Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black Magic OEM+ by FroS-t


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.01.2021 o 05:13, KoJ@K napisał:

Eee full skóry nie dawaj, jak już coś to z takich :wub:

WWW.OLX.PL

Komplet foteli skórzanych z alcantarą + kanapa + boczki Audi S4/A4 B8 2008-2015r. Pochodzą z...

 

Nie tak dawno zmieniłem wlasnie na identyczne z S5 i nie zamienlbym na takie z alcantara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje kupna nowego nabytku :) niech cieszy oko i bezawaryjnie się sprawuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna, błagam , przestańcie już cytować odpowiedzi z tymi fotelami:glupek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, D4NTE napisał:

Gratulacje kupna nowego nabytku :) niech cieszy oko i bezawaryjnie się sprawuje :wink:

Thx:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj widziałem Monikę jak pomykała na Fordońskiej. no ujdzie nawet ta Wasza nowa furmanka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jedrekx napisał:

wczoraj widziałem Monikę jak pomykała na Fordońskiej. no ujdzie nawet ta Wasza nowa furmanka :decayed:

Szału nie ma, ale będzie:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby z przodu oklejone, jeśli chodzi o folie to wleciała:

 

Solar Screen - Panthera 255c

035.JPG


Metalizowana jak każda z resztą i ceramiczna ( potrafi mimo niedużego przyciemnienia bardzo dobrze chłonąć ciepło ) folia, której praktycznie nie widać od wewnątrz, nie utrudnia widzenia ani w nocy, ani w ciągu dnia, ale na zewnątrz patrząc na auto tworzy refleks - efekt lustra, który powoduje że nie widać wnętrza auta. Ciężko to złapać na fotkach ale coś tam strzeliłem

 

Tak to wygląda w słońcu

036.JPG

 

Przy zachmurzeniu

037.JPG

 

Wnętrze

038.JPG

039.JPG

040.JPG

Pozdr!

Edytowane przez FroS-t
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś wcześniej że ta folia przyciemnia ok. 70%. Od środka prawie tego nie widać. Jak będzie przy kontroli policji? Pytam z ciekawości.

Bardzo ładna sztuka ? jedna z ładniejszych w dziale B8.

Tylko dlaczego jest brudna na zdjęciach ?

Edytowane przez krzysiek_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam u siebie taką samą, przy kontroli każda folia będzie problemem, ale ta jest o tyle fajna że nie rzuca się tak w oczy, robi robotę jeśli chodzi o komfort podróżowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, krzysiek_f napisał:

Pisałeś wcześniej że ta folia przyciemnia ok. 70%. Od środka prawie tego nie widać. Jak będzie przy kontroli policji? Pytam z ciekawości.

Bardzo ładna sztuka ? jedna z ładniejszych w dziale B8.

Tylko dlaczego jest brudna na zdjęciach ?

Nie mam pojęcia jak z kontrolą, tak jak Marcin pisze żadna folia nie spełnia wymogów ale ta moim zdaniem naprawdę jest ok i nie rzuca się w oczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2021 o 01:53, FroS-t napisał:

Matko jedyna, błagam , przestańcie już cytować odpowiedzi z tymi fotelami:glupek2:

Cena lux Panie, nie ma się co zastanawiać :ph34r:

ALLEGRO.PL

Kup teraz AUDI S4 B8 EXCLUSIVE - Komplet Fotele Boczki z Warszawa na Allegro.pl, za w kategorii {Części samochodowe} - {Wyposażenie wnętrza}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id: 10177249537...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FroS-t jak oceniasz ilość miejsca względem b7? Jest jakiś progres?
Bagażnik coś urósł?

No i jak oceiasz CAHA? Do kręcenia się wokół komina się nada, czy lepiej szukać benzyny, żeby nie było problemów z dpf itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolley napisał:

@FroS-t jak oceniasz ilość miejsca względem b7? Jest jakiś progres?
Bagażnik coś urósł?

No i jak oceiasz CAHA? Do kręcenia się wokół komina się nada, czy lepiej szukać benzyny, żeby nie było problemów z dpf itp?

Auto jest zdecydowanie większe, o wiele wygodniej się siedzi w środku, co bo bagażnika tez wydaje mi się szerszy. Zdecydowanie auto  urosło:oczko: ja teraz dużo tras robie, ale po mieście również auto lata, od kupa w grudniu już prawie 7 tys zrobione.
 

