Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 (b5) kierownica

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W moim audi A4 z 97 roku jest zamontowana dziwna kierownica i czemu własnie taka mam zamontowana ( od stanu fabrycznego nigdy nie była zmieniana) w dislu 1.9 tdi

ed4f3f81d26889ec.jpg

Opublikowano

hahaha a co cie sie nie podoba .powinienes byc dumny ze masz kiere od modelu S4 ja tez taka sobie kupilem i zamontowalem dalem ok 700zl z airbagiem

Opublikowano

borekorneta, ewntualnie mozesz sprawdzic w kodach wyposazenia czy taka kiera byla zamontowana w orginale.

[ Dodano: 29-03-2007, 22:41 ]

powinienes byc dumny ze masz kiere od modelu S4

Racja

Opublikowano

Bardzo ładna. Nie ma się czym przejmować. Sam bym taką chciał.

Opublikowano
  • Autor

mi sie ona jak najbardziej podoba :lol::lol::lol: tylko dziwi mnie to ze ja mam od czego to zalezało ze nie które pojedyncze egzemplaze ja maja a niekture nie???

Opublikowano

a już myslałem że Ci się nie podoba :wink: - zaproponowałbym Ci zamianę na 4 ramienną :biggrin:

Opublikowano

no moze poprzedniemu wlasciecielowi sie podobalo od s4 i sobie zalozyl :evil:

Opublikowano
  • Autor

uwazam ze 4 raminna jest troche gorsza bynajmniej ta mi sie bardziej podoba :twisted:

Opublikowano

Kiera S4 i standart kubełki czyli wszystko co nam trzeba. Tylko sie cieszyć :biggrin:

Opublikowano
  • Autor

tylko ze poprzedni własciciel miał 70 lat a ludzie w tym wieku zadziej sie zajmuja takimi pierdołami

Opublikowano

no kubelki fajna sprawa :eek:

[ Dodano: 29-03-2007, 22:59 ]

no i moze mial tych 70lat a czul sie jak bym mial z 22lata heeheh :rotfl:

Opublikowano

moze ten 70 latek to tylko figurant w papierach a autem pomykal 22 latek (- chodzi o zniszki czy cos w tym rodzaju.) :lol:

Opublikowano
moze ten 70 latek to tylko figurant w papierach a autem pomykal 22 latek

To bardzo możliwe

Opublikowano
  • Autor

gdyby jezdził nim 22latek to by była skatowana na smierc a samochud jest w idealnym stanie jak na 97 rok praktycznie swietnie działa nic nie puka nic nie stuka zero rys na lakieze w srodku zadbanu poprzedni własciciel napewno nie palił bo to by było widac a pozoranci to sa tylko w polsce a zamochud by ł sciagniety z niemiec bez udziłu żadnego chandlaża bezposredni z domu poprzedniego własciciea był zabrany.

Opublikowano

Też mam taką kierownicę i nie uważam, żeby to był jakiś powód do zmartwienia :a4fan:

Jeśli Ci przeszkadza ta kierownica, to daj ogłoszenie, że chcesz sprzedać, a gwarantuję, że na forum w ciągu kilkunastu minut będziesz miał masę chętnych :biggrin:

Opublikowano

Kolega mial awanta 19 tdi z 97r i taka sama kiere. i chyba tez nikt jej nie wymienial, a swoja droga to tez bym taka chcial :biggrin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kierownica super tez mam taka w roczniku 97 i kublelki - 4 poduchy :lol:

Opublikowano

Dokladnie takią kierę można było sobie zamówić przy kupnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.