś mi tam i tak nie grało od dłuższego czasu.

 

Przy okazji okazało się, że mam na aucie Bilsteina B16 z 9-cio stopniową regulacją twardości i siły odbicia, zobaczyłem ile ten gwint chodzi - już mam powód żeby w weekend się napić. Nie muszę szukać okazji na siłę, jak co weekend.. :decayed:

 

IMG_9796.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Przy niedzieli..

 

9FBFE107-02F8-45A8-AF77-54C229287765.jpeg

Opublikowano

super fotka :kox:

Opublikowano

Chociaż w domu głód i nędza fałósemka mnie napędza ....

Znalazłem taki tekst na jednym z for :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.