Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bixenon A4 B6 - Adaptery, Montaż Hella Evox-R 2.0, B8 FL, Hella 3R... Bi-Led !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktoś jeszcze takie adaptery na sprzedaż?

Opublikowano
  • Autor

Na ten moment nie ma adapterów, trzeba czekać na kolejną serię, jak się pojawią, dam tu znać.

Opublikowano

Nie lepiej byłoby zlecić wykonanie ich na drukarce 3D? ABS czy PETG jak i zwykły PLA też dadzą radę a będzie tańsze w wykonaniu.

Opublikowano
  • Autor

@Langista pierwsze były z tworzywa, 3mm i d*pa, soczewki nie są wcale lekkie, do tego dochodzą wstrząsy podczas jazdy.... jak dla mnie tylko metalowe. Ja osobiście bym nie ryzykował na jeździe na tych z tworzywa... 

Opublikowano

Kojarzysz może z jakiego konkretnie tworzywa były?

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć, jeśli ktoś przerabia swoje lampy bixenon na biled i potrzebuje dekielków płaskich, bez miejsca na przetwornice to dajcie znać, mam takie bardzo dobrze pasujące :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 25.01.2022 o 11:29, kamil-vag napisał(a):

Jakiś tam kolejny kompelcik na biledach i moich adapterach:

IMG_20220125_110532.thumb.jpg.d3e5585eeaeaab6112c6b81cbab90ac5.jpg

IMG_20220125_112015.thumb.jpg.d4190a39f4a85c79f4a2ed17ae6de3c2.jpg

IMG_20220125_111953.thumb.jpg.711f3c739cf32aa8613b0a10db773c81.jpg

IMG_20220125_112117.thumb.jpg.2957fc4349602204ef270f15ba7778a7.jpg

IMG_20220125_110513.thumb.jpg.2619d284d14e4400869a34c091363b1a.jpg

A co to za bi-Ledy jeśli to nie tajemnica??

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@kamil-vagczy są dalej adaptery? Bo chcę zamówić te evoxy z ali

Opublikowano

@kamil-vagjaka cena takich adapterów pod soczewkę B8 fl już zamówiłem soczewki teraz potrzeba adapterka ??

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Siema. Czy to możliwe że po zamontowaniu bi LED Ronan mogą parować lampy od środka?  Dodam że regulacja szczelna i dekiel również,pozdro

Opublikowano

Najczęściej parują jeszcze przez jakiś czas. 

Opublikowano

Rodzaj zamontowanej soczewki nie ma nic do tego. Szczelność w jaki sposób sprawdzałeś ?

Opublikowano

W końcu i ja coś wyrzeźbiłem. Myślałem, że adaptery, które miałem do soczewek B8 podejdą, ale się przeliczyłem. Nie miałem już czasu czekać na adaptery od Kamila więc sam coś wyrzeźbiłem. Adaptery i tak chyba zamówię.

Zamiast H7 włożyłem soczewkę ledową na adapterze. Do tego soczewka Ronan biled ma osobny laser, więc w sumie do świateł drogowych mam trzy źródła. 

Efekt niesamowity.

Zdjęcie porównawcze z palnikami w soczewce B8FL na tych samych ustawieniach aparatu.

 

20250223_181925.jpg

20250223_213036-COLLAGE.jpg

20250223_213313-COLLAGE.jpg

Screenshot_20250224_094421_AliExpress.jpg

Opublikowano

Coś Ty tak wygryzł ten rant dookoła ? W jaki sposób to później uzupełniłeś? I czemu między soczewką, a  maskownicą jest taka japa ?! :kox:

Opublikowano

Tyle razy już je rozklejałem, że rant się pokruszył od rozginania i zaginania. Ale całe szczęście nic nie paruje.

Japa jest, bo to była przymiarka, ale i tak muszę adapter od Kamila chyba zamówić i spróbować na tym. Soczewka odstaje delikatnie, bo jest ten dodatkowy laser na czerwonym radiatorze i coś tam koliduje.

Edytowane przez kqba

Opublikowano
  • Autor

Żeby wyrównać tą soczewkę z maskownicą musisz sobie dołożyć dystans taki silikonowy jak jest w ori lampach H7 ewentualnie pociać na kawałki wężyk sylikonowy, dzięki temu zyskasz także możliwość delikatnej regulacji by zgrać się np z długimi.

 

Kolejne zrobiłbyś lepiej :P :P :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.