Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx


R4xx

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, kamil-vag napisał:

@R4xx dzięki bardzo ?

Chyba też sobie to kupię ?

Najwyżej sobie dorzeźbisz, ale wg. mnie za taką monetę godny polecenia :tonguemad:

2 minuty temu, Adam87 napisał:

Zamawiam grill:hi:

Hehe :decayed:

Potraficie rozwiać wątpliwości. Szukam jeszcze dołu wg. Twoich @kamil-vag zaleceń i też wpada plasterkowy front :thumbup::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, R4xx napisał:

Hehe :decayed:

Potraficie rozwiać wątpliwości. Szukam jeszcze dołu wg. Twoich @kamil-vag zaleceń i też wpada plasterkowy front :thumbup::decayed:

U mnie też jest dół wg. Kamila:wink: więc góra będzie po Twojemu:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Adam87 napisał:

U mnie też jest dół wg. Kamila:wink: więc góra będzie po Twojemu:hi:

Dopiero teraz czuję ten ciężar odpowiedzialności :zyzol:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadły nowe laczki. Zimowe już błagały o litość :heat:

Uniroyal Rainsport 3 służyły mi rewelacyjnie, więc zobaczymy jak spisze się młodsza wersja :palacz:

IMG_20210430_125513-01.jpeg

IMG_20210430_133312-01.jpeg

IMG_20210430_182519-02.jpeg

 

Edytowane przez R4xx
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, R4xx napisał:

Wpadły nowe laczki. Zimowe już błagały o litość :heat:

Uniroyal Rainsport 3 służyły mi rewelacyjnie, więc zobaczymy jak spisze się młodsza wersja :palacz:

IMG_20210430_125513-01.jpeg

IMG_20210430_133312-01.jpeg

IMG_20210430_182519-02.jpeg

 

Mam rainsporty 3 i też jestem zadowolony, daj znać po jakimś czasie co myślisz o tych 5kach, i jak możesz napisz w jakim rozmiarze je masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MaTeo85 napisał:

Mam rainsporty 3 i też jestem zadowolony, daj znać po jakimś czasie co myślisz o tych 5kach, i jak możesz napisz w jakim rozmiarze je masz.

Spadnie deszcz i będzie wiadomo ile to warte :decayed: Na pewno są troszkę głośne, ale dla wyglądu tego bieżnika jakoś to przeżyję :kox:

Rozmiar jak na zdjęciach:

IMG_20210430_201615-01.jpeg

IMG_20210430_201719-01.jpeg

Edytowane przez R4xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, R4xx napisał:

Wpadły nowe laczki. Zimowe już błagały o litość :heat:

Uniroyal Rainsport 3 służyły mi rewelacyjnie, więc zobaczymy jak spisze się młodsza wersja :palacz:

IMG_20210430_125513-01.jpeg

IMG_20210430_133312-01.jpeg

IMG_20210430_182519-02.jpeg

 

Właśnie zastanawiam się nad zakupem tych RainSport 3, ale po twojej opinii chyba przestanę się zastanawiać :)

Edytowane przez MgrRazer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2021 o 19:10, MaTeo85 napisał:

Mam rainsporty 3 i też jestem zadowolony, daj znać po jakimś czasie co myślisz o tych 5kach, i jak możesz napisz w jakim rozmiarze je masz.

W dniu 1.05.2021 o 09:30, MgrRazer napisał:

Właśnie zastanawiam się nad zakupem tych RainSport 3, ale po twojej opinii chyba przestanę się zastanawiać :)

Troszkę polatałem na tych oponkach zarówno po suchym jak i mokrym. Muszę przyznać, że kleją wyśmienicie, ale są nieco hałaśliwe. Mi osobiście decybele nie przeszkadzają - zawsze coś w aucie gra. Także jak dla mnie duży plus na rzecz Uniroyal Rainsport 3 :thumbup:

Jakiś czas temu zmęczył mi się alternator.

