Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bixenon na biled

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IMG_20220125_110513.thumb.jpg.c8cee9278808c661824019e4ddd04c41.jpg

IMG_20220125_110532.thumb.jpg.582b41fd33d193f1d71c3fa33d630585.jpg

nawiazujac do tego co @pila24, te mają nawet wentylatory, które tłoczą powietrze w stronę klosza, zabierają zimne z tyłu a dają na przód reflektora...ciepło w tej lampie będzie napewno ?

Opublikowano

Bardzo fajna opcja by ciepło trafiało do klosza, nawet tu na forum widziałem zdjęcia reflektorów LED chyba w B9 które zachodzą parą a Audi twierdzi, że to nie wada... to cecha charakterystyczna. U mnie to różnie z tym parowaniem, czasem cholerna wilgoć, mnóstwo deszczu czy śniegu i nic, a czasem ot tak jakiś lekki deszczyk i potrafią zaparować. Ja co prawda mam w żarówkach wentylatorki ale one raczej wyciągają do tyłu, choć przy zamkniętym kloszu to może jakiś obieg się tworzy.

Opublikowano

W bixie dostęp tam jest przezajebisty, nie to co w H7 :D
IMG_20211221_122454.thumb.jpg.80ddac70157c59621811a89284371f4f.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

I Ja niedawno przerobiłem na biled w a4 b8 ,zmiana z bixenona na biled jest przepaść,  dodam że wcześniej zregenerowałem odbłyśniki i nowe dałem żarniki i było lepiej ,ale w deszczu jak w deszczu bez szału, biled w deszczu nawet na czarnym asfalcie świeci jak xenon na suchym .

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Użytkownik Mefjoo Mefjoo z grupy Audi A4 B8 Klub Polska na FB niedawno zrobił mi upgrade skrętnych bixenonów na skrętne biledy i powiem, że jest bardzo fajnie. Efekty na wideo poniżej:

 

Opublikowano

Na drugim filmiku widać, że led nie świecą tak jasno jak xenon.

Opublikowano

Ksenon ma dużo więcej lumenów na środku ale LED lepiej boki doświetla.

Opublikowano

LED w nocy i w deszczu jest do d...y, wiązka światła jest bardzie rozproszona. I to chyba jedyna jego wada

Opublikowano

@KoJ@K coś o Tobie mówi się. :whistling:

Opublikowano
16 minut temu, george napisał:

@KoJ@K coś o Tobie mówi się. :whistling:

Ja mu nie ubliżam :decayed: Mało tego, "robilem" u Niego swoje lampy do eSy...

Kolejne auto też będzie.na Ledzie :wink4:

Opublikowano
1 godzinę temu, Dev napisał:

Ja mu nie ubliżam :decayed: Mało tego, "robilem" u Niego swoje lampy do eSy...

Kolejne auto też będzie.na Ledzie :wink4:

LEDy sprzed kilku postów to dzieło Kojaka, mowa o lampach @MatteoAlessandro .

PS. Esa jest już jezdna na nowej skrzyni?

Opublikowano

Jeździ, biegi są tak długie że nie ma po co wrzucać trójki na mieście a szóstki poza miastem :polew:

Opublikowano
7 godzin temu, Dev napisał:

Jeździ, biegi są tak długie że nie ma po co wrzucać trójki na mieście a szóstki poza miastem :polew:

Jakie są obroty przy 100 km/h, 120 km/h i 140 km/h?

Opublikowano

134 na 6 biegu przy 2000 obr/min

Opublikowano
W dniu 22.03.2022 o 17:17, Muskel1 napisał:

Na drugim filmiku widać, że led nie świecą tak jasno jak xenon.

jeżeli mówisz o moim drugim filmiku to tylko się upewnię, że wiesz, że obie lampy na nim to już zmienione biledy?

oraz czysto odczuciowo mogę powiedzieć, że świecą o niebo lepiej niż wcześniejsze bixeonony i było warto to zrobić

a czy na pewno świecą mocniej? badanie techniczne i ustawianie świateł nie pozostawiło żadnych złudzeń, ale szczegóły już pominę :-)

Opublikowano

.

Edytowane przez MatteoAlessandro
duplikacja treści

Opublikowano

.

Edytowane przez MatteoAlessandro
duplikacja treści

Opublikowano
23 godziny temu, Dev napisał:

LED w nocy i w deszczu jest do d...y, wiązka światła jest bardzie rozproszona. I to chyba jedyna jego wada

na razie w deszczu nie jechałem, ale realnie w nocy jest znacznie jaśniej i lepsza widoczność

Opublikowano
6 minut temu, MatteoAlessandro napisał:

oraz czysto odczuciowo mogę powiedzieć, że świecą o niebo lepiej niż wcześniejsze bixeonony i było warto to zrobić

Zmęczone palniki/odbłysniki i klosze wpływały na efekt.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.