Jump to content
IGNORED

Zamykanie i otwieranie szyb

lisek122
 Share

Recommended Posts

Witam,

Mam problem z zamykaniem i otwieraniem szyb w drzwiach kierowcy. Pozostałe szyby działają prawidłowo. Włącznik szyb sprawny, sam silnik również, ale ani drgnie. Nie mogę również zamknąć i otworzyć szyby z kluczyka. Zamek centralny natomiast działa. Czy to kwestia uszkodzenia czegoś, czy bardziej adaptacji(?) modułu komfortu?? Dzięki

Słychać silniczek, że chce pracować przyvpróbie otwarcia/zamknięcia szyby?

pewnie cos nie tak z przyciskami,

mialem to samo, ze raz dzialaly raz nie , okazalo sie ze przyciski od strony kierowcy do wymiany

Godzinę temu, kubabkb napisał:

mialem to samo, ze raz dzialaly raz nie , okazalo sie ze przyciski od strony kierowcy do wymiany

u mnie to samo, z tym że z kluczyka działał normalnie więc tu może być inny problem

Edited by Pieterb

jak szyba nie ma zaprogramowanej pozycji (np po odłączeniu akumulatora) to nie będzie się zamykała i otwierała z pilota/kluczyka. Generalnie wypadałoby podłączyć komputer i odczytać błędy. Jak sprawdzałeś silnik i przyciski że jesteś pewny ich poprawnego działania?

sprawdził bym raczej kable między budą a drzwiami w gumowej przelotce, pewnie kable są połamane

Dzięki za podpowiedzi :hi:

W sobotę wymieniłem sterownik i bez zmian.. Kable są całe. Spróbuje podpiąć gdzieś pod kompa. Zobaczymy czy będą błędy