Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No niestety fotki nie oddają całego efektu :):good:

Opublikowano
  • Autor

no nie :wink4: jak się nie sprzeda to bi-xenon dopełni szczęścia z przodu dopiero wtedy będzie :kox:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 12:30_________________________________________________może to nie był rozsądny pomysł dać tacie auto na 19-kach, ale zaryzykowałem i muszę powiedzieć ze podczas jazdy wygląda za***iście na tym kole :kox:

auto do sprzedania ale od przeglądania tego allegro chce mi się jeszcze pomodzić, i jak zostanie to dokładka od cupry wskoczy z bixenonem jak tylko będzie za co.. i w końcu chyba zdecyduje się na c*p@ :evil:

Opublikowano

i w końcu chyba zdecyduje się na c*p@

od tego powinieneś zacząć,a teraz to tylko wygląda ale nie jedzie :tongue4::wink4:

Opublikowano

oby auto zostało... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

i w końcu chyba zdecyduje się na c*p@

od tego powinieneś zacząć,a teraz to tylko wygląda ale nie jedzie :tongue4::wink4:

najlepsze na koniec :decayed:

oby auto zostało... :gwizdanie:

już sam nie wiem co lepsze :mysli: ale audi bokiem nie polatam :disgust:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 15:42_________________________________________________sesyjkę zrobiłem zaraz się wrzuci na allegro :cool1:

Opublikowano

to kup sobie drugie auto np. poloneza jakiegoś albo dużego fiata za małe pieniądze to polatasz bokiem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to kup sobie drugie auto np. poloneza jakiegoś albo dużego fiata za małe pieniądze to polatasz bokiem :naughty:

zawsze jakieś rozwiązanie :wink4: e30 jest tylko kwestią czasu.. jak by poszło audi to by była zaraz jak nie to może się na przyszły sezon uda :gwizdanie:

Opublikowano

wuju z b6 chcesz sie przesiasc w stare bmw,siedzac w takim starym aucie bym sie nie odnalazl,juz lepiej kup sobie e46 330d ostatnio jezdzilem taka i fajnie ten silnik ciagnie i naped na tyl jest a jak pieknie pracuje nie to co PD

Opublikowano
  • Autor

wuju z b6 chcesz sie przesiasc w stare bmw,siedzac w takim starym aucie bym sie nie odnalazl,juz lepiej kup sobie e46 330d ostatnio jezdzilem taka i fajnie ten silnik ciagnie i naped na tyl jest a jak pieknie pracuje nie to co PD

nie chce e46. ja chce auto do upalania nad którym nie będę płakał jak gdzieś w patyki polece czy coś, a e30 już robi się powoli kultowe i bardzo mi się ta buda podoba :kox:

poza tym jeśli bmw to tylko i wyłącznie benzynka+szpera :cool1:

zaraz wrzucę audi na allegro może komuś się spodoba :przebiegly:

Opublikowano

Wuju - sprawdzałeś? Daj info na pw ;)

Opublikowano
  • Autor

czyli do sprzedania :cool1: a co na oku :mysli:

wystawiłem co będzie :)

zabaweczka do upalania e30 :evil:

Opublikowano

Wuju to za B6 taką łądną to z 10 kupisz tych e30 :polew: :polew: :polew: :polew: a póżniej codziennie innym atem :ad: :ad: :ad: :ad: :ad:

Opublikowano

Wuju to za B6 taką łądną to z 10 kupisz tych e30 :polew: :polew: :polew: :polew: a póżniej codziennie innym atem :ad: :ad: :ad: :ad: :ad:

tia, a z tych 10-ciu jedna bedzie porządnie latać :cool1:

Opublikowano
  • Autor

z 10-15 tys trzeba za konkret sprzęt :gwizdanie:

Opublikowano

co Ty mówisz??? 10koła za E30???

Opublikowano
ok ale jak sobie Wuju kupi takie auto to co? będzie nim tylko jeżdził??

gotowca kupi?[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 21:22_________________________________________________http://moto.allegro.pl/e30-cabrio-i1199321192.html to jest E30

Opublikowano

Czemu nie :?: :kox:

A tak na serio to trzeba by sie wuja zapytac (nie wiem jakie ma zamiary).[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 21:27_________________________________________________

Bardziej do lansu niz do upalania - przynajmniej mi sie tak wydaje :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.