Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Magic OEM+ by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, tomekhxc napisał:

@FroS-t Graty auta,   w twoim obiektywie wygląda dużo lepiej :kox::decayed:

:yes2::zdjecie:

Opublikowano

Też gratuluje tak zadbanej furki, życzę bezawaryjności i wielu godzin spędzonych za kółkiem a nie pod autem:)  No chyba, że przy dopieszczaniu.

PS. Nie brak Ci dźwięku V6?

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Aleq napisał:

Też gratuluje tak zadbanej furki, życzę bezawaryjności i wielu godzin spędzonych za kółkiem a nie pod autem:)  No chyba, że przy dopieszczaniu.

PS. Nie brak Ci dźwięku V6?

Brak :yes2:szukałem 3.0 albo 2.7 bardzo podobała mi się praca tego silnika ale nic nie było , co zrobić ....

Opublikowano

będę obserwował, trafiła w odpowiednie ręce :good:

niedługo wpadniemy obejrzeć :kox:

Opublikowano

Gratki :thumbup1:

Opublikowano

Ci to się nawet furami wymieniają żeby tylko pokazać który lepiej to wypoleruje. ^_^

Tu chociaż lamp nie musisz już malować to nie będzie zawracania du*y. :rolleyes:

Sprytny zakup. :thumbup1:

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

Graty zakupu, ładny egzemplarz :)

Teraz 'twoje' rotory by tu siadły :P

Opublikowano
18 minut temu, afroo. napisał:

Ci to się nawet furami wymieniają żeby tylko pokazać który lepiej to wypoleruje. ^_^

Tu chociaż lamp nie musisz już malować to nie będzie zawracania du*y. :rolleyes:

Sprytny zakup. :thumbup1:

Kojak rok czasu robil 4 etapową korektę której nie zdążył skończyć, więc może nowemu właścicielowi się uda :yes2:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, afroo. napisał:

 

Tu chociaż lamp nie musisz już malować to nie będzie zawracania du*y. :rolleyes:

 

:grin:

Opublikowano

Bo korekte robić to cza umić  :kox:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, michu10 napisał:

Graty zakupu, ładny egzemplarz :)

Teraz 'twoje' rotory by tu siadły :P

Tutaj "czeba" 20' dać:kox:

Opublikowano

Dokładnie, ! Żadne 19' a jak ktoś chce rotirki to mam. Ori 9J et33 19'

Opublikowano
8 minut temu, FroS-t napisał:

Tutaj "czeba" 20' dać:kox:

Jechałem w B8 na 20' i jakoś jestem sceptycznie nastawiony, ale kto co lubi :)

Widać, że poprzedni właściciel czuwa, żeby zmiany szły w odpowiednim kierunku :wink:

Opublikowano
  • Autor

Kwestia zawieszenia, kompromisu i tak jak mówisz, co kto lubi, jeden balony i mniejsze kółka, drugi jest w stanie troszkę poświęcić dla lepszego wyglądu....

Opublikowano
16 minut temu, michu10 napisał:

Jechałem w B8 na 20' i jakoś jestem sceptycznie nastawiony, ale kto co lubi :)

Widać, że poprzedni właściciel czuwa, żeby zmiany szły w odpowiednim kierunku :wink:

 

Ktoś tu musi trzymać ręke na pulsie 

Opublikowano

Gratulacje zakupu ,fajnie że Czarnuch został dalej na forum :thumbup1:

Powodzenia w modach ,

Będe bacznie obserwował temat

Opublikowano

@KoJ@K, zostajesz przy Audi? 

Fajnie, że pozostało w forumowej "rodzinie", więc prace poprzedników nie pójdą na marne. 

Pozdrowienia z sąsiedniej parafii - CG. :hi: 

Opublikowano

Nie wiem, może jakiś golfik czwóreczka się trafi lub B6 :whistling:

Opublikowano
47 minut temu, KoJ@K napisał:

B6 :whistling:

:quattro: ?

Opublikowano

Pewnie nie, bo na to auto budżetem będą okolice 5K. :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.