Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 ABT 2.0 TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Co sądzicie o takich lampach?

 

 

Opublikowano
4 godziny temu, KiVash napisał:

Co sądzicie o takich lampach?

 

 

Jak dla mnie to badziewne.  :)

Opublikowano
6 godzin temu, NelsonPL napisał:

Jak dla mnie to badziewne.  :)

Tak samo jak twoje projektory w drzwiach. Ultra wieś :grin:

Opublikowano
5 godzin temu, przem8 napisał:

Tak samo jak twoje projektory w drzwiach. Ultra wieś :grin:

Było pytanie to odpowiedziałem. :hi: Proste.

Mi te lampy powyżej zalatują tanią chińszczyzną.:cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
20 minut temu, NelsonPL napisał:

Mi te lampy powyżej zalatują tanią chińszczyzną.:cygaro:

Tak samo jak hiper drogie projektory, które dopłynąć z USA nie mogą.

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, NelsonPL napisał:

 

Mi te lampy powyżej zalatują tanią chińszczyzną.:cygaro:

 

Kupiłem tylne lampy tzw. "chińszczyznę" Będzie już dwa lata. Jak dotąd nie żałuję ani jednej złotówki na nie wydanej.

 Najlepsze jest to, że np. produkty Apple są też robione w Chinach.:P

 

 

 

20211214_183359.thumb.jpg.e331569e15073b3f00ee55e4962f54e3.jpg

Edytowane przez KiVash

Opublikowano
16 godzin temu, KiVash napisał:

Co sądzicie o takich lampach?

 

 

trzeba przyznać że chinole się postarali i wygląda to ciekawie

Opublikowano

Za ile one? 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Awra napisał:

Za ile one? 

Z podatkiem pewno coś około 5 tyś.

 

 

 

 

Edytowane przez KiVash

Opublikowano

Fajne są, ale trochę kosztują.

Opublikowano

I ciekawe czy mają homologacje eu drogowa 

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, karolek_ust napisał:

I ciekawe czy mają homologacje eu drogowa 

Certyfikacja: CCC oraz E-Mark

 

Opublikowano
W dniu 5.09.2022 o 18:22, KiVash napisał:

Co sądzicie o takich lampach?

 

 

Dla mnie spoko bez wiochy, a auto będzie się wyróżniać jeszcze bardziej. :thumbup1:

Opublikowano
8 godzin temu, b6bymat napisał:

Dla mnie spoko bez wiochy, a auto będzie się wyróżniać jeszcze bardziej. :thumbup1:

Pewnie nie mają homologacji.:cygaro:

Możliwe że tylko na filmie wygląd jest jako tako.:P

Opublikowano
12 godzin temu, NelsonPL napisał:

Pewnie nie mają homologacji.:cygaro:

Możliwe że tylko na filmie wygląd jest jako tako.:P

Może tak być .Zamienniki często świecą w cały świat.

Na filmie wyglądają ładnie.

Opublikowano
2 godziny temu, Rabbi napisał:

Może tak być .Zamienniki często świecą w cały świat.

Na filmie wyglądają ładnie.

Więc cena ich jest z kosmosu i nie warte nawet połowę tej ceny jeśli nie mają homologacji.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadła w końcu nowa kiera oraz oryginalne felgi ABT Germany:)

 

 

IMG-20230424-WA0009.jpg.97cc60e55f2eaaa24475424f6a8e9d92.jpg

IMG-20230424-WA0010.thumb.jpg.af300a26335085e1ab2a1905449323f5.jpg

IMG-20230424-WA0014.thumb.jpg.e9a9ce9e8c753331286680d8194d3e01.jpg

IMG-20230421-WA0000.jpg.3231dfe8e38bb71beefa1342710170c2.jpg

IMG-20230421-WA0002.thumb.jpg.40ee5f06d384d466ca854cc9e68bdd11.jpg

IMG-20230421-WA0006.thumb.jpg.1bad0c183d8cd283a50f6a6e78423ba1.jpg

20230327_145043.thumb.png.0897c70e88813ea7f7f55607e38392be.png

 

Edytowane przez KiVash

Opublikowano

Z przodu i z tyłu masz tą samą średnicę tarcz ?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, dekiel 13 napisał(a):

Z przodu i z tyłu masz tą samą średnicę tarcz ?

Teraz 320 przód, 300 tył.

W lipcu zmiana na 375mm.

Opublikowano

Kiera sama w sobie spoko, tylko te "łopaty" to przesada :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.