Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gratulacje :good:

Jest furmanka pierwsza klasa :slina: zawsze mi sie podobały avanty a jak sa takie to dopiero :shocked:

Jeszcze tylko troszke mocy by mu sie przydało bo na 19" to pewnie troche ciezko mu idzie jazda :naughty:

Aha no i gril w zderzak kup ori chociaż ten az tak żle nie wyglada. z czego go wyrezałeś??

Opublikowano

bardzo ładne auto zrobione ze smakiem! czarne bbsy :kox:

Opublikowano
  • Autor

Aha no i gril w zderzak kup ori chociaż ten az tak żle nie wyglada. z czego go wyrezałeś??

z podróby grilla do b5 bez znaczka dociąłem :gwizdanie: wygląda dobrze.. jak się zbiorę i go poprawie jeszcze trochę to będzie jak ori :wink4:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:59_________________________________________________odświeżyłem 1 post co by nie trzeba było szukać po stronach :)

Opublikowano

Niezla trumna-stajl :decayed:

Opublikowano

niezła sztuka :good: gratuluję wytrwałości w modach :kox: koła na szybko zakładałeś ??, załóż właściwie bo wioskę zrobiłeś z oponami masz założone pod prąd :polew:

Opublikowano
  • Autor

niezła sztuka :good: gratuluję wytrwałości w modach :kox: koła na szybko zakładałeś ??, załóż właściwie bo wioskę zrobiłeś z oponami masz założone pod prąd :polew:

celowo tak są założone :cool1:

Opublikowano

niezła sztuka :good: gratuluję wytrwałości w modach :kox: koła na szybko zakładałeś ??, załóż właściwie bo wioskę zrobiłeś z oponami masz założone pod prąd :polew:

celowo tak są założone :cool1:

i takiej wersji wydarzeń się trzymaj :good:

Opublikowano
  • Autor

pierwszy crash test bbs-y maja już za sobą ;( i muszę powiedzieć ze twarde są j**ane :evil:

Opublikowano

Fajnie się prezentuje :good: Ale ściema musi być i chrom z szyb musi wywalić :>

Opublikowano

Masakra kozackie te bbs-y :shocked:, możesz mi napisać na priv gdzie kupowałeś, i ile cię kosztowały.

Jak dla mnie idziesz z modami w idealnym kierunku :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Masakra kozackie te bbs-y :shocked:, możesz mi napisać na priv gdzie kupowałeś, i ile cię kosztowały.

Jak dla mnie idziesz z modami w idealnym kierunku :wink4:

już pisałem

jaki price, jeśli mogę zapytać??? odp może być na priv...

zakupiłem takie same, też w wersji motorsport, ale w 18`... i już zostały zaadoptowane na czarny mat :kox: :kox: :kox:

żadna tajemnica 1800 za całe koła :naughty:

fakt ze felgi nie sa w stanie idealnym ale opon jest 90%

+ renowacja z malowaniem 320 :gwizdanie:

Opublikowano

pierwszy crash test bbs-y maja już za sobą ;( i muszę powiedzieć ze twarde są j**ane :evil:

Co się stało?

Opublikowano
  • Autor

pierwszy crash test bbs-y maja już za sobą ;( i muszę powiedzieć ze twarde są j**ane :evil:

Co się stało?

drogowcy wycieli dziurawy odcinek asfaltu nie specjalnie informując o tym użytkowników :wallbash: i przeleciałem przez takie wycięcie dość szybko ;(

ale na szczęście poza kilkoma k**wami które poleciał nic sie nie stało i bbs-y całe :kox:

Opublikowano

wuju - zmieniłeś sobie kierunki w oponach?? :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wuju - zmieniłeś sobie kierunki w oponach?? :wink4:

eksperymentuje :wink4:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 01:59_________________________________________________

wuju - zmieniłeś sobie kierunki w oponach?? :wink4:

eksperymentuje :wink4:

i po eksperymencie muszę powiedzieć ze efekt zadowalający :kox:

wiosenna sesja trochę lepszej jakości :cool1:

be9013e4.jpg

e2e55b37.jpg

39f88994.jpg

340bccf0.jpg

2b271437.jpg

bdd22fe2.jpg

c9e2039d.jpg

najbliższe plany to wymiana lewej lampy z tyłu :decayed:

jak by się komuś chciało zrobić vt (1 foty) z białymi felgami :evil:

Opublikowano

w Twoim aucie nie podoba mi się tylko jedna rzecz... te "chromy" dookoła szyb... ale i tak jest :kox:

Opublikowano

BIIIIIXYYYYYY trzeba hehe :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

w Twoim aucie nie podoba mi się tylko jedna rzecz... te "chromy" dookoła szyb... ale i tak jest :kox:

BIIIIIXYYYYYY trzeba hehe :kox: :kox:

kwestia czasu :gwizdanie:

Opublikowano

VT o które prosiłeś :hi:

felgi podmienione na inne i pomalowane (z Twoich czarnych ciężko zrobić białe :wink4:)

ramek już nie ruszałem...

c9e2039da.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

dzięki wielkie :notworthy:

jeszcze takie mam

1white.jpg by Reniu

jak wy to robicie :notworthy:

chyba przyszły sezon będzie na białych :naughty::evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.