Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx


R4xx

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, R4xx napisał:

Dzięki :cwaniak:

Ja w pewnym momencie też miałem sobie odpuścić, ale zacząłem szukać nowych chromów po ASO i szybko wróciłem do pracy :grin:

Cena powala a też wymiana ich nie należy do najłatwiejszych. Moje nie wyglądają najgorzej ale koniecznie chce czarne do lakieru brillantrot. Zostały mi właśnie tylko listwy :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, george napisał:

Efekt pracy robi wrażenie. :) Osobiście nie jestem przeciwnikiem chromów.

Dzięki :wink:

Gdyby moje chromy były przynajmniej w znośnym stanie - nie ruszałbym ich. Niestety wymiana się nie opłaca, dlatego folia :decayed:

1 godzinę temu, BartoszSoldier napisał:

Cena powala a też wymiana ich nie należy do najłatwiejszych. Moje nie wyglądają najgorzej ale koniecznie chce czarne do lakieru brillantrot. Zostały mi właśnie tylko listwy :a4fan:

100 zł na folię i lecisz z tematem :decayed:

Gdzieś właśnie czytałem, że wymiana to nie taka prosta sprawa. Niby tylko listewki a jednak audi :buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, R4xx napisał:

100 zł na folię i lecisz z tematem :decayed:

Gdzieś właśnie czytałem, że wymiana to nie taka prosta sprawa. Niby tylko listewki a jednak audi :buahaha:

Folię mam już dawno zakupiona 3M, dzisiaj robiłem podejście ale spojrzałem na te rogi i przede wszystkim łuk w avancie jak idzie do góry to się wystraszyłem, że to spier... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik od 2 tygodni umyty a uszczelką pokrywy zaworów nie było kiedy się zająć. Dziś nadszedł ten dzień. Przy okazji odświeżony został trochę kolor. Może tym razem nie zrobi się pomarańczowa. Nie śmiać się z cewek! :decayed:

pixlr_20210807202248150.jpg

pixlr_20210807202110926.jpg

IMG_20210807_183354.jpg

IMG_20210807_183534.jpg

IMG_20210807_183558.jpg

Uszczelka wpadła oryginalna. Oby ta zdała egzamin :bag:

Edytowane przez R4xx
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek ustrzelonych podczas niedzielnej wycieczki. Mocno amatorskie robione telefonem :decayed:

IMG_20210808_170412-01.jpeg

IMG_20210808_170248-01.jpeg

IMG_20210808_170456-01.jpeg

IMG_20210808_173405-02.jpeg

IMG_20210808_173345-01.jpeg

  • Pomoc techniczna 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza fota mega ? amatorze ?

Ależ on się dobrze prezentuje ???

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, R4xx napisał:

 

IMG_20210808_173345-01.jpeg

Piękna maszyna, Audica też spoko :kox:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kamil-vag napisał:

Pierwsza fota mega ? amatorze ?

Ależ on się dobrze prezentuje ???

HDR Mode ON i wszystko wygląda pięknie! :decayed:

Dziękuję :thumbup:

15 godzin temu, george napisał:

Do kalendarza wysyłaj. :D Klasa jak zwykle.

@jedrekx regularnie zasypywany jest zdjęciami :kox: thx :wink4:

15 godzin temu, dedpad napisał:

Piękna maszyna, Audica też spoko :kox:

Mistrzyni drugiego planu :P Dzięki :thumbup:

13 godzin temu, BartoszSoldier napisał:

Amatorskie zdjęcia ale przyciągają uwagę :good:

Robiłem co tylko mój HuJawej mógł :grin:

13 godzin temu, BartoszSoldier napisał:

jedno z lepszych b6 :jerk:

:wstydliwy: Zasługa Was wszystkich. Połowy rzeczy nie byłoby, gdyby nie to forum:friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#noc #ciągnik_rolniczy #nieodpowiedzialny_kierowca

Stało się, audica ponownie trafia na lakiernię. Kierowca ciągnika nie zabezpieczył swojego żelastwa i na łuku drogi jadąc z przeciwka całe ustrojstwo wychyliło się, konkretnie rysując moje auto. Lusterko, szyba i dwoje drzwi wymiana, błotniki do lakierowania. W ASO termin na wycenę z rzeczoznawcą ustalili mi dopiero na za 2 tyg :facepalm:

Przestrzegam. Uważajcie na te pojazdy, szczególnie teraz, kiedy jeździ ich pełno. 

