Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oby tylko nowe wpadły te lampy, bo z 10 stron wcześniej było ciśnięte z Twojej strony na używki, naturalnie montaż w ASO?

Opublikowano

image.png.63cd2910d1e1de58b11c38e42b2d26e1.png

ceramic brakes :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

I to po angielsku jeszcze :polew: +10 dla Ultra. Masz szansę na Oskara. 

Opublikowano

Ceramic klocek chyba miało być :wink:

Opublikowano

Te zaciski też tak w ASO tobie pomalowali :whistling::grin:

Opublikowano

Ceramika to więcej warta niż cała ultra jakbyś chciał zakładać . Ale filmik pierwsza klasa wrzuć na YT będzie monetyzacja zarobisz na nim .każdy kto będzie chciał zrobić mods będzie oglądał i tak samo jak ty się nakręcał ...

 

Noo oby lampy były z ASO nowe i tam oby założyli dołożyli po jednym kabelki na stronę i dokodowali .no chyba że jak fabryka to zmieniasz całą instalację tylna by nie mieć lipy . I nie kupuj czasem od polaczkow z portali lamp ,!!!!

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Rob@k napisał:

I to po angielsku jeszcze :polew: +10 dla Ultra. Masz szansę na Oskara. 

Już zamienione na  PL:cygaro:

Takie podsumowanie wszystkiego co robione było przez 2 lata przy mojej ULTRA. :drunk:

 

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
18 godzin temu, SEV7N napisał:

Te zaciski też tak w ASO tobie pomalowali :whistling::grin:

Farba z Florydy przyjechała  z ASO

Opublikowano
  • Autor

W przyszłym tygodniu wpadną oryginalne światła LED (tył) i haki na zakupy.:hi:

Następny większy cel to:

MMI 3G + Sim :cygaro::dance2::drunk:

Oświetlenie ledowe wnętrza auta.:dance2:

Teraz dopiero zaczynam modzenie....:yes2: będzie grubo. :yes2:

 

 

 

 

sss2 (4).jpg

rrr444 (3).jpg

Bez tytułudd3 (4).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
33 minuty temu, NelsonPL napisał:

W przyszłym tygodniu wpadną oryginalne światła LED (tył) i haki na zakupy.:hi:

Może chwal się już po fakcie, bo piszesz to samo już trzeci raz :whistling:

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Hugo napisał:

Może chwal się już po fakcie, bo piszesz to samo już trzeci raz :whistling:

Zrozumiałem.:yes2:

Jak zamontuje to wrzucę fotki.:hi:

Opublikowano
14 godzin temu, Hugo napisał:

Może chwal się już po fakcie, bo piszesz to samo już trzeci raz :whistling:

Noo tu kolega ma rację , dodaj jak już coś kupiłeś zamontowałeś a nie planu plany.  To tak jakbyś pisał będę miał szczeniaki piesków niedługo na sprzedaż tylko pies musi pokryć samice. 

Opublikowano
W dniu 25.09.2022 o 15:29, NelsonPL napisał:

W przyszłym tygodniu wpadną oryginalne światła LED (tył) i haki na zakupy.:hi:

Następny większy cel to:

MMI 3G + Sim :cygaro::dance2::drunk:

Oświetlenie ledowe wnętrza auta.:dance2:

Teraz dopiero zaczynam modzenie....:yes2: będzie grubo. :yes2:

 

 

 

 

sss2 (4).jpg

rrr444 (3).jpg

Bez tytułudd3 (4).jpg

 

Już widzę jak montują to MMI w aso :grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, Tomek_091019 napisał:

 

Już widzę jak montują to MMI w aso :grin::grin::grin::grin::grin:

Nie wszystko montuje w ASO :cygaro:

Są specjalne profesjonalne firmy, które zajmują się doposażeniem samochodów marki Audi.:hi:

Już z jednej takiej korzystam i mam w planie sporo tam zrobić.:cygaro::yes2:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Oczywiście na NOWYCH i ORYGINALNYCH częściach sprowadzonych ze USA? :mysli::mysli::mysli:

Opublikowano
7 godzin temu, Tomek_091019 napisał:

Oczywiście na NOWYCH i ORYGINALNYCH częściach sprowadzonych ze USA? :mysli::mysli::mysli:

A jakby inaczej, nie kupujemy od Polaczkow zapomniałeś 

Opublikowano
17 godzin temu, NelsonPL napisał:

Nie wszystko montuje w ASO :cygaro:

Są specjalne profesjonalne firmy, które zajmują się doposażeniem samochodów marki Audi.:hi:

Już z jednej takiej korzystam i mam w planie sporo tam zrobić.:cygaro::yes2:

Cytat

Tak--Wszystko robię w ASO

Cenie sobie profesjonalizm, a nie robota u jakiegoś Kazia w nic niewartym warsztacie bo taniej.

Opublikowano

Ale pan Kaziu też chce zarobić ??

Opublikowano
W dniu 26.09.2022 o 21:01, NelsonPL napisał:

Nie wszystko montuje w ASO :cygaro:

Są specjalne profesjonalne firmy, które zajmują się doposażeniem samochodów marki Audi.:hi:

Już z jednej takiej korzystam i mam w planie sporo tam zrobić.:cygaro::yes2:

Gdzie robisz? u Marcina w Navipolu?

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, kris67 napisał:

Gdzie robisz? u Marcina w Navipolu?

Tak:hi:

Navipol to profesjonaliści.:thumbup1:

Wszystko fajnie ogarniają.

Robiłem tam już czujniki parkowania (przód) i projektory (tył)

W planie mam jeszcze w kilka rzeczy tam doposażyć moją  Audi ULTRA :cygaro:

Więc kilkanaście tys dukatów jeszcze  tam zostawie.:P:drunk:

Polecam NAVIPOL :cygaro::yes2::thumbup1::oklasky:

Edytowane przez NelsonPL

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.