Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Masz Millteka ze środkowymi, bez końcowych? A katy? Bo ja mam pełen Dekat, ale Milltek Rezonowany, czyli i środek i końcowe. Myśle wsadzić klapę w którymś miejscu, myślałem wlasnie przed końcowymi. Masz jakieś nagranie w miarę realnie oddające jak chodzi Milltek bez końcowych?

Robiłem przeglad po zakupie na stacji znajomego. Wszystkie katy na miejscu, włącznie z precatami, później podwójny środkowy i rury bez końcowych aż do końca. Przy spokojnej jezdzie jest w miarę cicho, ale pod obciążeniem, każdy się ogląda co to jedzie hehe. Co najmniej raz w tygodniu słyszę pod sklepem, że za***isty gang silnika mam w tej a4, pewnie jakieś 2.5l bedzie minimum, a na odpowiedzi, że pod maska 4.2 V8 oczy wywalają, bo w a4 takie coś? Ale, że sporo spawam tigiem to na wiosnę planowałem spawać cały z kwasu + przepustnica. Tylko, że planuje też motor zakupić na wiosnę bo na A będę zdawać to raczej to przełożę bądź zostanie bo na prawdę to już fajnie chodzi, a jakbym pewnie wstawił xpipe za kątami będzie wystarczająymi przeróbkami. Postaram się nagrać jak to chodzi w niedziele. W warsztacie gdzie zajmują się właśnie audi, powiedzieli, że jest to jedno z tych aut w których wycięcie katow zabiera niż poprawia osiągi :/ Więc ja nie myślę nawet o ich pozbyciu się.

Edytowane przez yogi_1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, yogi_1997 napisał:

W warsztacie gdzie zajmują się właśnie audi, powiedzieli, że jest to jedno z tych aut w których wycięcie katow zabiera niż poprawia osiągi :/ Więc ja nie myślę nawet o ich pozbyciu się.

ASN ma podobnie po usunięciu katów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos pytał, to Micheliny Pilot Sporty 3 235/35R19 są szersze i wyższe od Continental Conti SportContact 5P AO 235/35R19. Założyłem, pomierzylem, porównałem, odesłałem.. Cały misterny plan… 

W środę auto idzie na geometrie znowu, teraz będzie mocniejszy negatyw i tyle. Brakuje mi kilku mm :facepalm:

4C15DA5B-0434-498A-BB62-DCD4596A972D.jpeg

E59F6028-2A52-48F4-B839-6247D06F5882.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość będzie wiadomo, szkoda że akurat na twojej skórze wyszedł eksperyment:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj z Pirelli P zero? Z tego co porównywałem jak siadają inne opony na 8,5j to Pirelli wydają mi się najwęższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle ze tu jedyna opcja to Toyo albo Nankang , ale wiadomo letni Nankang szału nie robi…..

Moj kolega miał Nankang 235 na 9 cali i wyglądało to jak 225 u mnie ….

D7C5DA62-71B1-48FF-A004-7D818708A81C.jpeg

CD6A4D52-EAC2-4795-B055-E6619D865302.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zamiast szukać wąskich 235 lepiej założyć normalne 225? U siebie na 9J mam Falkeny 225 i tył potrafi przytrzeć, a co dopiero 235 z tym, że mam gwint z tyłu na samym dole. A chińczyka do niej nie przystoi zakładać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mass143 napisał:

To może zamiast szukać wąskich 235 lepiej założyć normalne 225? U siebie na 9J mam Falkeny 225 i tył potrafi przytrzeć, a co dopiero 235 z tym, że mam gwint z tyłu na samym dole. A chińczyka do niej nie przystoi zakładać :decayed:

225 rozwiązałoby problem bezapelacyjnie. Ale boje się do ciężkiej budy S4 i ciężkiego przodu takiej gumy, wożę rodzine, czasami żona z dziećmi gdzieś bierze Audi i jedzie, dla mnie to zbyt mało gumy, za duży naciąg na ten motor. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pilot sporty są szersze i wyższe i jest to półka premium to wsadź je w rozmiarze 225 i po problemie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2021 o 20:06, HOLMATRO napisał:

Przedostatni mod, który czeka na założenie w piatek - 19x9 et 33, mój ulubiony parametr do B7, inny wzór niż poprzednie rotory, ale uważam że siądzie. Myślałem nad jakimiś custom felgami, ale te trafiłem za śmieszne pieniądze i nie ma co wymyślać na ten sezon. 

