Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Biały Allroad - powrót do marki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 25.01.2022 o 03:56, Wandej napisał:

Większe koszta na pewno i rozbiórka lamp. Tutaj moduł z Ali za 130zł P&P:wink:

Mnie też się widzi że spoko to wygląda:thumbup1:.

Też bym poprosił link do aukcji.

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Rabbi napisał:

Mnie też się widzi że spoko to wygląda:thumbup1:.

Też bym poprosił link do aukcji.

135,24 zł  40% zniżki | Dla Audi A4 S4 RS4 B8 B9 2013-2015 dynamiczny włącz wskaźnik sygnału tylne światło LED moduł złącze do wiązki kablowej lewe i prawe światło tylne
https://a.aliexpress.com/_mqw0EBi

Tylko to do avanta. Do sedana są inne

Edytowane przez Wandej

Opublikowano
  • Autor

136,96 zł  40% zniżki | Dla Audi A4 S4 RS4 B8 B9 2013-2015 dynamiczny włącz wskaźnik sygnału tylne światło LED moduł złącze do wiązki kablowej lewe i prawe światło tylne
https://a.aliexpress.com/_mtMzcws

Opublikowano

dzięki serdeczne

Opublikowano
  • Autor

Wpadło coś co cieszy?Seria jedynie 161KM chociaż silnik zdrowy. Lekko przytkany DPF. Chciałem lajtowo i mam a do tego spalanie spadło.

 

A57988B4-4E32-46C2-8C4B-9EC9A963A157.png

Opublikowano

Cztery stówki momentu , to już bedzie się turlać żwawo Andrzeju. Good move. :thumbup1:

Opublikowano

Fajnie idzie wykres . Będzie dobrze 

Opublikowano
4 godziny temu, Wandej napisał:

 Lekko przytkany DPF. Chciałem lajtowo i mam a do tego spalanie spadło.

 

A57988B4-4E32-46C2-8C4B-9EC9A963A157.png

Siemka Andrzej,pamiętasz jakie miałeś wartości  różnicy ciśnień w DPF?

Opublikowano

A nie mówiłem "a nie mówiłem"

My tym wykresem otwieramy niedowiarkom oczy, to jest nasz wykres i to nie jest nasze ostatnie slowo

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Rabbi napisał:

Siemka Andrzej,pamiętasz jakie miałeś wartości  różnicy ciśnień w DPF?

Niestety nie pamietam. Trzeba by podpytać Adriana wwe-tuning. Będzie chwila to dpf pójdzie do czyszczenia i wpadnie duży IC. Nie po to żeby robic 200+ tylko po to żeby obecna moc utrzymywała się w każdych warunkach.

Opublikowano

Wtedy wykresik sie elegancko wypłaszcy.   :thumbup1:

W wydechu bedziesz dłubał , oczywiście od DPFa .Mógłbyś  zapodać puchy przelotowe , / głośno nie bedzie bo DPF wyłapie /.

Doszło by parę niutów i reakcja na gaz by się polepszyła. Jak zrobisz profi odgłos też bedzie spoko ale to sprawa drugorzędna.

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, dekiel 13 napisał:

Wtedy wykresik sie elegancko wypłaszcy.   :thumbup1:

W wydechu bedziesz dłubał , oczywiście od DPFa .Mógłbyś  zapodać puchy przelotowe , / głośno nie bedzie bo DPF wyłapie /.

Doszło by parę niutów i reakcja na gaz by się polepszyła. Jak zrobisz profi odgłos też bedzie spoko ale to sprawa drugorzędna.

Nie planuje. To 2.0TDI wiec ma się w miare sprawnie i tanio przemieszczać?Następnym modem będą heble. Jeszcze się zastanawiam co zalozyc na przód…

Opublikowano

Co obecnie siedzi na tyle?

Opublikowano

Seria  :decayed:

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, george napisał:

Co obecnie siedzi na tyle?

Nic czyli seria. Tył raczej wpadnie 356mm z S6 C7 ale zastanawiam się nad przodem… Zakładając tył 356mm wypada dać z przódu cis większego czyli 380mm albo 375mm z Akebono. Zobaczę co taniej kupie?

Opublikowano

Jaki rozmiar ma seria?:mysli:

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, george napisał:

Jaki rozmiar ma seria?:mysli:

314/300mm….

Opublikowano
W dniu 2.02.2022 o 14:11, Wandej napisał:

Wpadło coś co cieszy?Seria jedynie 161KM chociaż silnik zdrowy. Lekko przytkany DPF. Chciałem lajtowo i mam a do tego spalanie spadło.

 

A57988B4-4E32-46C2-8C4B-9EC9A963A157.png

O widze Adiego odwiedziłeś ? ładnie kreski zrobił ? dużo ci zeszło ze spalania względem tego badziewia z aso ? 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Norbas napisał:

O widze Adiego odwiedziłeś ? ładnie kreski zrobił ? dużo ci zeszło ze spalania względem tego badziewia z aso ? 

Niestety nie ma już softów bez diesel gate dostępnych dla tunerów. O dziwo Allroad miał soft bez diesel gate. Wgrał mi soft najbardziej aktualny z DG ale to zupełnie inne auto. Będe śledził wypalanie DPF. Ogólnie wychodziło średnio 8,5l trasa/miasto a teraz przy mocno dynamicznej jeździe 7,5l a daje radę zejść poniżej 7l jak spokojnie jadę:whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 2.02.2022 o 14:11, Wandej napisał:

Wpadło coś co cieszy?Seria jedynie 161KM chociaż silnik zdrowy. Lekko przytkany DPF. Chciałem lajtowo i mam a do tego spalanie spadło.

 

A57988B4-4E32-46C2-8C4B-9EC9A963A157.png

Bardzo przyzwoity przyrost :D

To jest magia w tdi, po mapie dobrze zrobionej zwykle jest mniejsze spalanie a osiągi lepsze :)

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.