Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chromy z szyb koniecznie wywalić.

Następnie BIX na przód i coś bym zrobił z tylnymi lampami - jakoś bardzo delikatnie je ściemnić całe, albo przynajmniej same kierunki.

Jak to zrobisz, to będzie mój ideał :decayed:

A nie. Przepraszam. Jeszcze tylny zderzak na dwie rurki ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dzięki też mi się podoba :decayed:

strzelenie karpia przez każdego kto zobaczy, bezcenne :kox:

A listwe klapy malowałeś??

tak :)

A nie. Przepraszam. Jeszcze tylny zderzak na dwie rurki ... :naughty:

pupa zostaje bardzo ładnie wygląda :kox:

co do chromów to pewnie z czasem wylecą, ale muszę powiedzieć ze z nimi też bardzo ładnie wygląda kontrast delikatny jest :cool1:

a bixy zaraz po malowaniu szyb na czarno :tongue4::naughty:

:evil: :evil: :evil:

45aecfca.jpg

jak by tego było mało zakleiłem niedawno kratkę wylotu powietrza przy subie i muszę powiedzieć ze teraz dopiero bose strasznie napierdal'a :boobs::yeee:

Opublikowano

jak coś to mam fajną kratkę środkową od s4 do przerobienia w zderzak s-line :)

Opublikowano

furacz na kozaku nie ma co gratulacje

Opublikowano

Jest dobrze :good:

Opublikowano
  • Autor

Jest dobrze :good:

:decayed:

nawet chrom wkoło szyb coraz bardziej zaczyna mi pasować :cool1:

polerka delikatna robi robotę polecam każdemu :)

i nie bać się przerabiać zderzaka na s-line :gwizdanie: banał :wink4:

zauważyliście ze kratka w zderzaku jest nie ori :mysli::tongue4:

Opublikowano

Kratka w zderzaku wyglada slabo... wymien na ori.

Chromy wokol szyb musza zniknac, wtedy bedzie pelnia efektu.

Opublikowano
  • Autor

Kratka w zderzaku wyglada slabo... wymien na ori.

budżet się skończył i trzeba było coś wykombinować.. z czasem wymienię :gwizdanie:

Opublikowano

Kratka w zderzaku wyglada slabo... wymien na ori.

budżet się skończył i trzeba było coś wykombinować.. z czasem wymienię :gwizdanie:

Pomaluj listwy markerem :polew: będzie mod niskobudżetowy

Opublikowano
  • Autor

zaraz izolacja pierdolnę i zobaczę czy warto :gwizdanie:

Opublikowano

zaraz izolacja pierdolnę i zobaczę czy warto :gwizdanie:

:thumbup: :laghing2: nie mam pytań[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 13:32_________________________________________________wuju - a przy okazji mam pytanko - Ty masz 1BE amory dalej i na nich sprężyny zmienione?? jak to pracuje ogólnie?

Opublikowano
  • Autor

zaraz izolacja pierdolnę i zobaczę czy warto :gwizdanie:

:thumbup: :laghing2: nie mam pytań

:wink4::polew: :polew: :polew::naughty:

_________________________________________________wuju - a przy okazji mam pytanko - Ty masz 1BE amory dalej i na nich sprężyny zmienione?? jak to pracuje ogólnie?

tak mam amory 1be i weitec 50/30 i pracuje to bardzo fajnie :)

jeździ się za***iście :kox: a wygląd :naughty: [br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 13:59_________________________________________________jak by ktoś chciał to mam do oddania dokładke z kratkami seria, springi 1be, i relingi chrom.. wieczorem wrzucę do odpowiedniego działu :cool1:

Opublikowano

powiem Ci Lukasz ze wyszlo elegancko :good::kox:

ciekawe gdzie sa teraz Ci co pisali ze cale czarne felgi to bedzie :sick3: ?? dobra gleba Ci wyszla :good:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe gdzie sa teraz Ci co pisali ze cale czarne felgi to bedzie :sick3: ??

motyla noga,, gdzieś znikli :D

każdemu co innego się podoba.. i każdy ma swoją wizje..

ja tam od wczoraj nie mogę się napatrzeć na nią :slina:[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 17:30_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:

smerf mod jest najlepszy :polew:

stoi lala na pasach, oczywiście ją przepuszczam.. najpierw look na samochód, potem kierowca..

a na końcu patrzy przez dłuższa chwile co to za niebieskie gówno leży na desce i banan :>

i tak za każdym razem :D

Opublikowano

śrubki przyszły trza było rezać :kox:

na pierwszy ogień poszedł smerf mod :polew: :polew: :polew: :polew:

d18474a7.jpg

później zderzak i lotka s-line :cool1: no i oczywiście wziąłem pędzel i pomalowałem troszku na czarno :gwizdanie: :evil: :evil:

9d5ec41b.jpg

96c934dd.jpg

0fd92013.jpg

kudłaty66 :notworthy: jak by nie ty.. :gwizdanie:

wuju przecież mówiłem że bedzie za***iście

jakby nie patrzeć jeżdząca reklama,.

p.s. tylko bedziesz musiał codziennie myć[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 08:55_________________________________________________a i jeszcze jedno pytanko jak ta czerń wyglada teraz na swietle dziennym, widze że nawet chmurki sie odbijają?????

Opublikowano

ciekawie wygląda tarcza hamulcowa na jednym z zdjęć -troszkę mała :wink4:

Autko jedno z ładniejszych z forum ,nie zmieniaj tylko zderzaka z tyłu :naughty::kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

pupa zostaje bardzo mi się podoba :kox:

tarcze? prawie ich nie widać z pod felg :gwizdanie:

a i jeszcze jedno pytanko jak ta czerń wyglada teraz na swietle dziennym, widze że nawet chmurki sie odbijają?????

za***iście :slina: polerka dała za***isty połysk :kox: i w końcu auto jest czarne :cool1:

zdjęcia są słabe z telefonu więc nie pokazują efektu :wink4:

jeszcze raz wielkie dzięki kudłaty :notworthy:

tylko jest 1 problem.. teraz nic innego nie robię :przebiegly: albo jeżdżę albo patrze na nią :a4fan:

Opublikowano

wuju, fajnie to wyszlo ale......kiedy to zacznie w końcu jakoś jeździc? :decayed: :decayed: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wuju, fajnie to wyszlo ale......kiedy to zacznie w końcu jakoś jeździc? :decayed: :decayed: :wink4:

jak sprzedam :polew:

widzę ze kupiłeś co chciałeś :tongue4:

:kox: kolejny mod

podświetlanie przestrzeni nóg z przodu zrobione :dance:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.