Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] BLUE LINE --> niebieska piękność po kilku modyfikacjach


DIDAS13

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy serdecznie, ja i moja ---niebieska strzała---> :).

Wiem że dla wielu jest mało zrozumiałe podejśce do samochodu jak do żywej istoty, mówienie o nim jak o członku rodziny.Wiem że dla wielu tuning tego typu jak malowane klocki na czerwono i spojlery stylizujące na rs4 są śmieszne i nazywają to "wiejskim tuningiem".Fakt jest jeden i to mnie kręci w mojej piękności- każdy,każdy interesujący się choć trochę motoryzacją, i nawet ci któży nazwą moje auto "wiochą"- obejży się za nim na drodze :decayed:

Teraz może trochę dla tych co jednak widzą piękno w mojej ślicznotce:

autko kupiłem zaledwie w styczniu tego roku.Prawie wszystko co widać w aucie nie jest niestety moim dziełem :no:.Najwięcej zostało nagrzebane w niemczech.Do głównych zalicza się wirus który podkręcił silniczek na 186 kucy.Po sławetnym niemieckim tuningu przez trzy lata autko cieszyło polskiego fana tuningu i on właśnie dorobił pare wizualnych upiększeń. Moje natomiast z tego co widać obecnie, jest dobranie do całości ślicznych bucików będących moim zdaniem stwożonychdo tego właśnie modelu oraz sklecenie dobrego i praktycznego zestawu nagłośnienia.W planach mam jeszcze kilka fajnych ulepszeń które niestety z powodu rozłąki z ukochaną:sorry: muszę przełożyć na następny rok.W planach mam między innymi zaciemnić lub jeśli mi się uda wymienić te okropne tylne lampy na dymione. Zaciemnić przednie szyby lub jeśli znajdę to zaciemnić wszystkie na niebieski poblask.Wymiana kiery na trójramienną i nie koniecznie z logiem s4 :>. Tapicerka wnętrza, jak na tą chwilę pół skóry z welurem (czarne i środki jasno szare lub niebieskie).Poprawienie i rozbudowanie podświetlenia wnętrza pojazdu oraz możliwy do rozważenia montarz podświetlenia podwozia-oczywiście na niebiesko aby dopełnić całość do sławetnego WIEJSKIEGO TUNINGU :tongue4:Potem może jeszcze jakiś zestaw dvd w panelach przeciwsłonecznych z dodatkową kamerą na przód i tył auta.Ikika innych niepotrzebnych niektórym gadgetów a które moim zdaniem umimilą mi jazdę lub upię

proszę o opinie i pomysły wszystkich z was mających coś konstruktywnego do powiedzenia. słowa krytyki również - oddam z nawiązką jak obejrzę Twoją a4 :tongue4:

zdjęcia mojego autorstwa. Obudził się we mnie zmysł fotografa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest wcale przesadzona :good: czytajac początek opisu spodziewałem sie czegos bardziej krzykliwego :polew: na forum jest juz pare furek z takim ospojlerowaniem :naughty: lampki mógł byś jednak wymienić na polifty plus HID :good: Felge jakaś ładniejszą i furka :kox:

Mi sie podoba :good: no moze troche te progi przesadzone, lepiej by wyglądały jakieś ala S4 :gwizdanie: A tymi panelami DVD przeciwsłonecznymi też kiedyś sie interesowałem :naughty: Tylko do dzisiaj nie wiem czy da rade to podłączyc tak aby dzwięk był z głośników samochodowych a nie wbudowanych w ten daszek :mysli:

Mozesz pomysleć o daszku na tylną klape od RS4 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód mi sie podoba ale tył :gwizdanie: wszystko było by fajne gdyby nie te kominy :thumbdown: mógł byś załozyc jakaś delikatna dwu rurke po oby stronach :gwizdanie: tył można odratować :naughty: tak jak juz mówiłem inne wydechy bardziej smukłe i daszek na klape noi ścieme szyb dokończ obowiązkowo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś mu tył w ten sposób urządził to by było ciekawie :kox:

img8550marcfn7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: po zobaczeniu 1 fotki miałem jeszcze nadzieję że auto nie wygląda tak źle jak opisałeś :decayed: Czekałem na resztę fotek... Jak zobaczyłem tył to :sick3: Już piszę dlaczego: te 2 armaty (wydech) wyglądają tragicznie :disgust: zderzak tył mi się nie podoba, czysta klapa ok może być, ale te lampy tak jak sam napisałeś są tragiczne... Jakie planujesz założyć? Wnętrze: brudne foteliki (plamy) może wymień na kubełki z S4, te półskórki z niebieskim środkiem będą super :good: listwy dekoracyjne też mogą być w tym kolorze nawet tu pasują :wink4: Zmień kierownicę, ja mimo wszystko polecam 3 ramienną od Ski. Ten mieszek zmiany biegów jednak bym wolał z czarnej skórki, ale np. z niebieską nicią? niebieskie tarcze zegarów, a niech zostaną, wyglądają lepiej niż białe, no ale ori mimo wszystko ładniejsze :decayed: progi... no troszkę nie teges, gdybyś się decydował zmienić zderzak tył, to znajdź jakieś delikatniejsze progi. Brewki i lampy przód do wyrzucenia, wstaw soczewki poliftowe ale bez brwi :decayed: Jeśli koniecznie chcesz ten zderzak zostawić, mimo że nie do końca wygląda jak RSowy to zostaw, tragedii nie ma :wink4: Fajny silniczek, moc :good: i kolor autka, felgi też nie są złe :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to by był dokładna kopia rsa a plagiatu chyba nie chcemy. potem tylko poszeżyć nadkola a na koniec 2,7t. lepiej kupić odrazu rs4. z tegho zdjęcia: daszek dodam, zderzak przypomina mi trochę jakiegoś golfa mk1 co do wydechu to lubię symetrię więc to co jest razy dwa :wink4:, lampy seryjne i klapa też-to nie to..[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 22:12_________________________________________________lampy na tył szukam dymionych ale ciężko znaleść. prawdopodobnie zaciemnię te które są. wydech też jak już mówiłem będzie zmieniony na dwa po dwa i pod kontem prostym bo sam widzę żę przypomina to golfa.Dzięki za rady i prosze o jeszcze. sorki za transfer ale narazie nic nie zrobię. Jeśli nie widać fotek to zapraszam za jakiś czas-napewno bedą widoczne bo transfer odnawia się co godzinę. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

420 przekroczony limit transferu

Przekroczony został maksymalny limit transferu dla tej strony.

Strona ponownie będzie widoczna po upływie czasu obowiązywania limitu.

Spróbuj później, jeśli chcesz zobaczyć tę stronę.

wrzuc te zdjecia gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...