Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black Magic OEM+ by FroS-t


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to auto jest idealne dla rodziny 2 + 1 , ewentualnie 3 + 0 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KoJ@K napisał:

Jak dla mnie to auto jest idealne dla rodziny 2 + 1 , ewentualnie 3 + 0 :whistling:

2 + 1 to do B5 w sedanie się zmieścisz ?

Tutaj w B8 jeszcze wejdzie teściowa do pilnowania, jak lecisz na wakacje ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dzieciaków ogarnąłem w B6 bez większych problemów, ja nie wiem co wy tam chcecie jeszcze w tych autach z dzieciakami zabierać :eusathink:kołyski??:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marcin_o23 napisał:

2 dzieciaków ogarnąłem w B6 bez większych problemów, ja nie wiem co wy tam chcecie jeszcze w tych autach z dzieciakami zabierać :eusathink:kołyski??:grin:

Jeszcze kwestia jakie ma się dzieci:decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wandej napisał:

Jeszcze kwestia jakie ma się dzieci:decayed:

Ale że 2 metrowe ?:decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, FroS-t napisał:

Ale że 2 metrowe ?:decayed:

Bardziej chodzi o stopień demolki jaki potrafią zrobić:decayed: Siedziałem ostatnio w B8 no to w porównaniu z mondeo którym się przemieszczam trochę skąpo z miejscem:kwasny: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B8 to bieda pod wzgledem miejsca, ale w Superbie jest wiecej jak w A6 C7

 

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wandej napisał:

Bardziej chodzi o stopień demolki jaki potrafią zrobić:decayed: Siedziałem ostatnio w B8 no to w porównaniu z mondeo którym się przemieszczam trochę skąpo z miejscem:kwasny: 

Nie no żart:) temat jest prosty, chcesz większe to a6 , chcesz jeszcze większe a8 itd

Jak dla mnie poprostu chodzi o wygląd, idzie z tego auta przy niektórych modach zrobić fajne małe, czy tam średniej wielkości sportowe kombi. Ja większego nie potrzebuje, jakbym potrzebował temat byłby w innym dziale z innym autem....

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Wandej napisał:

Bardziej chodzi o stopień demolki jaki potrafią zrobić:decayed: Siedziałem ostatnio w B8 no to w porównaniu z mondeo którym się przemieszczam trochę skąpo z miejscem:kwasny: 

MK4? Często koło B6 parkuje właśnie ,,czwóreczka" to jest zdecydowanie większa od A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, george napisał:

MK4? Często koło B6 parkuje właśnie ,,czwóreczka" to jest zdecydowanie większa od A4.

Taa. Wdzięczne auto ale dopiero w Audi czuje się jak w domu??

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to tym autem byliśmy nad morzem ponad 700km. 4 dorosłe osoby, fotelik i dziecko + toboły w bagażniku zayebane po dach. Daliśmy rade, jedynie z tyłu podobno mieli ciasno, ze względu na to że na szerokość fotelik zajmował sporo miejsca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszyło już nowe logo na front OEM w czarnym połysku i po powłoce miało trafić na auto....

041.JPG

042.JPG

 

Jednakże wczoraj jadąc z rodziną, gość za mną nie wyhamował, uderzył w tył i jeszcze wcisnął mnie pod auto z przodu. Jesteśmy już w domu po szpitalu, moja Monia z urazem kręgosłupa, ja ze wstrząsem mózgu a córeczka 14 miesięczna wyszła bez szwanku - polecam foteliki Be Safe....

043.JPG

044.JPG

Teraz czas na batalie z ubezpieczycielem, a co dalej to w sumie sam nie wiem, ponieważ przód też dostał i nie wiem czy będę to naprawiał, mam prawnika po komunikacji i biegłego od wycen oraz specjalistów od zdrowia ale tak czy inaczej jak to wyjdzie, jestem raczej pełen obaw niż pełen optymizmu.... :smutas:

 

Tematu jeszcze nie zamykamy.....:sad:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję ?

Przecież dopiero co zakupiony... 

Dobrze, że dzieciątko wyszło bez szwanku. 

Trzymaj się, powrotu do zdrowia i jak najkorzystniejszego wyniku rozwiązania tej sprawy Wam życzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pierd.....ę,  :facepalm:

Zdrówka życzę Leszek.

Co za debil z tyłu jechał , oczy miał z guzików ? Kiedy zaczął hamować jeśli tak zdemolował auto i to w zabudowanym  ? Jakiś mega dzban drogowy !  :thumbdown:

Trzymaj się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry: :cry: Szczere współczucia.. Dobrze, że jesteście cali. Uderzenie musiało być potężne. Wracajcie do zdrowia, samochód to tylko maszyna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dwa auta przede mną koleś zaczął hamować nie wiadomo po co, auto przede mną na piskach, ale wyhamowało, ja tez a z tyłu gość w angliku na polskich blachach nie hamował prawie w ogóle i po prostu się w nas wbił, coś myślę kolo 70-80km/h mieliśmy, ten z przodu gość jak zobaczył co się odjebało to oczywiście uciekł ale winny ten za mną.

 

Co za c**jowy dzień:smutas:

 

Dzięki pany:yes2:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3::shock3::shock3: o faaak...

Wiadomo, furki szkoda ale najważniejsze, że wszyscy cali.

Trzymam kciuki za batalię z ubezpieczycielem.

P.s. Matiemu też współczuję kiedy się dowie. :smutas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, afroo. napisał:

P.s. Matiemu też współczuję kiedy się dowie. :smutas:

Już gadaliśmy:beksa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję Leszku:cry:

Najważniejsze, że wszyscy cali, a autko się ewentualnie ogarnie.

Zdrówka życzę:thankyou2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo  to fatalnie , ale dobrze że wam się nic poważnego się nie stało .

Dla mnie wiadomo - kupę serducha tam było  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...