Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
56 minut temu, HOLMATRO napisał:

Dopływa mi B9 2019, za 3 tyg powinienem mieć pod domem, zobaczymy jak wyglada malowanie nowych modeli :eusathink:

8C8C3E62-EAAC-454E-AFD5-1E94272602DD.jpeg.0f60184ca1ac77dd5a62c8dd77eca6c3.jpeg

Oglądałem  ostatnio rs6 c8 i tez mora , a auto ori salon, po prostu audi nie jest królem lakierowania, ale jak dla mnie  auta robi piękne szczególnie te pod znakiem S i Rs i szkoda ze mnie na takie nie stać :decayed:

Opublikowano
21 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Dojechał Król Ryszard do Doliny Biedy B):

452AA061-2E49-4304-BEE9-6DA876FAFCAA.thumb.jpeg.f3cbd8c2007cdf46c4880368831ac979.jpeg

52C3C51C-8E57-4578-9548-35335E00D208.jpeg.a62b9536c4410348000bb151b8b87b42.jpeg

8650BE1B-0EBC-4A81-BAB1-E55C86C3FE52.jpeg.228ece1667212a982d6f904eb89ebc1a.jpeg

4DE6D60D-B75F-4C7F-BDD5-82C7CBD389D1.jpeg.71b281274799d18169e231ef310c555e.jpeg

DD57B359-4BDD-4EDE-835C-A017EE330C39.jpeg.e4b3db80f239bda8edce966278fe5b84.jpeg

04EF840C-D4FE-456C-9D56-C73605AB79F7.jpeg.4a0ea80eb6f9ae99ee640f9437856043.jpeg

9D16B91B-C747-458F-A9D5-B216C56351D9.jpeg.24a7d79b0ad16d0a89e6670011e7d574.jpeg

870B9BBB-7E7C-4634-9FD7-D0A680734442.jpeg.904d046ab1d50371d6de354286e8d80b.jpeg

 

 

Gratulacje zakupu :)

info na priv : za ile sprzedaż $
 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

9955C3F6-07B6-492C-A4BF-4171C7DA1D1E.thumb.jpeg.26a95343a409e109314d8506e0b1e580.jpeg

 

jest i lato :whistling:

ATS GTR 18x9 et 37 z gumą 245/35. 
 

Słucham opinii, jak wam się to widzi :wink:

Opublikowano

:thumbup1: malina

Opublikowano

Ładnie. Niby wyglądają tna takie zwykłe, ale tak jak pisałeś kiedyś, znając jakie to są konkretnie, zyskują:wink:

Opublikowano

Takie małe kółka trochę ?

Opublikowano
  • Autor

Tak to siadło w nadkolu:

8D0D2612-8F17-47F4-9071-CFB5E1D6E95E.thumb.jpeg.6509f3ac1c0ffd7c083f14c3f19dacdd.jpeg
 

bez dystansu, bez kombinowania. Na styk. 
 

28 minut temu, marky2552 napisał:

Takie małe kółka trochę ?

Tak, taka była idea, rozmiar mniejsze, większa opona, bardziej w motorsport i trakcje niż wygląd. Na zloty nie jeżdżę, więcej autem jeździ żona niż ja, wiec szkoda tez krawężniki dokarmiać. A różnica w prowadzeniu jest spora, szeroka felga z szerszą gumą w połączeniu z moim Bilsteinem B16 Nurburgring i ciężkim motorem V8 zdaje egzamin. 

Opublikowano
4 godziny temu, HOLMATRO napisał:

9955C3F6-07B6-492C-A4BF-4171C7DA1D1E.thumb.jpeg.26a95343a409e109314d8506e0b1e580.jpeg

 

jest i lato :whistling:

ATS GTR 18x9 et 37 z gumą 245/35. 
 

