Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 ABT 2.0 TFSI


KiVash

Rekomendowane odpowiedzi

W przyszłym tygodniu robię jednak Eibach'a Pro Kit. Zastanawiałem się na Eibach Sportline ,ale przy 255/35/19 obawiam się, że bez zmiany amorów będzie tarło.Standardowe zawieszenie. Czyli szczudła. Na focie Hugo 245/30/20 E. Sportline bez zmiany Amortyzatorów. Ja mam raczej za szerokie.

sporline 10x20 ET40 i kapeć 2453020.jpg

Edytowane przez KiVash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2020 o 00:50, KiVash napisał:

system android 9.0 z wyświetlaczem 10,25 cala. Responsywny i przede wszystkim się nie zawiesza

                                                                                                                                                                                                                           

20210310_114629.jpg

 

 

Mógłbyś więcej napisać o tej navi? Ile zapłaciłeś? Możesz podać link do aukcji? Jak się sprawuje? Korzystasz z karty SIM w tej navi? Wszystko działa po podłączeniu? Jakieś zauważone niedoróbki softu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AndyN napisał:

 

Mógłbyś więcej napisać o tej navi? Ile zapłaciłeś? Możesz podać link do aukcji? Jak się sprawuje? Korzystasz z karty SIM w tej navi? Wszystko działa po podłączeniu? Jakieś zauważone niedoróbki softu?

Za wyświetlacz dałem ok dwójki w sierpniu 2019r. Teraz cena coś ok. 1800zł + wysyłka. W zestawie kamera cofania. Karda SD 64 GB i SIM na Play 4G działa ok. Nie jest to demon szybkości i nie chodzi płynnie jak dobre, markowe tablety ale bez przesady... sprawuję się ok. Przed aktualizacją potrafił pare razy sie zawiesić. Po jej wgraniu z raz mi się sam zresetował przez okres roku. Czyli w porządku. No i pełna funkcjonalność. Wgrane mapy google, Waze i Sigic. YouTube itp apki bez problemu. Ekran dotyk. Szeroki zakres ustawień. Aktualizację przez Google Play oczywiście przy włożonej karcie SIM. Lepiej nie odklejać folii z ekranu po zakupie bo po jej zdjęciu trochę sie rysuje. Ogólnie polecam od tego sprzedawcy bo kontakt się nie urywa po zakupie. Sprzedawca przesłał mi upgrade do 10.

Edytowane przez KiVash
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A  jako niedoróbkę traktuję brak możliwości zmiany ikony na ekranie:

Snap1.jpg

Przynajmniej ja nie doszedłem jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest ten ekran, ostatnio też się nad tym zastanawiam. Jak możesz wrzuć jakiś film jak to działa. Wszystkie pokrętła i guziki fabryczne na konsoli i kierownicy działają? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2021 o 16:14, Tomafx napisał:

Fajny jest ten ekran, ostatnio też się nad tym zastanawiam. Jak możesz wrzuć jakiś film jak to działa. Wszystkie pokrętła i guziki fabryczne na konsoli i kierownicy działają? 

Szybki look  Wszystkie pokrętła i przyciski na kierownicy działają:)

 

 

Edytowane przez KiVash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, ładnie działa. Montaż p&p? Kupuje komplet zakładam, podłącze przejściówki i śmiga? Czy trzeba coś przerabiać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomafx napisał:

Fajne, ładnie działa. Montaż p&p? Kupuje komplet zakładam, podłącze przejściówki i śmiga? Czy trzeba coś przerabiać? 

Wszystko w zestawie łącznie z końcówkami. Wybierasz tylko Low ,High z kamerą lub bez. P&P. Bez żadnego wiercenia i wycinania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiałem się trochę.W Warszawie .W zaskórnym warsztacie powiedzieli  900 zł za wymianę 4 sprężyn w moim Audi. Oczywiście moje Eibach'y. Ale może nie chcieli się podjąć...

