Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx


R4xx

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, R4xx napisał:

Wciąż czekam na rzeczoznawcę.. 

Wystarczy wziąść auto zastępcze i rzeczoznawca z firmy ubezpieczeniowej jest następnego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kosik25 napisał:

Wystarczy wziąść auto zastępcze i rzeczoznawca z firmy ubezpieczeniowej jest następnego dnia :)

Nie ma wolnego auta zastępczego. Kazali wziąć na własną rękę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, R4xx napisał:

Nie ma wolnego auta zastępczego. Kazali wziąć na własną rękę. 

Ja miałem kolizje pewnego dnia ok 20, kolejnego dnia o 9 rano zadzwoniłem do PZU o samochód, dostałem za 30 minut pod dom, tego samego dnia ok 14 był rzeczoznawca XDD
Potem oddałem na bezgotówkową i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Ivanek napisał:

Ja miałem kolizje pewnego dnia ok 20, kolejnego dnia o 9 rano zadzwoniłem do PZU o samochód, dostałem za 30 minut pod dom, tego samego dnia ok 14 był rzeczoznawca XDD
Potem oddałem na bezgotówkową i tyle.

Niestety mój sprawca ubezpieczony jest w jakimś %&#$ :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, R4xx napisał:

Niestety mój sprawca ubezpieczony jest w jakimś %&#$ :doh:

Nie ma znaczenia. Tak jak Ci pisałem prędzej poszukaj w okolicy serwisu, który naprawia bezgotówkowo mają własne auta zastępcze. W żadnej firmie im się nie śpieszy z przysłaniem rzeczoznawcy. Przykład PZU wycena online, oferta mi nie odpowiadała zaproponowali rzeczoznawcę termin 10 dni. Tego samego dnia wziąłem auto zastępcze i następnego dnia telefon od PZU czy rzeoczoznawca może przyjechać na ogledziny. Pytam grzecznie skad ten pośpiech, przecież dzień prędzej usłyszałem, że najbliższy wolny termin przez pandemie za 10 dni a tu nagle rzeczoznawca będzie następnego dnia. Miła pani stwierdziła, że wpłynęła informacja, że auto zastępcze jest wypożyczone i nie chcą płacić za te 10 dni plus kolejne dni w których auto będzie naprawiane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kosik25 napisał:

Nie ma znaczenia. Tak jak Ci pisałem prędzej poszukaj w okolicy serwisu, który naprawia bezgotówkowo mają własne auta zastępcze. W żadnej firmie im się nie śpieszy z przysłaniem rzeczoznawcy. Przykład PZU wycena online, oferta mi nie odpowiadała zaproponowali rzeczoznawcę termin 10 dni. Tego samego dnia wziąłem auto zastępcze i następnego dnia telefon od PZU czy rzeoczoznawca może przyjechać na ogledziny. Pytam grzecznie skad ten pośpiech, przecież dzień prędzej usłyszałem, że najbliższy wolny termin przez pandemie za 10 dni a tu nagle rzeczoznawca będzie następnego dnia. Miła pani stwierdziła, że wpłynęła informacja, że auto zastępcze jest wypożyczone i nie chcą płacić za te 10 dni plus kolejne dni w których auto będzie naprawiane ;)

W przypadku tego auta chcę zrobić go tak porządnie, jak się tylko da. Stąd decyzja o przynajmniej częściach ori :decayed: Żadnego klepania, kitowania, spawania. 

Poza tym nie pali mi się. Jedzie do mnie drugi temat na forum i będzie czym się zająć :palacz:

Edytowane przez R4xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W firmach bezgotówkowych wymieniają wszystko na nowe elementy (ori) i załatwiają wszystko za Ciebie. I tu jest ten plus oni się martwią czy ubezpieczalnia i kiedy im wypłaci pieniądze

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, R4xx napisał:

W przypadku tego auta chcę zrobić go tak porządnie, jak się tylko da. Stąd decyzja o przynajmniej częściach ori :decayed: Żadnego klepania, kitowania, spawania. 

Poza tym nie pali mi się. Jedzie do mnie drugi temat na forum i będzie czym się zająć :palacz:

Ubezpieczalnia zawsze będzie Ci liczyła na zamiennikach, mi policzyli ok 170zł za lewy przedni błotnik :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2021 o 20:21, R4xx napisał:

Poza tym nie pali mi się. Jedzie do mnie drugi temat na forum i będzie czym się zająć :palacz:

Pochwal się ^^ Jakieś B8 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kamil-vag napisał:

Pochwal się ^^ Jakieś B8 ? 

