Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 B9 sportback - glacier metalic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

69A13DFF-BF28-4355-9C2A-84BA4BDC0A1E.thumb.jpeg.9e85277fd5b310c15e5a3891b0962e02.jpegD8471E9E-750B-4489-9669-9E4CBFFA3B0C.thumb.jpeg.d0bb4999b798ee9e706091b22dce641b.jpeg4E3BC875-F00E-4963-9783-4A05AD0F68B6.thumb.jpeg.72dee85d3ae315d0ca435809270f2c81.jpeg
 

Trzy szybkie fotki po weekendowym umyciu ?

Opublikowano

Ładnie się prezentuje, tylko przydało by się chrom na dyfuzorze okleić na czarno teraz ;)

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, dazwid napisał:

Ładnie się prezentuje, tylko przydało by się chrom na dyfuzorze okleić na czarno teraz ;)


Właśnie dopiero na wiosnę bo trzeba zderzak ściągać - i ciekawe czy dobrze się to oklej i siądzie folia .

Opublikowano
1 godzinę temu, dawid195a napisał:


Właśnie dopiero na wiosnę bo trzeba zderzak ściągać - i ciekawe czy dobrze się to oklej i siądzie folia .

Myślę, że dałoby radę to okleić bez ściągania zderzaka :eusathink:

Opublikowano
18 godzin temu, dawid195a napisał:

69A13DFF-BF28-4355-9C2A-84BA4BDC0A1E.thumb.jpeg.9e85277fd5b310c15e5a3891b0962e02.jpegD8471E9E-750B-4489-9669-9E4CBFFA3B0C.thumb.jpeg.d0bb4999b798ee9e706091b22dce641b.jpeg4E3BC875-F00E-4963-9783-4A05AD0F68B6.thumb.jpeg.72dee85d3ae315d0ca435809270f2c81.jpeg
 

Trzy szybkie fotki po weekendowym umyciu ?

Bardzo ładne bramy garażowe :wink:

Jak będziesz na etapie bram daj znać. Handluje Wiśniowskim. Zrobi się rabacik dla forumowicza...

Opublikowano

za***iście wygląda na tym rotorze. Zawieszenie ruszałeś czy ori?

Edytowane przez kristof91

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, kristof91 napisał:

za***iście wygląda na tym rotorze. Zawieszenie ruszałeś czy ori?

Dziękuje ? Zawieszenie ori sline - 1BE (czyli nie standard 1BA)

Opublikowano
9 godzin temu, dawid195a napisał:

Dziękuje ? Zawieszenie ori sline - 1BE (czyli nie standard 1BA)

Zawieszenie sline było 1BV, chyba że w nowym modelu coś się zmieniło. 

Opublikowano
27 minut temu, liquid8p napisał:

Zawieszenie sline było 1BV, chyba że w nowym modelu coś się zmieniło. 

Jak sobie klient zamówił to tak. U mnie w C6 jest 2xsline z fabryki i zawieszenie 1BE. No chyba, że w nowszych modelach jest inaczej ... .:wink:

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, liquid8p napisał:

Zawieszenie sline było 1BV, chyba że w nowym modelu coś się zmieniło. 

Mam pakiet sline wew i zew i zawieszenie 1BE

Edytowane przez dawid195a

Opublikowano

A 1BX o ile jest niższe?

Opublikowano
28 minut temu, kristof91 napisał:

A 1BX o ile jest niższe?

Nie ma czegoś takiego jak 1BX

Opublikowano
14 minut temu, Muskel1 napisał:

Nie ma czegoś takiego jak 1BX

Sorry 1BQ miało być:wink:

Opublikowano

-20mm

Opublikowano
  • Autor

A tutaj mam spalanie z trasy dzisiejszej , foto dla niektórych niedowiarków: 

D0854406-A9E7-4580-AF6D-0743422B9ECB.thumb.jpeg.ea3aacf06c8745cf31013afc5cd22a43.jpeg

Opublikowano
19 minut temu, dawid195a napisał:

A tutaj mam spalanie z trasy dzisiejszej , foto dla niektórych niedowiarków: 

D0854406-A9E7-4580-AF6D-0743422B9ECB.thumb.jpeg.ea3aacf06c8745cf31013afc5cd22a43.jpeg

wierzę. Mi 2.0 190 zrobione na 225 i z quattro przy spokojnej trasie schodzi do 5,4L

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, kristof91 napisał:

wierzę. Mi 2.0 190 zrobione na 225 i z quattro przy spokojnej trasie schodzi do 5,4L

Dużo osób mówi ze takie spalanie to z żaglami … a ja normalnie tempomat 120 km/h w większości 

 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Dzieje się tu coś?

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Moim A4 ( 190 KM ) też idzie takie spalanie zrobić, ale trasa musi być spokojna, bez korków, przyspieszeń, hamowań i nie po górach :)

Opublikowano

:smiley: Wszystko się da w naszych dieslach? allroad na czterech łapach jak widać też może. Sorry za :ot:

a Twoja 5 bardzo ładna?

pozdr

1243606F-36D8-45AE-83D0-B9FDACFB0FC9.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.