Na felgi naciągnięte nówki Continentale Conti Sport Contact 5P z homologacją Audi AO 235/35 R19.

Dajcie znać, co myślicie :thumbup1:

D724B00B-1297-462A-AE4C-BC0959233DE9.jpeg

to oryginalne felgi Audi? jaki maja numer albo jak nazywa sie ten model?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem zabawe z oponami swego czasu w b7, przy kole 9,5J i glebie ładnie siadł Hankook Ventus s1 evo2 w rozmiarze 235/19, nic nie obcierało  lekki naciąg był, ta opona siadła mi idealnie 

 

jdl1XjF.jpeg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HOLMATRO

Łap kolejnego do kolekcji, jak pokemony :D

WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Srebrny, Benzyna, 220 KM, 1 984 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Unf napisał:

@HOLMATRO

Łap kolejnego do kolekcji, jak pokemony :D

WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Srebrny, Benzyna, 220 KM, 1 984 cm3. ABS, CD, ABS...

 

Fajny, jak niebity to dobra cena, ale to zwykły DTM :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem moje S4 stoi na zawieszeniu, strzelił mi wahacz i od miesiąca nie mogę odzyskać auta, wiec leżę pod kolejnym pożeraczem czasu.. 

22316841-2393-4D17-AA7D-E00FDA4224A1.jpeg

Chłopaki mówią, ze chcą go na operacyjnego. Mam się przez weekend zastanowić, za hiluxa np.. :decayed:

Edytowane przez HOLMATRO
  • Pomoc techniczna 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3: ale piękna , marzy mi się takie coś z jakimś wielkim v8,2.7BiT , quattro i na powietrzu , cos pięknego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2021 o 22:35, HOLMATRO napisał:

Tymczasem moje S4 stoi na zawieszeniu, strzelił mi wahacz i od miesiąca nie mogę odzyskać auta, wiec leżę pod kolejnym pożeraczem czasu.. 

22316841-2393-4D17-AA7D-E00FDA4224A1.jpeg

Chłopaki mówią, ze chcą go na operacyjnego. Mam się przez weekend zastanowić, za hiluxa np.. :decayed:

Myślę że nie jedna jednostka by chciała taką sztukę na SLOp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dawno nic nie wrzucałem, auto nie jeżdżone od 20 czerwca, najpierw wymiana zawieszenia, potem reklamacja, potem problemy z reklamacja, potem strzelił mi pasek wielorowkowy.. dużo by wymieniać, mam nadzieje ze jutro auto odzyskam i zrobię kilka km bo nowe lato Conti założone i tylko stoją :facepalm:

 

bylo..

D9914061-5CCA-4F57-BFF7-6DE612FEA3F3.jpeg

 

jest..

 

323A03A3-EB77-4F00-89E8-3C3298A49B4F.jpeg

 

.. a jak będzie przed złożeniem to jeszcze wrzucę 

 

Oczywiscie przy okazji regeneracja alternatora, nowe uszczelniacze, gumki, ślizgi, rolki, wężyki tu i ówdzie :wink:

 

Z aktualnych zdjęć nic się nie zmieniło, wrzucam kilka z robionych na szybko do AutoCasco :grin:

45291B77-0C98-405E-A576-A0BA994C2A36.jpeg
 

0AD55B61-4801-42A6-84B7-91BC21F4E560.jpeg

E84895DF-0DB3-40A8-BE7B-B6352CBC873D.jpeg

 

0438B620-50DA-4E20-8FC7-78DAD5FCCAF9.jpeg

 

Nie wiem czy wrzucałem, w między czasie zmieniłem trochę kolor kierownicy:

 

281387CD-A366-4702-A3BC-864B49A1C891.jpeg
 

To chyba tyle,

STAY TUNED! 

 

 

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurła co za bydle pod maską ? autko na żywo widziane robi robotę pod maską ręki nie włoży nigdzie  szkoda grzesiu że nie mogliśmy go wtedy odpalić i posłuchać jak chodzi dla ciebie to pewnie nic a dla kogoś kto jeździ klekotem ? to zawsze inne doznania dźwiękowe ?swoją drogą widziałem dziś to czwrwone audi chyba żona jechała mega autko również ?

Edytowane przez marky2552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...