Też jestem ciekaw :D

Może A6C7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kamil-vag napisał:

Pochwal się ^^ Jakieś B8 ? 

 

17 godzin temu, kosik25 napisał:

Też jestem ciekaw :D

Może A6C7?

Na pewno A4 :a4fan::kox:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2021 o 09:16, R4xx napisał:

 

Na pewno A4 :a4fan::kox:

Czyli a4 b8 i tym razem w dieslu? :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2021 o 08:28, R4xx napisał:

Oto nastała błogosławiona chwila okupiona poparzeniami słonecznymi, przemoczeniami i nastoma godzinami pracy z zezem na facjacie:

dechrom 6.jpeg

Jest czarnuch! :black:

Zestawik, który mogę z czystym sumieniem polecić:

narzedzia.jpg

 

Nie mogłem już na to patrzeć:

dechrom 5.jpg

 

Czarny Połysk vs Chromian Śniedzianu:

dechrom2.jpeg

 

Ostatni szlif. Każdemu życzę doświadczenia tego uczucia, które towarzyszy człowiekowi przy wykonywaniu tej czynności:

dechrom1.jpg

 

Praca nieprzyjemna, niewdzięczna, czasochłonna, demotywująca i wgl. więc zrobiłem to sobie ponownie: :grin:

dechromb84.jpg

dechromb83.jpg

dechromb81.jpg

 

A na koniec zdjęcie, które w piękny sposób nie prezentuje efektu, jaki przyniósł przeprowadzony zabieg a jedynie samo zadowolenie pacjentki: :kox:

R4xx_sierpien 1 mini.jpeg.jpg

 

Za Twoją namową zabrałem się za dechroming. Fajna robota dla wytrwałych. Zrobiłem narazie to najprostsze, listwy drzwi.

Pytanie jakie mam do Ciebie to jak podejść do chromu przy szybie tylnej? Pasek 10 cm grubości i kleić do miejsca zejścia się listwy górnej? Zaczynałeś układać folie od której strony? Czy rozpinałeś jakoś łączenie listew żeby wejść folią?

PS 

Rychłego przywrócenia furmanki do stanu wyjściowego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jaras99 napisał:

Za Twoją namową zabrałem się za dechroming. Fajna robota dla wytrwałych. Zrobiłem narazie to najprostsze, listwy drzwi.

Pytanie jakie mam do Ciebie to jak podejść do chromu przy szybie tylnej? Pasek 10 cm grubości i kleić do miejsca zejścia się listwy górnej? Zaczynałeś układać folie od której strony? Czy rozpinałeś jakoś łączenie listew żeby wejść folią?

PS 

Rychłego przywrócenia furmanki do stanu wyjściowego

 

Fajnie, że walczysz sam. Najprościej jest kupić szerszy pasek, ale wąskim też można ogarnąć. Gdybym robił drugi raz - kupiłbym szerszy pasek. Leciałem od drzwi do lampy. W miejscu łuku podgrzewałem i folia ładnie mi się położyła. 

Co do stanu furmanki... doczekałem się rzeczoznawcy. Teraz z górki, wszystko już kupione i poumawiane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kosik25 napisał:

Czyli a4 b8 i tym razem w dieslu? :banan:

Nic się przed Wami nie ukryje :decayed: 

Screenshot_20210826_124108-01.jpeg

IMG_20210825_132846-01.jpeg

IMG_20210826_124235.jpg

 

Edytowane przez R4xx
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, R4xx napisał:

Nic się przed Wami nie ukryje :decayed: 

Screenshot_20210826_124108-01.jpeg

IMG_20210825_132846-01.jpeg

IMG_20210826_124235.jpg

 

V, Q, jest. Automat mam nadzieję, że też. Piękna sztuka

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jaras99 napisał:

V, Q, jest. Automat mam nadzieję, że też. Piękna sztuka

IMG_20210825_174619.jpg

Czy piękna się zobaczy :decayed: Na pewno w swoim czasie wrzucę temat, ale muszę ją trochę ogarnąć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu siedzi 302 mm? Jechałem C6 2,7 TDI FWD i 320/302 robi robotę. 

Czekamy na dalsze prace nad autem. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, staniek napisał:

Pewnie 330 jest

330 z tyłu ma S4 B8 z tego co wiem. 

Edytowane przez george
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...