Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Shadow B8


Anubiss

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, karolek_ust napisał:

Oem rotor to min 19 cal. Fake rotor to już chyba 15 są he

Jest Ori Rotor też w rozmiarze 18 cali np z A1 lub A3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Anubiss napisał:

@rafalpe tak kupiłem "chińczyki" 18 za 2300 nowe, bo jak mam kupić używki za tyle i jeszcze dać X kasy na odnowienie to jaki sens, gdzie ja samochodem poruszam się sporadycznie, niech to będzie 50-80km na tydzień to już taki max. W sumie za 2300 i używki ciężko dostać :D image.png

jakie opony na te rotory bedziesz zakladac? bo tez takie bede kupywac na lato ale do exeo i rozmiar jaki pasuje to 225/40/18 ale na 8,5 cala moze byc juz leki naciag czego nie chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2020 o 21:33, Mukade93 napisał:

jakie opony na te rotory bedziesz zakladac? bo tez takie bede kupywac na lato ale do exeo i rozmiar jaki pasuje to 225/40/18 ale na 8,5 cala moze byc juz leki naciag czego nie chce?

245/40 r18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2020 o 20:36, Anubiss napisał:

@rafalpe tak kupiłem "chińczyki" 18 za 2300 nowe, bo jak mam kupić używki za tyle i jeszcze dać X kasy na odnowienie to jaki sens, gdzie ja samochodem poruszam się sporadycznie, niech to będzie 50-80km na tydzień to już taki max. W sumie za 2300 i używki ciężko dostać :D image.png

Część Anubiss też śmigam na zamiennikach rotorow i złego zdania o nich nie powiem, moje made in italy. Nie jest tak źle jak każdy pisze o replikach. Ja swoje trochę przemalowałem, bo znudził mi się ten oklepany kolor :D pozdro, ciekawie robisz autko 

received_168434591655962.jpeg

Edytowane przez miszaq92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@miszaq92 ooo mega fajne :P własnie myślę czy też nie pomalować moich nowych na black piano :D dziś wleciały czarne znaczki na przód i tył (black piano) i lotka od maxton design (black piano) :D na dniach jak umyję niunię to pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎15‎.‎12‎.‎2020 o 20:38, miszaq92 napisał:

Część Anubiss też śmigam na zamiennikach rotorow i złego zdania o nich nie powiem, moje made in italy. Nie jest tak źle jak każdy pisze o replikach. Ja swoje trochę przemalowałem, bo znudził mi się ten oklepany kolor :D pozdro, ciekawie robisz autko 

received_168434591655962.jpeg

Zabiłeś efekt rotorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Wandej napisał:

Zabiłeś efekt rotorów.

Zabiłem, czy nie, to ma się podobać mi, a nie komuś. Poza tym standardowe malowanie jest oklepane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, miszaq92 napisał:

Zabiłem, czy nie, to ma się podobać mi, a nie komuś. Poza tym standardowe malowanie jest oklepane 

Niby tak, ale osoby poruszające się samochodami w stylu jak poniżej, również są zdania ż ma  im się podobać :wink: Moim zdaniem klasyczne malowanie robi efekt wow, u Ciebie on zanikł.

 

 

a36d47540010bd244f9fc2e8.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, szafa napisał:

Niby tak, ale osoby poruszające się samochodami w stylu jak poniżej, również są zdania ż ma  im się podobać :wink: Moim zdaniem klasyczne malowanie robi efekt wow, u Ciebie on zanikł.

 

 

a36d47540010bd244f9fc2e8.jpg

Nawet nie widziałeś jak wyglądają na aucie a już wiesz ze efekt zanikł XD i jeszcze porównania z jakimś Agrotuningiem, proszę Cię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, raz że rotor w 18 wygląda słabo, dwa jest płaski i trzy jednokolorowy nie robi wow, ale to oczywiście moje zdanie!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, szafa napisał:

Tak, raz że rotor w 18 wygląda słabo, dwa jest płaski i trzy jednokolorowy nie robi wow, ale to oczywiście moje zdanie!! 

Jak dla mnie rotor od dobrych kilku lat nie robi efektu wow, bo na tej feldze jeździ 70 procent Audi, to tylko moje zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto przede wszystkim służy do przemieszczania się :decayed: a nie do robienia wow ha ha ...to tak dla rozładowania napięcia między kolegami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, kris67 napisał:

Auto przede wszystkim służy do przemieszczania się :decayed: a nie do robienia wow ha ha ...to tak dla rozładowania napięcia między kolegami

Ja się nie spinam, mi się podobają felgi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalpe 

Ten wzór 19" jest b.fajny.

I wklęsły ?

Jakie ma parametry: szerokość, ET?  

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, rafalpe napisał:

panowie panowie :decayed:

a ja powiem tak i zrobię mix :D Rotor w 18 calach to w ogóle nie ma racji bytu i to fakt. Do tego malowanie w czarny brokat to już w ogóle nie nie i jeszcze raz nie. Podejrzewam, że właściciel sam jeszcze nie widział tego na samochodzie. A jak widział to niech wrzuci foto, to po prostu nie może dobrze wyglądać.

Co do malowania i uroku rotorów.... ja mam oryginalne 19" i pomalowałem w jeden kolor - troszkę przydymiony matowy srebrny i osobiście uważam, że wyglądają bardzo dobrze. Dołączam foto.
Ale zmniejszone do 18" repliki w czarnym brokacie... no chętnie to zobaczę na samochodzie.

IMG_2987.jpg

To nie jest czarny. To jest ten sam kolor co ori rotor tylko w połysku :) po prostu tak światło pada

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś z was malował lub oklejał chromowe obramówki w swojej audiczce? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Anubiss napisał:

Panowie czy ktoś z was malował lub oklejał chromowe obramówki w swojej audiczce? 

Mam u siebie oklejone w czarny polysk, grill, relingi, i chromy wokół szyb, robili to fachowcy, samemu ciężko jeśli nigdy nie robiłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szafa właśnie chodzi mi o same chromy wokół szyb bo zostało mi tylko to w czarny połysk zrobić :D można wiedzieć jaki koszt? 
Edit: U mnie fachowiec chce 350zł na te chromy wokół szyb (czarny połysk) 

Edytowane przez Anubiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wszystko 400zł kosztowało, gdzie sama folia 200zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Anubiss napisał:

Panowie czy ktoś z was malował lub oklejał chromowe obramówki w swojej audiczce? 

Ja robiłem też u siebie relingi i ramki wokół szyb , lusterka i listwy progowe w Piano Black... 

IMG_20191001_193103.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...