Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rozładowany akumulator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Potrzebna pomoc.

W mojej B9 rozładował się akumulator (moja wina, zostawiłem włączone światło wewnątrz auta...), ale nie w tym problem. Problem jest w tym, że nie wiem co teraz zrobić. Akumulator w bagażniku, dostęp bezkluczykowy i otwierany elektrycznie.. Da się otworzyć bagaznik od Wewnątrz? Czy ktoś ma jakiś pomysł żeby odpalic auto? Mam kable ale nie mam pojęcia jak dojść do akumulatora. Jestem laikiem jeżeli chodzi o takie sprawy (dlatego w sumie jestem na forum bo dużo się dowiaduje?) Proszę o pomoc

Opublikowano

otwórz kluczykiem drzwi

Opublikowano

Może głupio zabrzmi ale ja bym spróbował podpiąć drugi Aku od dołu samochodu. Zdjąć osłony i podpiąć się pod plus idący z alternatora do akumulatora, chociaż nie wiem ile tam miejsca jest bez zdejmowania zderzaka.

Opublikowano

Kable podpinasz nie bezpośrednio do aku tylko pod maską w komorze silnika masz 2 wyznaczone punkty. Otwórz manualnie kluczykiem auto, później maskę i podepnij kable do wyznaczonych miejsc. 

Opublikowano

Może kolega nie jest świadom iż ma schowany grot w pilocie? Niby błahe,a znam kilka osób które tego nie były świadome ?

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, RALF76 napisał:

otwórz kluczykiem drzwi

Drzwi mam otwarte, chodzi o to jak otworzyć bagażnik

Opublikowano
Teraz, pila24 napisał:

Może kolega nie jest świadom iż ma schowany grot w pilocie? Niby błahe,a znam kilka osób które tego nie były świadome ?

Też możliwe:decayed:

W kluczyku masz grot do otwierania manualnego a poniżej rysunek gdzie podpiąć kable.

 

Screenshot_20211014-083152_Opera.jpg

Opublikowano
1 minutę temu, Adam1994 napisał:

Drzwi mam otwarte, chodzi o to jak otworzyć bagażnik

maskę otwórz, ładujemy pod maską

Opublikowano
1 minutę temu, Adam1994 napisał:

Drzwi mam otwarte, chodzi o to jak otworzyć bagażnik

Nie musisz otwierać bagażnika, tylko maskę. 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, pila24 napisał:

Może kolega nie jest świadom iż ma schowany grot w pilocie? Niby błahe,a znam kilka osób które tego nie były świadome ?

Świadomość mam, drzwi otwarte. Chodzi o otwarcie bagażnika - czytajcie że zrozumieniem. Mam tam kable potrzebne do odpalenia ? I już wiem że pod maską mogę podłączyć je pod punkty do tego służące ?

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Muskel1 napisał:

Nie musisz otwierać bagażnika, tylko maskę. 

Jak bym nie musiał go otwierać to bym nie pytał.. Mam tam kable ??

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, RALF76 napisał:

maskę otwórz, ładujemy pod maską

Jak bym nie musiał go otwierać to bym nie pytał.. Mam tam kable ??

Opublikowano

Dal na luz kolego, nigdzie wcześniej nie napisałeś, że kable znajdują się w bagażniku. Uzupełnij poprawnie profil lub daj informację czy chodzi o wersję sedan czy avant bo tego też nigdzie nie widać. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, Muskel1 napisał:

Dal na luz kolego, nigdzie nie wcześniej nie napisałeś, że kable znajdują się w bagażniku. Uzupełnij poprawnie profil lub daj informację czy chodzi o wersję sedan czy avant bo tego też nigdzie nie widać. 

Ja mam pełen luz, a w poście było pytanie odnośnie bagażnika więc nie zostało zadane raczej bez potrzeby ? Tak czy inaczej muszę go otworzyć, wersja avant

Opublikowano

Masz prostownik?

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Muskel1 napisał:

Masz prostownik?

Niestety nie. W opcje wchodzi tylko odpalenie na kable. Jestem za granicą więc ciężko też kogoś ogarnąć kto by miał kable i podjechał. Mam za to drugie auto z którym mogę ogarnąć odpalenie kablami, no ale są one w bagażniku i koło się zamyka. Od środka ciężko jest to zrobić bo trzeba by podnieść podłogę dość wysoko

Opublikowano

Przecież kładziesz normalnie oparcia i dźwigasz podłogę klapa w tym w ogóle nie przeszkadza..

Opublikowano

Jeżeli miałbyś prostownik to po podaniu napięcia na bieguny pod maską możnaby otwożyć bagażnik pilotem. 

Musisz w takim razie złożyć tylną kanapę, wczołgać się do bagażnika z latarką i płaskim śrubokrętem. Na tylnej tapicerce klapy jest mała zaślepka z miejscem do podważania. Podważ ją i ściągnij, pod nią znajduje się mechanizm do manualnego odryglowania. 

20211014_090106.jpg

20211014_090252.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Jeżeli miałbyś prostownik to po podaniu napięcia na bieguny pod maską możnaby otwożyć bagażnik pilotem. 

Musisz w takim razie złożyć tylną kanapę, wczołgać się do bagażnika z latarką i płaskim śrubowkrętem. Na tylnej tapicerce klapy jest mała zaślepka z miejscem do podważania. Podważ ją i ściągnij, pod nią znajduje się mechanizm do manualnego odryglowania. 

20211014_090106.jpg

20211014_090252.jpg

Dzięki! Będę próbował

Opublikowano

Przekręcasz w pokazanym kierunku.

20211014_090252.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.