Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bixenon na biled

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie zesrał tylko zależne jest to od konstrukcji. Kolega ma tylko 2 led w jednej lampie. W matrix masz kilkanaście. Ten  miernik nie jest w stanie tego wychwycić i pokazuje jasność pojedyńczych led. 

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Polecam zmianę na Biled. Dużo zabawy, ale efekt warty każdej złotówki... ?

 

Nowe klosze, wklejone na uszczelniacz butylowym ?

IMG_20230117_221209.jpg

IMG_20230117_221158.jpg

IMG_20230117_215800.jpg

IMG_20230117_215751.jpg

IMG_20230117_213244.jpg

IMG_20230117_215516.jpg

IMG_20221205_204929.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja też sie przymierzałem do zmiany na bi-led ale postanowiłem spróbować D3S Led i naprawdę jestem zadowolony ze zmiany, jest duża różnica na + dla LED

Opublikowano
23 godziny temu, wojtek26 napisał(a):

Ja też sie przymierzałem do zmiany na bi-led ale postanowiłem spróbować D3S Led i naprawdę jestem zadowolony ze zmiany, jest duża różnica na + dla LED

jak wstawisz projektor 3cale biled np ronan to będziesz jeszcze bardziej zadowolony. 

Opublikowano
W dniu 22.02.2023 o 12:19, Gwerty napisał(a):

jak wstawisz projektor 3cale biled np ronan to będziesz jeszcze bardziej zadowolony. 

 

Ile taka przyjemność zmiany na bi-led? ?

Opublikowano

1400zł

Opublikowano
9 minut temu, Gwerty napisał(a):

1400zł

Do 2,5" H7 depo da się włożyć 3" BiLED? 

Opublikowano
10 minut temu, Ivanek napisał(a):

Do 2,5" H7 depo da się włożyć 3" BiLED? 

tak. 

Opublikowano
11 godzin temu, Ivanek napisał(a):

Do 2,5" H7 depo da się włożyć 3" BiLED? 

Tak, ale wymaga to pracy. Miałem od @Gwerty Hella Intemo , która jest 3" soczewką w halogenie/ksenonie.

Opublikowano

taki sam zakres prac wsadzić projektor 3 calowy bixenonowy i 3 calowy biledowy.  da sie to bez problemu zrobić i powiem ze wato wsadzić biled. porównanie biled i intemo

Screenshot_20230224-193413.png

Edytowane przez Gwerty

Opublikowano

@Gwerty jaka temperatura barwowa w Intemo? W zestawie od Ciebie miałem D3S z nowych VW i patrząc na obecne OSRAM 4300 K to jednak było bliżej tym od VW do 4800 K.

Opublikowano

na zdjęciu biled 5000k. w intemo siedzi 4300k. 

 w d3s najczęściej montowałem czarny philips o temp. 4850k. 

Opublikowano
26 minut temu, Gwerty napisał(a):

czarny philips o temp. 4850k. 

O nich właśnie mowa. :thumbup1:

 

26 minut temu, Gwerty napisał(a):

na zdjęciu biled 5000k. w intemo siedzi 4300k. 

BiLED ma inne odcięcie, ale ta ta różnica w temperaturze barwy wpływa na korzyść postrzegania biLEDa. ;) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.