Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nelson jak jesteś trollem i robisz z nas bekę to podaj adres, masz kratę browara u mnie :polew:

lepsze niż stand-up :kox:

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, BLENDEK napisał:

Nelson jak jesteś trollem i robisz z nas bekę to podaj adres, masz kratę browara u mnie :polew:

lepsze niż stand-up :kox:

Nie robię żadnej beki  Wszystko co piszę to prawda.:cygaro:

Opublikowano

Ale Ci powyginał wydechy przy tej stłucze...powodzenia w naprawie.

Opublikowano

Tak tylko luźno powiem, że przy takim uderzeniu w wydech mogły się uszkodzić sondy lambda ? warto wykonać ich test.

Opublikowano

Turbina dostała luz wzdłużny od uderzenia

Opublikowano
28 minut temu, karolek_ust napisał:

Turbina dostała luz wzdłużny od uderzenia

W aso wymienia wszystko spokojnie?

Opublikowano
4 godziny temu, kristof91 napisał:

W aso wymienia wszystko spokojnie?

Na sezon letni chyba się wyrobią:eusathink:...?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 18.12.2021 o 15:18, pawel72689 napisał:

Na sezon letni chyba się wyrobią:eusathink:...?

W połowie Stycznia będzie gotowy...  Tydzień czasu pośmigam sobie autem zastępczym z OC sprawcy :cygaro:

Opublikowano
  • Autor

Najbliższy cel po odebraniu auta z ASO::cygaro:

1. Nowe wszystkie wahacze (przód):dance2:

2. Nowe opony Michelin Primacy 4 (17tki-letnie):dance2:

20211223_175102.jpg

michelin-primacy-4-18688-f-f-l700-sk4 (3).jpg

Edytowane przez NelsonPL

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto zastępcze zamówione. Będzie podstawione pod ASO:a4fan:

Będzie to albo Audi A4 albo Mazda 6:dance2:

Moja Piękność w tym tygodniu ląduje w ASO na 7 dni:papa:

Wszystko z OC Sprawcy. :cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

jak idzie do lakierni to już nie taka piękność..

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, jedrekx napisał:

jak idzie do lakierni to już nie taka piękność..

Piękność.:cygaro:

To tylko zderzak....

Dyfuzor tz ta osłona poniżej zderzaka, czeka juz nowiutka, oryginalna w ASO :dance2:

 

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
1 godzinę temu, NelsonPL napisał:

Piękność.:cygaro:

To tylko zderzak....

Dyfuzor tz ta osłona poniżej zderzaka, czeka juz nowiutka, oryginalna w ASO :dance2:

 

a ta dokładka też z Oc sprawcy? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, Malec napisał:

a ta dokładka też z Oc sprawcy? :decayed:

Oczywiście :cygaro:

Zarysował i będzie nowiutka oryginalna.

Opublikowano
40 minut temu, rafalpe napisał:

No i historia w aso nie będzie już taka nieskazitelna bo jakby nie było auto było walone w d*pę ;) 

:grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
58 minut temu, rafalpe napisał:

No i historia w aso nie będzie już taka nieskazitelna bo jakby nie było auto było walone w d*pę ;) 

Nie wiem czym się tak podniecasz. To zdarzenie to nie był wypadek/kolizja, nawet nie stłuczka. To zwykła szkoda parkingowa. Na dodatek udokumentowane zdjęciami jak błacha była ta szkoda. Tak więc auto jest nadal bezwypadkowe. 

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, Muskel1 napisał:

Nie wiem czym się tak podniecasz. To zdarzenie to nie był wypadek/kolizja, nawet nie stłuczka. To zwykła szkoda parkingowa. Na dodatek udokumentowane zdjęciami jak błacha była ta szkoda. Tak więc auto jest nadal bezwypadkowe. 

Dokładnie. Mam niezły ubaw z tych ich tekstów.:dance2:

Opublikowano
  • Autor
44 minuty temu, rafalpe napisał:

szkoda że nie widzisz że całe forum (z wyjątkiem tatusia Muskel) ma ubaw z ciebie jakim pajacem jesteś, serio trudno o drugiego takiego zgrzewa....

Natomiast szanowny znafco Muskel - widzę, że nigdy nie widziałeś wpisu, jakie robi aso - w historii aso nie będzie zdjęć uszkodzeń, nie będzie też mowy, że była to niegroźna szkoda parkingowa. Natomiast będzie wpis-fakt, że wymieniony został zderzak na nowy :) a to będzie skutecznie odstraszać potencjalnych kolejnych kupujących :)

Najpierw to się naucz czytać tekst ze zrozumieniem.:cygaro:

Zderzak nie będzie wymieniany na nowy, tylko osłona pod zderzakiem, to co montujesz w to miejsce np dyfuzor.

Zderzak nie ma żadnych pęknięć itd To zwykłe otarcie parkingowe.:)

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

uważaj żebyś się w aucie zastępczym nie zakochał:polew: bo piękność się obrazi i Ci korbą wy***ie:D

Opublikowano
1 godzinę temu, rafalpe napisał:

Natomiast będzie wpis-fakt, że wymieniony został zderzak na nowy :) a to będzie skutecznie odstraszać potencjalnych kolejnych kupujących :)

Jasne, pewnie tak jak odstraszenie  przed kupnem większości aut z tutejszego forum, gdzie właściciele  wymieniali oba zderzaki z non s-line na s-line. To jest Twój tok rozumowania. Nie ośmieszaj się.Po to ma zdjęcia ze zdarzenia i rachunek z ASO. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie to rozpozna rodzaj szkody.

Edytowane przez Muskel1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.