Ja osobiście nigdy nie miałem problemów z dpf czy egr, w poprzednich a4 po czasie usuwałem bo auto wyraźnie się lepiej kręciło z dołu, w a3 również nie mam. Tutaj wszystko jest na swoim miejscu i pewnie tak zostanie. Chyba ze mega małe trasy wtedy lepiej beznyzne wg mnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, FroS-t napisał:

Auto jest zdecydowanie większe, o wiele wygodniej się siedzi w środku, co bo bagażnika tez wydaje mi się szerszy. Zdecydowanie auto  urosło:oczko: ja teraz dużo tras robie, ale po mieście również auto lata, od kupa w grudniu już prawie 7 tys zrobione.
 

Ja osobiście nigdy nie miałem problemów z dpf czy egr, w poprzednich a4 po czasie usuwałem bo auto wyraźnie się lepiej kręciło z dołu, w a3 również nie mam. Tutaj wszystko jest na swoim miejscu i pewnie tak zostanie. Chyba ze mega małe trasy wtedy lepiej beznyzne wg mnie....

to super, jak komfort jest na +

W wolnej chwili zmierzyłbyś bagażnik? W b7 100x101cm jest zdecydowanie za mały przy małym Bąblu. Mam problem żeby włożyć obok siebie stelarz i gondolę przy nienajwiększym wózku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolley napisał:

to super, jak komfort jest na +

W wolnej chwili zmierzyłbyś bagażnik? W b7 100x101cm jest zdecydowanie za mały przy małym Bąblu. Mam problem żeby włożyć obok siebie stelarz i gondolę przy nienajwiększym wózku :kox:

Zależy jaki wózek ;) b8 dużo większe jak b7 nie jest.  Z tylu według mnie jest tak samo. Fotelik odwrócony do kierunku jazdy się mieści ale za wiele miejsca z przodu nie ma po jego zamontowaniu.  Ten sam fotelik miałem w b5, b7 i b8. Ale bagażnik troszkę większy.  490l czy jest szerszy to chyba nie bardziej dłuższy i wyżej jest osadzona roleta imo. Przy dzieciach i żonie to nawet transporter czy sprinter jest mały :decayed:  Ja jakbym mial wybrać drugi raz to zastanowiłbym się nad c6/c7 ;) chociaż  wnętrze b8 bardziej mi odpowiada:) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Norbas napisał:

Zależy jaki wózek ;) b8 dużo większe jak b7 nie jest.  Z tylu według mnie jest tak samo. Fotelik odwrócony do kierunku jazdy się mieści ale za wiele miejsca z przodu nie ma po jego zamontowaniu.  Ten sam fotelik miałem w b5, b7 i b8. Ale bagażnik troszkę większy.  490l czy jest szerszy to chyba nie bardziej dłuższy i wyżej jest osadzona roleta imo. Przy dzieciach i żonie to nawet transporter czy sprinter jest mały :decayed:  Ja jakbym mial wybrać drugi raz to zastanowiłbym się nad c6/c7 ;) chociaż  wnętrze b8 bardziej mi odpowiada:) 

Dokładnie, również drugi raz bym b8 nie kupił, z tyłu miejsca jak na lekarstwo, a nie należę do koszykarzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmosu nie ma ale w porównaniu do b7 to zdecydowanie na + dla b8 , jak dla mnie odczuwalna różnica....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie po przesiadce z B6 na B8 zauważyłem zmiany w ilości miejsca, ale jakoś tym uradowany nie byłem i nie doceniłem, natomiast teraz po kroku w tył z B8 na B6 różnica w braku kuwra miejsca jest ogrooomna !! No masakra jest teraz w b6...z tyłu, w bagażniku...padaka. ilość miejsca jak w golfie 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

Jak dla mnie po przesiadce z B6 na B8 zauważyłem zmiany w ilości miejsca, ale jakoś tym uradowany nie byłem i nie doceniłem, natomiast teraz po kroku w tył z B8 na B6 różnica w braku kuwra miejsca jest ogrooomna !! No masakra jest teraz w b6...z tyłu, w bagażniku...padaka. ilość miejsca jak w golfie 4

Bagażnik? Jaki bagażnik? Pierwsze słyszę :decayed:

Edytowane przez R4xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja zawsze podziwiałem ludzi, którzy mówili, że A4 Avant to auto rodzinne i spokojnie rodzina 2+2 się zmieści :decayed: sam nawet przez chwilę miałem przebłyski na B9.. dobrze, że zrezygnowałem :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...