Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BlAcK ArRoW | 3.0 TDI V6 245kM | S-line | S-tronic | Quattro | Brakes 356/330 | Limousine by Grem


Gremlin0209

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem w B7, więc i tu też będzie, bo zapewne w przyszłości wpadnie zderzak i progi sline ?

Ważne, że blaszka mi się podoba ? bez niej ten zacisk jest taki nijaki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Gremlin0209 napisał:

Mała zapowiedź tego co będzie na aucie ☺ 356mm zacisk dwutłoczkowy z BiTDI oraz odnowiony tył 330mm ?

20210226_124243.jpg.10adc7c6fdb7eb4c7b2352c50c759585.jpg

20210226_124317.jpg.b72f6df11c774070cd47578d4b856364.jpg

20210226_151154.thumb.jpg.f7a47ef46b63b5fd955b2b34f1ef5222.jpg

20210226_151237.thumb.jpg.b9e61db7c088f321c2a355d9993f8b30.jpg

:thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gremlin0209 napisał:

Ori jednotłok 345 ?

Na pewno będzie na plus po zmianie chociaż powiem Ci że mam w C6 ORI 347 z przodu i 330 z tyłu i wg mnie hamuje to dobrze i nie jest to też zestaw który tylko spowalnia auto z prędkości nawet 200km/h.

Wygląd będzie na duży plus. :thumbup1:

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Ostatnio za dużo się nie dzieje, ciągle praca, dom i praca, a do tego paskudna pogoda, ale zapowiada się już ładnie ?

Dwa tygodnie temu w końcu zostały zamontowane hamulce zregenerowane 356/330 w kolorze black ☺

- zaciski by @rs dziadek

- tarcze zimmerman gładkie i klocki ferodo by @Wandej

Dzięki Panowie ?

Wpadły też już koła letnie tydzień temu R19 z oponami 255/40 ?

Dzisiaj też autko w końcu troszke opukane, większe smarowanko przed Wielkanocą ?

20210327_135839_HDR.jpg

20210327_135857_HDR.jpg

20210327_135926.jpg

20210327_135947_HDR.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19" na A6 C7 nie wygląją jak 19" wydają się optycznie mniejsze:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Muskel1 napisał:

19" na A6 C7 nie wygląją jak 19" wydają się optycznie mniejsze:rolleyes:

Może by wpadły 20", gdyby nie to, że robię 100km dziennie po nie zbyt ciekawych drogach. Co prawda jest pneumatyka, ale słyszałem, że mimo to komfort już gwałtownie zanika po przesiadce z 19" na 20"... ?

Jak by to miało być auto tylko do kościoła - to i może by 21" wpadło haha ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zgłosić, żeby poprawili drogę:lol1:

Lato to jednak lato:paker:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!
Zapewne mam zjarany bezpiecznik od gniazda 12V pod podłokietnikiem, bo przestał działać razem z ładowarką indukcyjną, która pewnie była też podłączona pod nią. I teraz pytanie. Który konkretnie bezpiecznik jest od gniazda 12V - przód?? Na necie są sprzeczne info (zdjęcia poniżej). Przekładałem, wyjmowałem i wkładałm nowe i zero reakcji... Dodam, że gniazda 12V w bagażniku oraz z tyłu śmigają bez problemu. I jeszcze jaki konkretnie bezpiecznik powinien tam być, ile A?? ??

Screenshot_20210403-123038.png

Screenshot_20210403-122913.png

Edytowane przez Gremlin0209
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W książce masz opis, zamiast szukać po necie tam wszystko pisze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Muskel1 napisał:

W książce masz opis, zamiast szukać po necie tam wszystko pisze:wink:

Jest to samo co na drugim zdjęciu ? 

I jakoś nadal nie lata. Dla przykładu wyjąłam bezpiecznik od gniazda w bagażniku, a ono nadal chodziło... Albo mam bezpiecznik włożony w miejsce Ad Blue, gdzie ja go w ogóle nie mam, hahah ? Więc coś te instrukcje są nic nie warte... 

EDIT:

Problem rozwiązany. Przypatrzyłem się teraz dokładnie i bezpieczniki są liczone od dołu, a nie od góry ? inżynieria OOOO ?

Edytowane przez Gremlin0209
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po zmianie kół na letnie, gdy zrobiło się ciut cieplej borykałem się z pewnym problemem... ? Na różnych nierównościach tj. progi, kostka lub na różnych hopkach dochodził dziwny dźwięk: skrzypienie/trzeszczenie/pukanie z prawego tyłu... Najgorsze co można było przypuszczać to amorek ? Wymieniłem gumę stabilizatora, ale jak się okazało to nic nie dało ? Stwierdziłem, że nie ma co iść w koszta i padło jeszcze na łącznik stabilizatora oraz osłona amortyzatora (obecny był rozcięty i jak by nie mieścił się w kołnierz amorka). Czekałem 2 tygodnie na wolny termin do mechanika. Przez tez czas dźwięk się tak nasilił, że praktycznie każda nierówność na drodze lub przechylenie auta wydawało trzeszczenie, które strasznie denerwowało ? (biorąc pod uwagę, że codziennie 100km było robione). 

Dzisiaj autko zostało oddane i odebrane po południu od mechanika. Po krótkim teście i przejeździe po jednym progu oraz wjeździe do garażu dźwięk zniknął ? W końcu mogę sie cieszyć ciszą i spokojem podczas pokonywania kolejnych km ?

W najbliższym czasie, jak pogoda się poprawi zapewne autko dostanie jednoetapową korektę lakieru (wszystko już zakupione co potrzebne) ?

Do zobaczyszka ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marcinch001 napisał:

Pochwal się co kupiłeś do korekty lakieru ?

Powiem Ci, że mając już temat w B7 pisałem o zakupie sprzętu do detailingu (prawie wszystko co potrzebne) i odbyciu małego kursu z tego typu pracy. A teraz zrobiłem zakupy tylko typu pasta, pady, mikrofibra i drobne pierdółki ?

Wstawiam fotki z zakupów, które robiłem rok temu, większość na fotach, ale zastanawiam się nad kupnem zwykłej rotacyjne polerki (obecnie tylko DA posiadam), żeby móc zrobić porządną korektę lakieru ? 

20200718_155223.jpg

20200720_172832(1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, marcinch001 napisał:

Co to za maszyna polerska  ?

Lare Pro, ale model, który to teraz nie pamiętam ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RR Customs to jest bardzo średni wybór jeśli chodzi o kosmetyki. Myśle, że lepiej zainwestować w coś bardziej sprawdzonego z wyższej półki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...