Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BlAcK ArRoW | 3.0 TDI V6 245kM | S-line | S-tronic | Quattro | Brakes 356/330 | Limousine by Grem


Gremlin0209

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Michu1996 napisał:

Zakładaj :lol1::thumbup1:

Jeszcze nie mogę, kompletuje graty dalej :decayed:

IMG20220707194100.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj autko odebrane, fotka zrobiona na szybko, żeby się pochwalić ? Progi również wymienione, więc pakiet SLINE zewnętrzny DONE ?

 

W weekend umyje autko i porobię focisze ?

20210327_135926.jpg

IMG20220804161413.jpg

  • Pomoc techniczna 1
  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica ogromna:shock3:

Oczywiście na duży Plus:thumbup:

  • Pomoc techniczna 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam obiecane focisze ? autko wysmalcowane pod jutrzejsze wesele ? na aucie położony wosk soft9?

 

Autko posiada już pełny sline, wraz z przednim zderzakiem wleciały również listwy progowe ? 

 

W między czasie w tamtym tygodniu wpadły nowe klocki hamulcowe Brembo. Stare miały prawie jeszcze pół klocka, ale niemiłosiernie piszczały od dłuższego czasu ?

IMG20220819194600.jpg

IMG20220819194615.jpg

IMG20220819194642.jpg

IMG20220819194725.jpg

IMG20220819194740.jpg

IMG20220819194839.jpg

IMG20220819194909.jpg

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Hubertus01 napisał:

Teraz duzo mlodziej wyglada :wink:

ile Cie kosztowała cała zmiana na sline? Jak są mocowane boczne listwy?

 

Dzięki ?

Wszystkie potrzebne rzeczy do zderzaka wyszły mnie około 2600 zł, ale mi się już udało sprzedać grill i zderzak stary, więc jestem parę ładnych stówek do przodu ?

Za listwy dałem 500 zł i są mocowane na stare spinki/wkręty ?

Malowanie i roboty nie liczyłem.

 

11 godzin temu, szafa napisał:

Jeszcze lampy na full led i lepsze kolo ?

 

Choruję na nie, ale raczej zbyt duży koszt, szkoda mi wydać parę tysiaków na lampy, a gdzie tam jeszcze wiązki, moduły i robota ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :hi:

 

Autko 20 sierpnia pełniło rolę samochodu do ślubu ? 

 

Zaraz po weselu w poniedziałek udaliśmy się na wakacje na mazury w 4 osoby i pełen bagażnik. Audi zrobiło trasę bezproblemowo - ponad 900km ze średnim spalaniem 7.5l na 100km ?

 

Po powrocie ponownie został wymieniony olej i wszystkie możliwe filtry po niecałych 13 tys km. Miałem to zrobić przed samym weselem, ale brakowało mi czasu i okres między wymianami delikatnie mi się wydłużył...

received_1240217763403679.jpeg

received_1261016124436219.jpeg

received_1110098286254972.jpeg

  • Pomoc techniczna 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :hi:

 

Od jakiegoś dłuższego czasu biłem się z myślami czy autko zostawić dla siebie na dłużej czy sprzedać... ?

 

Wybór padł - zostaje!!! Biorąc pod uwagę, że nie ma nic kompletnie na rynku do kupienia czegoś wygodniejszego i pewnego. Autko ma porobione większe rzeczy tj. rozrząd, przeguby, hamulce i inne mniejsze rzeczy, więc jestem go pewien i szkoda oddawać komuś w pełni sprawne A6.

 

Już od jakiegoś czasu miałem pewne przypuszczenia co do S-tronica o jej zbliżającym się remoncie. Na termin czekałem ponad 2 miesiące i powiem Wam było warto!!! Samochód oddałem na Śląsk, około 200km od domu. Warsztat zajmował się TYLKO autami VAG, a przede wszystkim robił skrzynie S-tronic i rozrządu w V6 od Audi.