Słucham opinii, jak wam się to widzi :wink:

Wysokość optymalna do parametrów? Pasowaloby troszkę niżej

Opublikowano
2 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Tak, taka była idea, rozmiar mniejsze, większa opona, bardziej w motorsport i trakcje niż wygląd. Na zloty nie jeżdżę, więcej autem jeździ żona niż ja, wiec szkoda tez krawężniki dokarmiać. A różnica w prowadzeniu jest spora, szeroka felga z szerszą gumą w połączeniu z moim Bilsteinem B16 Nurburgring i ciężkim motorem V8 zdaje egzamin. 

Jak dla żony, to może być :decayed: wygląd nie powala ale jest miejsce na większy hebel, żeby wyhamować kolosa :thumbup1:

Opublikowano

Zrobione ze smakiem! :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, H4mm3R napisał:

Jak dla żony, to może być :decayed: wygląd nie powala ale jest miejsce na większy hebel, żeby wyhamować kolosa :thumbup1:

Spora szansa ze będę sprzedawał, wiec już nic nie grzebie. Set na lato jest, niech jeździ i się nie psuje :thumbup1:

Opublikowano
5 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Tak to siadło w nadkolu:

8D0D2612-8F17-47F4-9071-CFB5E1D6E95E.thumb.jpeg.6509f3ac1c0ffd7c083f14c3f19dacdd.jpeg
 

bez dystansu, bez kombinowania. Na styk. 
 

Tak, taka była idea, rozmiar mniejsze, większa opona, bardziej w motorsport i trakcje niż wygląd. Na zloty nie jeżdżę, więcej autem jeździ żona niż ja, wiec szkoda tez krawężniki dokarmiać. A różnica w prowadzeniu jest spora, szeroka felga z szerszą gumą w połączeniu z moim Bilsteinem B16 Nurburgring i ciężkim motorem V8 zdaje egzamin. 

Ja zawsze B6 na gwincie stałem obok krawężnika ?. Wolałem na środku drogi stać jak na nie wjeżdżać ?

Opublikowano
9 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Tak, taka była idea, rozmiar mniejsze, większa opona, bardziej w motorsport i trakcje niż wygląd. Na zloty nie jeżdżę, więcej autem jeździ żona niż ja, wiec szkoda tez krawężniki dokarmiać. A różnica w prowadzeniu jest spora, szeroka felga z szerszą gumą w połączeniu z moim Bilsteinem B16 Nurburgring i ciężkim motorem V8 zdaje egzamin. 

Też tak mam, że jak żonce zostawiam auto to zmiana na 18" :thumbup1:  także idea super:notworthy:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 3.12.2021 o 21:27, HOLMATRO napisał:

Jeżeli chodzi o set na sezon 2022, jest już komplet kupiony, ciekaw jestem waszych opinii.. Wyglądać to będzie tak:

828312964_Zrzutekranu2021-12-3o21_25_14.thumb.png.a1e0ad7bf2d16269e92787a1d12f8776.png

 

co to za komplet hamulców rs5 ?

Opublikowano

wygląda bardziej na rs3

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Auto na sprzedaż. Mam dwie sztuki, dwie sprzedam. Więcej informacji na priv albo 698683503 :wink:

Informuje tutaj na wstępie bo może znajdzie się koneser, sam wiem ile zachodu żeby zdobyć jedno z około 100 25quattro Anniversary jakie zostały, niebawem auto wlatuje na mobile i zapewne pójdzie do Niemca. 
 

Pozdrawiam :hi:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Grzesiu, autko sprzedane???

Opublikowano

W jaka kasę celujesz za s4? Może być na priv :)

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam, w końcu dojrzałem do sprzedaży samochody, długo się do tego przymierzałem i przebąkiwałem, ale dziś ostatecznie wystawiam samochód na sell, poniżej link do ogłoszenia:

WWW.OTOMOTO.PL

Audi S4 - Pierwszy właściciel (od nowości), Szary, Benzyna, 344 KM, 4 163 cm3

 

Powodem konieczność zmiany na coś większego, a i tak za dużo samochodów pod domem stoi i żonka stęka.. :boobs:

Opublikowano

a taki był fajny.... amerykanski .... szkoda....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.