Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.05.2021 o 21:10, kris67 napisał:

Jak działają według Ciebie?:eusathink:Jak ktoś używa określenia alumy to dostaje:wallbash:

Działają świetnie... Pojawia się kontrolka i dlugi dzwiek... :) Przy zmianie kół  na letnie zobaczyłem dopiero jak to fajnie działa. :)

20210515_122743.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
Godzinę temu, NelsonPL napisał:

 

20210515_122743.jpg

Albo w ASO :cygaro:

Opublikowano
  • Autor

Czas zabrać się za montaż podstopnicy.  :cygaro:

Sam to ogarnę...:cygaro:

f35fb0194a04a8ee4ad682992491 (2).jpg

Opublikowano

trzymamy mocno kciuki :rolleyes:

Opublikowano
4 godziny temu, NelsonPL napisał:

Sam to ogarnę...:cygaro:

Jak ty żeś mnie teraz zaimponował... :decayed:

Opublikowano

@NelsonPLBrawo Ty, wszyscy trzymamy bardzo mocno kciuki. Cytując klasyka ,,Wąski... jak Ty mi zaimponowałeś w tej chwili" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Podstopnica musi troszku zaczekać na montaż.:)

Projektory do drzwi nadal idą z Niemiec. Podobno mają być za tydzień. :dance2:

Czas zabrać się za przednie hamulce.:cygaro:

Wszystkie części zakupione.

Będzie wymiana tarcz na Zimmerman Sport (nawiercane) + klocki ATE Ceramic

Wymiana przewodów hamulcowych (na elastyczne)

Wymontowane zaciski hamulcowe (przód) i oddane do malowania (5 dni roboty) (kolor-czerwony):cygaro:

Możliwe że zrobię od razu tył (klocki i tarcze + malowanie zacisków) Jeszcze się zastanawiam bo tył jest jeszcze OK. (mało zużyte klocki)

Wszystko już ustalone w serwisie.:a4fan:

Ślicznotka pod koniec tygodnia będzie odstawiana do zrobienia.

 

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Tobie, czy ASO zajęło 5 dni pomalowanie zacisków? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Langista napisał:

Tobie, czy ASO zajęło 5 dni pomalowanie zacisków? :eusathink:

 

Montaż będzie robiony w dużym serwisie w moim mieście. (tym razem nie ASO)

Zdemontują zaciski  i zawiozę je do innej firmy co się zajmuje regeneracją zacisków hamulcowych.

Profesjonalne malowanie musi trochę potrwać. ( czyszczenie -malowanie- schnięcie itd itp):cygaro:

Tego w jeden dzień nie można zrobić.

Opublikowano
17 minut temu, NelsonPL napisał:

Profesjonalne malowanie musi trochę potrwać. ( czyszczenie -malowanie- schnięcie itd itp):cygaro:

Tego w jeden dzień nie można zrobić.

Masz pojęcie :facepalm:

 

Opublikowano
46 minut temu, NelsonPL napisał:

Montaż będzie robiony w dużym serwisie w moim mieście. (tym razem nie ASO)

Zdemontują zaciski  i zawiozę je do innej firmy co się zajmuje regeneracją zacisków hamulcowych.

Profesjonalne malowanie musi trochę potrwać. ( czyszczenie -malowanie- schnięcie itd itp):cygaro:

Tego w jeden dzień nie można zrobić.

Tak Ci powiedzieli? To maks 2 dni, wliczając demontaż, piaskowanie (lub szkiełkowanie) i malowanie proszkowe.

Opublikowano
55 minut temu, Langista napisał:

Tak Ci powiedzieli? To maks 2 dni, wliczając demontaż, piaskowanie (lub szkiełkowanie) i malowanie proszkowe.

Pod warunkiem, że od ręki zrobią. Jeżeli mają inne zlecenia to muszą poleżeć aź przyjdzie na nie kolej. Nie sądzę źeby pracownicy stoją z założonymi rękoma i czekają tylko na jego zaciski. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Muskel1 napisał:

Pod warunkiem, że od ręki zrobią. Jeżeli mają inne zlecenia to muszą poleżeć aź przyjdzie na nie kolej. Nie sądzę źeby pracownicy stoją z założonymi rękoma i czekają tylko na jego zaciski. 

Dokładnie. :cygaro: Mają też innych klientów.

Nikt przecież nie czeka specjalnie....o ULTRA  jedzie to malujemy. :nabijasie:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
7 godzin temu, Muskel1 napisał:

Pod warunkiem, że od ręki zrobią. Jeżeli mają inne zlecenia to muszą poleżeć aź przyjdzie na nie kolej. Nie sądzę źeby pracownicy stoją z założonymi rękoma i czekają tylko na jego zaciski. 

To chyba logika podowiada żeby zgrać w czasie pracę mechanika i lakierni proszkowej. Demontaż przednich zacisków to z zegarkiem w ręku 15 minut. Nie widzę logiki wyciągania zacisku 3 dni wcześniej 

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie. Tak będzie... Jednak żeby to było solidnie zrobione farba musi też swoje wyschnąć.

Opublikowano
5 godzin temu, kamelus_ napisał:

To chyba logika podowiada żeby zgrać w czasie pracę mechanika i lakierni proszkowej. Demontaż przednich zacisków to z zegarkiem w ręku 15 minut. Nie widzę logiki wyciągania zacisku 3 dni wcześniej 

Otóż to 

13 minut temu, NelsonPL napisał:

Dokładnie. Tak będzie... Jednak żeby to było solidnie zrobione farba musi też swoje wyschnąć.

Domyślam się, że zaciski malowane będą proszkowo? Poczytaj zanim palniesz głupotę 

Opublikowano
13 minut temu, NelsonPL napisał:

Dokładnie. Tak będzie... Jednak żeby to było solidnie zrobione farba musi też swoje wyschnąć.

Jeśli robisz to w lakierni proszkowej to taka farba utwardza się w piecu około 20 min. Twardsza już nie będzie...

Opublikowano

@kamelus_Chlop nie wie o czym pisze...  Pewnie sprayem z castoramy..

 

Opublikowano
  • Autor

OK OK.  To był żart. :cygaro:

Oczywiście malowanie proszkowe. :hi:

Opublikowano

Jakie żarty? Próbuję Cię ziomek ogarnąć ale to co Ty wyprawiasz to przechodzi ludzkie pojęcie...

 

Edytowane przez monthrey12

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.