Zna ktoś warsztat w wawie  ,który bierze rozsądną cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, KiVash napisał:

Uśmiałem się trochę.W Warszawie .W zaskórnym warsztacie powiedzieli  900 zł za wymianę 4 sprężyn w moim Audi. Oczywiście moje Eibach'y. Ale może nie chcieli się podjąć...

Zna ktoś warsztat w wawie  ,który bierze rozsądną cenę?

Może policzyli z ustawieniem geometrii bo to też koszt 200-300 zł (bo tył jest też regulowany). W takim wypadku pieniądze raczej normalne. A swoją drogą wybicie ze zwrotnicy wahaczy górnych w bądź co bądź starym aucie to też nie zadroszczę roboty. Bo bywa że tam stoi wszystko na dębowo.

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena taka bo robota typu kut...s. Każdy wie,że jak dawno nie rozbierane to lipa cokolwiek tam ruszyć. U taty w a4 b6 wymieniane były tylko sprężyny tył to sama robota po 100 zł za stronę ale tylko dla tego ,że wszystkie śruby dały się odkręcić bez problemu bo było zawieszenie (wahacze) jakiś czas temu wymieniane i wszędzie poszło grubo smaru na śruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2021 o 00:27, KiVash napisał:

Uśmiałem się trochę.W Warszawie .W zaskórnym warsztacie powiedzieli  900 zł za wymianę 4 sprężyn w moim Audi. Oczywiście moje Eibach'y. Ale może nie chcieli się podjąć...

Zna ktoś warsztat w wawie  ,który bierze rozsądną cenę?

To sam zrób, wtedy zobaczysz ile z tym roboty. Najlepiej jakby jeszcze doplacilialbo wzięli 100zl za wszystko. Sorry ale naprawdę denerwują mnie takie teksty. U mnie w Płocku podkreślam w PLOCKU wziieli z 2 lata temu za sprężyny 450zl,. Wiec nie rozumiem ironicznego komentarza w stylu "sie usmialem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Malacz330 napisał:

To sam zrób, wtedy zobaczysz ile z tym roboty. Najlepiej jakby jeszcze doplacilialbo wzięli 100zl za wszystko. Sorry ale naprawdę denerwują mnie takie teksty. U mnie w Płocku podkreślam w PLOCKU wziieli z 2 lata temu za sprężyny 450zl,. Wiec nie rozumiem ironicznego komentarza w stylu "sie usmialem"

Znalazłem warsztat w Warszawie ,który zrobi mi z geometrią za 590zł. Wcześniej bez geometrii.

Zawieszenie czyściutkie.

A Ciebie proszę ,nie wypowiadaj się jeżeli nie masz do powiedzenia nic konkretnego.

KB.PL

Sprawdź, ile kosztuje wymiana przedniej sprężyny zawieszenia oraz wymiana tylnej sprężyny zawieszenia w ponad 150 miastach w całej Polsce. Cenniki stale aktualizowane!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu zmiana turbosprężarki. Nie jest to K04 ale modyfikacja nowej IHI ze wzmocnieniem. Zobaczymy jakie będą zmiany...

 

Stock:                                                                                                                            New:

m_merged(2).jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, KiVash napisał:

W tygodniu zmiana turbosprężarki. Nie jest to K04 ale modyfikacja nowej IHI ze wzmocnieniem. Zobaczymy jakie będą zmiany...

 

Stock:                                                                                                                            New:

m_merged(2).jpg

gdzie robione? u geremiego? 

 

tak patrzę i czy ta nowa nie ma pęknięcia pod trzepieniem od klapki? widać jakby było pękniete żeliwo 

Edytowane przez gagat3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robione u Darka Radka z Tuszowa. Polecił mi znajomy. Zobaczymy po pół roku mojej jazdy czy na oryginalnych częściach :wink:

 

Edytowane przez KiVash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KiVash Od czego posiadasz dyfuzor? Masz jakiś link? Szukam podobnego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dejv92 napisał:

@KiVash Od czego posiadasz dyfuzor? Masz jakiś link? Szukam podobnego ;) 

Dyfuzor z S4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś po sąsiedzku jeździsz patrząc po rejestracji, pozdro. Fajna maszynka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...