Auto stało dosłownie dwa pełne dni i było zrobione. Dokładnie dzisiaj je odebrałem i szczerze Wam powiem - uśmiech z twarzy mi nie schodził całą drogę, jak ta skrzynia pracuje dopiero teraz.

Gorzej było z zapłata, ale byłem przygotowany na to, że kiedyś ten czas nastanie. 

Przebieg 280 tys km - została zregenerowana cała mechatronika, wymienione sprzęgła z koszem oraz dwumas. Pan operuje tylko na oryginalnych częściach Audi, tak samo z olejem do skrzyni.

Ogólnie to już był czas na nią, ze względu na spalone kompletnie sprzęgła, tarczki były prawie gładkie, a dwumas grzechotał.

 

Spokój teraz na kolejne 200 tys km, a audiczka zostaje ze mną na długie lata ?

received_606402657944750.jpeg

received_684099516352400.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, marcin_o23 napisał(a):

gdzie to robiłeś jeśli to nie tajemnica?

 

B.M Auto Serwis - Wodzisław Śląski ?

 

Szczerze polecam, pełna profeska ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał C7 3,0 TDI oprócz rozrządu też właśnie robił S-Tronic. 

 

Najważniejsze,  że jesteś zadowolony z efektu. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Langista napisał(a):

A ile to kosztowało? Ori oleje wcale takie dobre nie są a kosztują krocie..

 

Wszystkie części z robotą 14 tys zł. Zapewne lepsze niż jakiś motul. Pan zajmuje się tym dosyć długo i bardzo dużo ma relacji i bardzo dobrych opinii. Bardzo dużo ludzi do niego wraca po naprawie skrzyni na wymianę oleju i ja zapewne też tam wrócę, bo mam pewność, że wymiana zostanie wykonana poprawnie. 

Zaraz po zakupie pojechałem na wymianę oleju w mojej okolicy do warsztatu zajmującego się tylko skrzyniami automatycznymi. Koleś, jak remontował skrzynie powiedział, że dawno takiego syfu nie widział. Olej, jak w silniku diesla, cały czarny... Masakra... Szkoda zresztą gadać... ?

 

48 minut temu, george napisał(a):

Kolega miał C7 3,0 TDI oprócz rozrządu też właśnie robił S-Tronic. 

 

Najważniejsze,  że jesteś zadowolony z efektu. ?

 

Mało powiedziane, nie sądziłem, że skrzynia będzie, aż tak dobrze działać  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Gremlin0209 napisał(a):

Zapewne lepsze niż jakiś motul.

:thumbup1:

Pierwszy raz słyszę to co @Langistanapisał tzn. że oleje do ASB z ASO Audi są złe.

Ta cena co napisałeś to włącznie rozrządem?

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem że są złe, napisałem tylko, że nie są warte swojej ceny i są lepsze oleje, które są tańsze.

 

41 minut temu, Gremlin0209 napisał(a):

Bardzo dużo ludzi do niego wraca po naprawie skrzyni na wymianę oleju i ja zapewne też tam wrócę, bo mam pewność, że wymiana zostanie wykonana poprawnie. 

 

Nie wrzucam do jednego worka wszystkich.. u mnie w okolicy też jest jeden spec od skrzyni, wszyscy go zachwalają bo cuda potrafi ze skrzyniami zdziałać, naprawia beznadziejne przypadki, przerabia przełożenia, dorabia nowe zębatki na CNC itp. Bajka nie? Gościu w życiu nigdy klucza dynamometrycznego nie trzymał, wszystko idzie na pneumacie, simmeringi na młotku wbija, czujniki na znakach zamiast specjalnych przyrządach. Ktoś powie -czepiasz się, przecież to wszystko działa, klienci zadowoleni, no tak : tylko jak długo to będzie działać wykonane w ten sposób? Zaczęło robić się w tym fachu to włos się czasami na rękach jerzy, jak się usłyszy w jaki sposób te najbardziej polecane serwisy wykonują robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...