IMG_20210515_104951-01.jpeg

Wspominałem już o zaplanowanej wymianie rolki ze sprzęgłem, ale padło jednak na regenerację powoli trupa. Objawów nie dawał póki co żadnych. Zdradził go "moduł dziennych 30% z długich" - na biegu jałowym miałem z przodu dyskotekę (moduł włącza "dzienne" przy wykryciu napięcia 13.5V). Stojąc na włączonej klimie miałem ładowanie 13.4-13.5V, także na skrzyżowaniach nieźle musiało to z zewnątrz wyglądać :grin: 

Stan bebechów:

IMG_20210515_114951.jpg

Gdzieś na forum spotkałem się z informacją, że do wyciągnięcia alternatora należy ściągnąć dolot, a że w 1.8T wiąże się to też ze spuszczeniem płynu chłodzącego, bardzo nie chciałem tego po raz kolejny przerabiać. Miejsce się znalazło:

IMG-20210516-WA0007.jpg

 

Coś się też ruszyło w sprawie plastrowego frontu. Moim skromnym zdaniem oklejenie chińskiego grilla czarną folią zrobiło robotę. Co myślicie?

IMG_20210527_092714.jpg

IMG_20210527_110731.jpg

IMG_20210527_110707.jpg

 

Poza tym audiczka jeździ, intryguje i cieszy:

IMG_20210522_214300-01-01-01.jpeg

R4xx_czerwiec 1.jpeg

 

 

 

Edytowane przez R4xx
  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszedł ten połysk na grillu ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ten kolor, jak będziesz miał założony plaster miodu podrzuć zdjęcia . Szukam cały czas jakiś fajnych 18tek :P

PS. Czas na relingi w black :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kosik25 napisał:

Uwielbiam ten kolor, jak będziesz miał założony plaster miodu podrzuć zdjęcia . Szukam cały czas jakiś fajnych 18tek :P

PS. Czas na relingi w black :) 

Czeka mnie jeszcze wyrezanie dolnej kratki. Grill z A6 jest, plaster z Golfa też, ale brakuje wolnego czasu. 

Relingów nie dotykam :decayed: Okleić tego nie okleję, lakierować na aucie nie będę a ściągać tym bardziej :grin: Mooooooże jak sufit spadnie mi na głowę, to wtedy za jednym strzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, R4xx napisał:

Relingów nie dotykam :decayed: Okleić tego nie okleję, lakierować na aucie nie będę a ściągać tym bardziej :grin: Mooooooże jak sufit spadnie mi na głowę, to wtedy za jednym strzałem.

Jak znajdę ładne buty do mojej audi to Ci pokaże jak fajnie prezentuje się LX7Z z czarnymi relingami. Może wtedy zmienisz zdanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kosik25 napisał:

Jak znajdę ładne buty do mojej audi to Ci pokaże jak fajnie prezentuje się LX7Z z czarnymi relingami. Może wtedy zmienisz zdanie 

Na jakich felgach się skupiłeś? Relingi będziesz lakierował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego chce, jakieś fajne aby pasowały do koloru auta najlepiej vossen. Moje relingi z fabryki wyjechały czarne. Przód i tył niestety w chromie ale będę malował wszystko w black piano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się ostatnio zlokalizować nieszczelność wydechu. Tego, co zobaczyłem nigdy byłym się nie spodziewał. Oto mój downpipe:

IMG_20210612_145341.jpg

IMG_20210612_145405.jpg

Spaw łączący flanszę z rurą pęknięty na całym obwodzie :decayed:

Jakość FMIC.PL

Dobrze, że rozpatrzyli pozytywnie reklamację, w ramach której otrzymałem 50zł bonu na zakupy w i ich sklepie, żebym mógł sobie dp gdzieś sam we własnym zakresie pospawać. Na uszczelki sumka w sam raz :grin:

Pozostaje pomyśleć, gdzie go wrzucić w moją lampkę porażek zakupowych: :decayed:

pixlr.jpg

 

Edytowane przez R4xx
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kosik25 napisał:

Powinni Ci wysyłać sprawnego DP w ramach reklamacji.

Tylko naprawa :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, R4xx napisał:

Tylko naprawa :facepalm:

Jeżeli masz blisko do nich to jeszcze bym zrozumiał. Przyjeżdżasz zostawiasz auto, poprawiają i oddają gotowe auto. Ale jeżeli masz duża ilość kilometrów do nich to powinni nowy zestaw wysłać na ich koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...