Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 ABT 2.0 TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 28.12.2021 o 11:44, KiVash napisał:

Dyfuzor z S4.

Będzie pasował do Audi A4 B8 2013 Sline? 

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, Dejv92 napisał:

Będzie pasował do Audi A4 B8 2013 Sline? 

Ten co ja mam to jest do zwykłego zderzaka. Na "Alledrogo" może lub ECS:

WWW.ECSTUNING.COM

Add some aggressive styling to your Audi!

 

Opublikowano
15 godzin temu, Dejv92 napisał:

Będzie pasował do Audi A4 B8 2013 Sline? 

Jeśli masz sline polift to dyfuzor z S4 pasować będzie . Jak zwykły zderzak to nie pasuje

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, karolek_ust napisał:

Jeśli masz sline polift to dyfuzor z S4 pasować będzie . Jak zwykły zderzak to nie pasuje

I tutaj w pełni nie masz racji. Oryginalny dyfuzor będzie pasował. Ale tylko oryginalny. Na rynku jednak pełno jest tego typu:

ALLEGRO.PL
ALLEGRO.PL

Nadają się tylko do zwykłego zderzaka.

Edytowane przez KiVash

Opublikowano

Przecież napisałem że będzie pasować org jeśli ma zderzak lift sline. Nigdzie nie napisałem że nie pasuje.

Napisałem że jeżeli zderzak nie jest sline czy przed czy po lift to OEM dyfuzor S4 nie pasuje . Zderzak musi być sline wtedy dyfuzor z S4 pasuje .

Zamienniki to wiem że pasują nawet pod zwykły zderzak .

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Pierwsza fota stock 1BA. Niżej Eibach Pro Kit - amortyzatory oryginalne. Znaczna poprawa w prowadzeniu. Może dlatego ,że zawieszenie też nowe:)

 

m_merged.thumb.png.9d735480e72c318f461079069c66e1b3.png

20220519_170127.thumb.jpg.7505dce9e6499a67c59286e76bbe3603.jpg

Edytowane przez KiVash

Opublikowano
W dniu 19.05.2022 o 20:57, KiVash napisał:

Pierwsza fota stock 1BA. Niżej Eibach Pro Kit - amortyzatory oryginalne. Znaczna poprawa w prowadzeniu. Może też dlatego ,że zawieszenie nowe:)

 

m_merged.thumb.png.9d735480e72c318f461079069c66e1b3.png

20220519_170127.thumb.jpg.7505dce9e6499a67c59286e76bbe3603.jpg

No teraz super wygląda, sportowo

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dziś przód . Jutro pokaże tył :)

20220809_200420d.thumb.jpg.082f081f332ec15b298ea6f92e94cfc9.jpg

Opublikowano

Trochę przesadnie moim zdaniem. 

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Muskel1 napisał:

Trochę przesadnie moim zdaniem. 

To tylko foto. Realnie lepiej.

 

20220809_200557.thumb.jpg.b63cdec09011f7899631e520adeec028.jpg

Opublikowano
34 minuty temu, Muskel1 napisał:

Trochę przesadnie moim zdaniem. 

Też tak uważam.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.08.2022 o 21:53, NelsonPL napisał:

Też tak uważam.

Stał jak koza - źle. Gleba - też źle:) No ale o gustach się nie dyskutuje.

  No a dziś jeszcze żeby przegiąć, nowy zderzak S-Line z dyfuzorem ECS :P

 

20220816_170849_1080.jpg.e64ce12ecd401c1ccf178634205849d2.jpg

20220817_171918.thumb.jpg.33b05d737ca67452e8016cd2b230eef0.jpg

20220817_171653.thumb.jpg.bb7ab4cf6c88b959a64b5d6a3b26875f.jpg

20220817_171947.thumb.jpg.9b4c1b9aeace7c411617d6060a8d18a8.jpg

 

Edytowane przez KiVash

Opublikowano

Nie każdemu się musi podobać to twoje auto i robisz pod siebie a nie dla innych by gadali . Ja swoją audi robię dla siebie a czy się podoba innym mam to gdzieś ma się mi podobać . Każdy ma coś na nie w każdym aucie , dla mnie spoko wygląda agresywne 

Opublikowano
59 minut temu, KiVash napisał:

Stał jak koza - źle. Gleba - też źle:)

20220816_170849_1080.jpg.e64ce12ecd401c1ccf178634205849d2.jpg

 

Do zawiasu nie mam zastrzeżeń chodziło mi o raczej o pług z przodu:wink:

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, Muskel1 napisał:

Do zawiasu nie mam zastrzeżeń chodziło mi o raczej o pług z przodu:wink:

No racja. Ta dokładka Maxtona nie każdemu się podoba.

Opublikowano

Przód nie dla mnie, tylko przez dokładkę. Tył i ogólnie cała czarna jak dla mnie super. Taki sam plan mam na swoją. 

Opublikowano
  • Autor

 

 

Dzisiaj weszła jednoetapowa korekta plus Aqua Graphene Coating. Zobaczymy jak da radę po zimie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20220819_183230_luminar.jpg

20220819_183417_luminar.jpg

20220819_183455_luminar.jpg

20220819_183612_luminar.jpg

20220819_183656_luminar.jpg

 

 

 

20220829-151028_luminar.jpg

20220826_125742_lumina.jpg

Edytowane przez KiVash

Opublikowano

Jak oceniasz hydro po Graphene i jak z przyciemnieniem oraz szklistością? szukam czegoś na swoją żeby nałożyć na dniach i ciężko wybrać na swoje auto :D bo tu na foto wygląda Twoja kozacko :naughty:

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, dawid7737 napisał:

Jak oceniasz hydro po Graphene i jak z przyciemnieniem oraz szklistością? szukam czegoś na swoją żeby nałożyć na dniach i ciężko wybrać na swoje auto :D bo tu na foto wygląda Twoja kozacko :naughty:

Ceramikę mam od wczoraj ,więc trudno mi coś powiedzieć. Na żywo wygląda ładnie. Przyciemnia lakier dość mocno. Niweluje małe ryski. To z pewnością. Na sedana trzeba 30ml

Sugerowałem się też postem od  07_yeti

Opublikowano

Ładna fura też mi się takie mody marzą  i najważniejsze że ma te 300 koni czyli jeździ i wygląda.

Powodzenia w dalszych modach. 

Edytowane przez slawinho

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.