IMG_20210813_073201.jpgIMG_20210815_003700.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj bolą oczy... Jedyne  co mogę Ci poradzić to olej ASO... najkorzystniej dogadaj się z ubezpieczalnia jeżeli chodzi o $ kup używane drzwi i oddaj do sprawdzonego lakiernika. Jak coś to mogę pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przykra sprawa ? 

Współczuję i szybkiego przywrócenia do stanu sprzed szkody życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kosik25 napisał:

Aj bolą oczy... Jedyne  co mogę Ci poradzić to olej ASO... najkorzystniej dogadaj się z ubezpieczalnia jeżeli chodzi o $ kup używane drzwi i oddaj do sprawdzonego lakiernika. Jak coś to mogę pomóc :)

Nie zależy mi na kasie. Jedyne czego chcę to tego, żeby auto było zrobione możliwie szybko i bardzo dobrze. 

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Ale przykra sprawa ? 

Współczuję i szybkiego przywrócenia do stanu sprzed szkody życzę

Dzięki :unsure:

Dlatego chcę go oddać do ASO i zachować oryginał a nie szukać używanych drzwi w innych kolorach a potem wszystko powtórnie malować. Mam cichą nadzieję, że to wszystko ładnie ogarną. 

Edytowane przez R4xx
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego na ile wycenią całe auto. Jak zobaczysz koszt naprawy w aso to cena Cię zaskoczy :P Pamiętaj aby wziąść porządne auto zastępcze :) Za tydzień zlot audi w Łodzi ktoś może się wybiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kosik25 napisał:

Wszystko zależy od tego na ile wycenią całe auto. Jak zobaczysz koszt naprawy w aso to cena Cię zaskoczy :P Pamiętaj aby wziąść porządne auto zastępcze :) Za tydzień zlot audi w Łodzi ktoś może się wybiera?

Zobaczymy.. Dwoje drzwi, szyba, lusterko i malowanie 4 elementów. 

Z tymi samochodami zastępczymi to też paranoja. Ubezpieczyciel aktualnie nie dysponuje, w Audi dostanę dopiero po oddaniu auta. Mam sobie na własną rękę szukać :facepalm:

Edytowane przez R4xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, R4xx napisał:

Z tymi samochodami zastępczymi to też paranoja. Ubezpieczyciel aktualnie nie dysponuje, w Audi dostanę dopiero po oddaniu auta. Mam sobie na własną rękę szukać :facepalm:

Z tym akurat nic nowego. Poszukaj w okolicy firmy która naprawia bezgotówkowo mają na wyposażeniu duża ilość aut. Mogę Ci podać nawet namiar na AutoGemba przyjadą laweta z autem zastępczym, zabiorą Twoje :D oddadzą za miesiąc jak będzie gotowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2021 o 00:48, R4xx napisał:

#noc #ciągnik_rolniczy #nieodpowiedzialny_kierowca

Stało się, audica ponownie trafia na lakiernię. Kierowca ciągnika nie zabezpieczył swojego żelastwa i na łuku drogi jadąc z przeciwka całe ustrojstwo wychyliło się, konkretnie rysując moje auto. Lusterko, szyba i dwoje drzwi wymiana, błotniki do lakierowania. W ASO termin na wycenę z rzeczoznawcą ustalili mi dopiero na za 2 tyg :facepalm:

Przestrzegam. Uważajcie na te pojazdy, szczególnie teraz, kiedy jeździ ich pełno. 

IMG_20210813_073201.jpgIMG_20210815_003700.jpg

Współczuję bardzo. Człowiek dba, chucha dmucha, żeby nie uszkodzić i żeby auto wygladalo idealnie, a tu przez czyjąś nieuwagę wszystko idzie się je*ać. Jak się widzi filmiki z ciągnikami w roli głównej, spadające bele siana na drogę, to aż strach jeździć, masakra :rant:

Oby szybko przywrócili ja do idealnego stanu!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dedpad napisał:

Współczuję bardzo. Człowiek dba, chucha dmucha, żeby nie uszkodzić i żeby auto wygladalo idealnie, a tu przez czyjąś nieuwagę wszystko idzie się je*ać. Jak się widzi filmiki z ciągnikami w roli głównej, spadające bele siana na drogę, to aż strach jeździć, masakra :rant:

Oby szybko przywrócili ja do idealnego stanu!

 

Trafiłem na leniwego buraka, któremu sprzętu nie chciało się dobrze złożyć. Ale z dwojga złego wolę taką przygodę niż inny dzwon.

Wciąż czekam na rzeczoznawcę.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...