Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piękna sztuka, będziesz nią śmigał jako daily ?

Sąsiedzi obstrukcji dostaną... :grin:

Opublikowano

graty zakupu, piękna jest:slina: 

Opublikowano

Gratulacje,

Piękna sztuka ?

Btw. Misano z Piano Black też grałoby perfect ??

Dużo fun'u z jazdy,

Pozdrawiam

Opublikowano

Nie napiszę nic oryginalnego... Piękna sztuka. :thumbup1:

Opublikowano

Będę jednym z wielu tutaj......śliczna,kolor będzie zwracał uwagę na ulicy, środek kozak.

Niech się sprawuje....:evil:

Opublikowano

no Miron, grubo :good: niech się sprawuje :)

Opublikowano

Gratulacje Miron:hi: 

Co tu dużo pisać, marzenie każego posiadacza A4:thumbup1:

Niech daje fun:)

Opublikowano
W dniu 6.12.2020 o 11:05, black4 napisał:

?Misano z Piano Black też grałoby perfect 

??

Idealne połączenie ?

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, granatowy napisał:

Idealne połączenie ?

Zdaje sobie z tego sprawe jednak na tą chwile obecny konfig kolorostyczny bardziej mi pasuje. 

Pakiet czerń jako alternatywa na przyszłosc jak obecny wygląd się opatrzy (o ile to nastąpi ?

Opublikowano

Mam nadzieję, że jak najszybciej się opatrzy :wink:

Opublikowano

Takie auto w tak rzucającym się w oczy, rzadkim kolorze ma jedną podstawową wadę ...

Ciężko się w tłumie schować wszyscy w okolicy będą wiedzieli kto to jedzie, policjanci i wszelkiej maści donosiciele też :P

Dla tego trzeba mocno uważać co się na drodze robi, szczególnie teraz gdy wyciągają z butów jak się ździebko przegnie :naughty:

Osobiście na dłuższą metę bał bym się jeździć takim sprzętem, mam długie lejce i szkoda by było je co chwila tracić.... :decayed:

Opublikowano

Znowu ten rotor..... :p 

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, Gibons napisał:

Znowu ten rotor..... :p 

A ty co sie czepiasz

Dopiero 6 razy miałem rotora a to ze teraz mam 3 kpl rotora to przypadek

?

Zima rotor 20

Lato rotor 20

Dojazdówka rotor 20

Edytowane przez miron78

Opublikowano
2 godziny temu, miron78 napisał:

A ty co sie czepiasz

Dopiero 6 razy miałem rotora a to ze teraz mam 3 kpl rotora to przypadek

?

Zima rotor 20

Lato rotor 20

Dojazdówka rotor 20

Zaczniemy się martwić jak założysz jakiś inny model felg:decayed:

Opublikowano
10 godzin temu, Wandej napisał:

Zaczniemy się martwić jak założysz jakiś inny model felg:decayed:

O to to to... :)

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

Rotorek na zimę ok?

Na lato można by coś urozmaicić.

9,5x20" ET21 wjechałby jak nóż w masełko ??

55f428287c6d83a9163d0cf0.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Wzór nie najnowszy ale ogólnie są ładniutkie i bardzo ciężko je dostać

Opublikowano

auto jakby nie patrzeć najnowsze nie jest i nowe wzory za bardzo tu nie leżą, ogólnie za rotorem nie przepadam a te z poprzedniego posta mogłyby tu fajnie siąść

Opublikowano
34 minuty temu, marcin_o23 napisał:

auto jakby nie patrzeć najnowsze nie jest i nowe wzory za bardzo tu nie leżą

Ciekawy pogląd :wink:

Opublikowano

miłośnik marki modelu zrozumie, dla mnie auto tego typu najlepiej utrzymać jak najbliżej oryginału, a dodatki takie jak koła powinny pasować do klimatu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.