Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siemianowe A4 B9 Avant Daytona Grey


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, jedrekx napisał:

słusznie :good: jeszcze ramki z boku i będzie idealnie :)

Do tego jeszcze muszę dorosnąć :polew:

Panowie i tak jest progres, jeszcze niedawno twierdziłem ze nigdy nie dam czarnego grila :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana atrapy na plus, do tego chromy boczne w niczym nie przeszkadzają więc jest ok :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratki radarów też zmieniałeś czy oklejone? Niedługo też zmieniam grill i nie wiem czy kratki okleić czy lepiej kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcinL napisał:

Kratki radarów też zmieniałeś czy oklejone? Niedługo też zmieniam grill i nie wiem czy kratki okleić czy lepiej kupić.

Nie No, nie będę się bawił w okejanie rzeczy które są tak narażone na kamyczki i cały syf z drogi. Za chwile będziesz miał to jak sito, dodatkowo ten chromik jest tak cieniutki ze ciężko będzie to okleić żeby się dobrze trzymało.  Wymieniłem kratki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej ze grill w b9 nie jest w black piano tylko troszkę jaśniejszy i te „chromiki” tez takie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, siemian napisał:

Nie No, nie będę się bawił w okejanie rzeczy które są tak narażone na kamyczki i cały syf z drogi. Za chwile będziesz miał to jak sito, dodatkowo ten chromik jest tak cieniutki ze ciężko będzie to okleić żeby się dobrze trzymało.  Wymieniłem kratki 

Podzieliłbyś się numerem kratek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jutro sprawdzę bo teraz nie pamietam. Numer jest ten sam tylko kod koloru inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poprzednia a4 b7 igła, śledziłem temat, obecna też ładna. Mam pytanie dot. programu, po zrobieniu czuć dużą różnicę w porównaniu do serii? 

Edytowane przez Tomafx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomafx napisał:

Mam pytanie dot. programu, po zrobieniu czuć dużą różnicę w porównaniu do serii? 

Pojęcie względne, ale mogę wypowiedzieć się na przykładzie swojego auta, +30 KM i + 80 Nm robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, george napisał:

Pojęcie względne, ale mogę wypowiedzieć się na przykładzie swojego auta, +30 KM i + 80 Nm robi swoje.

Dokładnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak b9 nie robi na mnie wrażenia tak obok tej nie przeszedłbym obojętnie, świetnie się prezentuje! :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...