Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Beczkowe LOVEA4 NARDO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5 minut temu, Beczka napisał:

Wiesz co tam zostało około 1 cm miejsca aby u góry i 0,5 cm u dołu 

Ok dzięki, bo felga czarna to nie widać dokładnie :ph34r:

Opublikowano

na foto faktycznie to na 5cm wygląda - coś tu optycznie te cm się nie zgadzają

Opublikowano
6 godzin temu, miron78 napisał:

na foto faktycznie to na 5cm wygląda - coś tu optycznie te cm się nie zgadzają

Wygląda jak 345mm z s4 na rotorze 20" :p 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Troche mnie tu nie było wiecznie brak czasu a z autem się powoli zaczyna dziać także 

wpadly koła na lato jr28 20x8.5j  z oponami nexen nfera su1 i dystanse przód tył po 15 mm h&r , niestety tylko 8.5 j ciężko dobrać felgi na odległość przez przedni zacisk . 

zakupilem tez brewki listwy ( niewiem jak to nazwać ) do zderzaka black piano z Ecs tuning 
 

do środka tez pare rzeczy się znalazło nieoczekiwane ale są ??dzięki Siemian?
a to jeszcze nie wszytko bo będzie się działo ??ale niewszystkie  paczki jeszcze doszły do De 

Doszły także drobiazgi z audi zapachy skrzynka do bagażnika i organizer na fotel wraz z torbami dzięki Marcin_o23 ( na marginesie nigdy nie widziałem tak zapakowanych rzeczy żeby nic im się niestało ) ???

 

niestety narazie wszytko czeka leży na wolny czas ??

4706F818-B0E8-4377-9E5B-404C18D51889.jpeg

2F4F4205-0AB7-417C-855E-AB5BF75FDB2E.jpeg

8B20FECB-55AE-4C1D-9C68-1418DAC86BCC.jpeg

25FEAA8E-471D-4EF4-837E-CB53641DE659.jpeg

BE09DE5C-69FB-4335-95DF-406FF6CF880F.jpeg

9F904278-0581-4C98-A496-F48ADA9A5368.jpeg

10D8758A-0227-4D3D-9AB4-2233FFE9B8BF.jpeg

379E3D32-9D31-4463-8BD1-90413B872FF5.jpeg

B10F770F-0FE0-4A34-8006-44D6E1ABA492.jpeg

471AFB98-BD1D-4AD5-804B-5F1B9C8968D5.jpeg

B56D069D-D77D-4065-85DB-E89BD1D66962.jpeg

Edytowane przez Beczka

Opublikowano

Piękne koło w kapitalnym kolorze :thumbup1:

Opublikowano

Ideal :kox:

Opublikowano

rolka super, całość fajnie się prezentuje :kox:

Opublikowano

Wóz pierwsza liga, gratulacje!

Godzinę temu, pralinen napisał:

Ideal :kox:

Widzisz jak powinieneś kontynuować temat? :)

Opublikowano

Kolego zdradzisz ile Cię kosztował organizer na oparcie fotela? Może być pw dzięki ?

Edytowane przez robert739

Opublikowano

@Beczkaa mówiłem, że siądzie cacy? :P Jeszcze trochę porobisz to odkupuję auto :grin:

Opublikowano
  • Autor

Kolego na forum kupiłem od marcin_o23 za  150 zł 

Opublikowano
  • Autor
40 minut temu, Hugo napisał:

@Beczkaa mówiłem, że siądzie cacy? :P Jeszcze trochę porobisz to odkupuję auto :grin:

Darku zobaczysz co będzie się działo jak dojdzie  do mnie paczka od Siemiana ??

 No felga siadła idealnie 

Opublikowano
1 minutę temu, Beczka napisał:

Darku zobaczysz co będzie się działo jak dojdzie  do mnie paczka od Siemiana ??

@siemian? Aaaaa, kojarzę tego wariata, więc już sobie wyobrażam :grin:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Hugo napisał:

@siemian? Aaaaa, kojarzę tego wariata, więc już sobie wyobrażam :grin:

On powinien pracować w audi na stanowisku dodatkowe wysposażanie auta i na drzwiach biura powinno być napisane  tylko dla osób z choroba NPRDWWSS??

Opublikowano
3 godziny temu, robert739 napisał:

Kolego zdradzisz ile Cię kosztował organizer na oparcie fotela? Może być pw dzięki ?

Napisz do chłopaków z perfectauto24. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ciąg dalszy choroby NPRDWWSS .??.                     Ja tu tylko to  zostawię wpadła nowa kiera  nieśmigana ?od rs4 b9 oraz dywaniki z czerwona wykonanie  lepsze niż  ori  i założyłem w końcu  black piano i dekory  Carbon poza tym na tunelu 

jeszcze tylko montaż gałki którą też już mam ale brak pomysłu narazie jak założyć ( jeden pomysł jest żeby podgrzać o obkrecic o 90 stopni ale zobaczymy)

Siemian mistrz ???

5B04CC0E-542B-436D-96CD-3CA936B13184.jpeg

F2773894-63C3-4307-831C-410FAAA06BA5.jpeg

1EC7C8C9-0890-4065-9080-B9E8CFF2276C.jpeg

AC3C7056-B85B-406B-9032-0983E6558F9B.jpeg

E26E03DC-8C52-4ACD-80E8-69B44E3C2152.png

Opublikowano
19 godzin temu, Beczka napisał:

 

jeszcze tylko montaż gałki którą też już mam ale brak pomysłu narazie jak założyć ( jeden pomysł jest żeby podgrzać o obkrecic o 90 stopni ale zobaczymy)

 

Na a3 forum tak to wlasnie robili z tym obracaniem jakos.

Opublikowano

Możesz podejrzeć jak ten zakładał podsyłam ci linka 

 

Edytowane przez Żywy3021

Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.01.2021 o 17:03, Gibons napisał:

Przed wypadkiem to był avant z panorama. Nie zapomnij o relingach. 

 

Fura koks :) tylko więcej mocy by się przydało i fotele z esy. 

 

 

 

W dniu 18.04.2021 o 21:52, tommy24 napisał:

Czy felgi 19 8,5J z et 25 mają racje bytu w B8?

 

W dniu 24.04.2021 o 16:16, robert739 napisał:

Kolego zdradzisz ile Cię kosztował organizer na oparcie fotela? Może być pw dzięki ?

 

30 minut temu, Żywy3021 napisał:

Możesz podejrzeć jak ten zakładał podsyłam ci linka 

 

Dzieki kolego szukałem właśnie tego ale nie mogłem znaleść 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 14.05.2021 o 16:29, Beczka napisał:

Ciąg dalszy choroby NPRDWWSS .??.                     Ja tu tylko to  zostawię wpadła nowa kiera  nieśmigana ?od rs4 b9 oraz dywaniki z czerwona wykonanie  lepsze niż  ori  i założyłem w końcu  black piano i dekory  Carbon poza tym na tunelu 

jeszcze tylko montaż gałki którą też już mam ale brak pomysłu narazie jak założyć ( jeden pomysł jest żeby podgrzać o obkrecic o 90 stopni ale zobaczymy)

Siemian mistrz ???

5B04CC0E-542B-436D-96CD-3CA936B13184.jpeg

F2773894-63C3-4307-831C-410FAAA06BA5.jpeg

1EC7C8C9-0890-4065-9080-B9E8CFF2276C.jpeg

AC3C7056-B85B-406B-9032-0983E6558F9B.jpeg

E26E03DC-8C52-4ACD-80E8-69B44E3C2152.png

IMO ta kiera nie pasuje do B8:whistling:Reszta modów:thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.