Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niby mam urlop a kurna ciagle taki zapitol ze i tak ledwo co auto zlozylem.... dzisiaj wieczorem musze i tak myjke odwiedzic to cos pstrykne...

---------- Post dopisany 30-07-2012 at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2012 at 15:04 ----------

223887b53052192emed.jpg

fc1a01d5efcca0eamed.jpg

a16c0e5c5b7abbf6med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w avancie szmaty nie moge dorwac :/ mam ale takie malenstwo mniejsze od kluczyka od Q7 w tym niepotuninguje krwa krzychu :grin:

fajna faza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie :kox: wpadnę tam do was na spota to popodziwiam z bliska :decayed: co masz w miejscu postojówki ? Czy to są zrobione dzienne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa dzienne + bixenon.... postojowki jakies tam normalne nie gryzące sie mocno z kolorem bixa... i jak najbardziej zapraszamy na spota!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ten rok raczej koniec..... podczas zimy do malowania idzie caly przod i dach, zobacze czy uda mi sie dostac zderzak od amerykana/szwajcara ale to wszystko raczej na przyszly rok.... mam do zalozenia jeszcze 4x el. szyby.... i chcialbym zmienic kola na przyszly sezon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa dzienne + bixenon.... postojowki jakies tam normalne nie gryzące sie mocno z kolorem bixa... i jak najbardziej zapraszamy na spota!!!

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa dzienne + bixenon.... postojowki jakies tam normalne nie gryzące sie mocno z kolorem bixa... i jak najbardziej zapraszamy na spota!!!

:thumbup1:

pięknie Drop, tylko troszkę niżej, i widze ze korci Ci jak mnie na zmianę koła, ale to dobrze, bo to leży spoko, ale spasiłoby cos z pazurem:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci ze jeszcze skrecalem gwint przed vwmania i niby bylo 63 ale jak tak teraz patrze to jakos wysoko stoi w porownaniu do tego co bylo w zeszlym roku... avusy sa spoko ale juz mi sie troche znudzily :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci ze jeszcze skrecalem gwint przed vwmania i niby bylo 63 ale jak tak teraz patrze to jakos wysoko stoi w porownaniu do tego co bylo w zeszlym roku... avusy sa spoko ale juz mi sie troche znudzily :decayed:

u mnie jest 61,5:decayed:, a koła szukam jakiegoś szerszego na tył marzy mi się 10J ale zobaczymy co z tego wyjdzie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie kola nie sa u mnie priorytetem, musze odwiedzic blacharza/lakiernika bo powoli zaczyna sie cos dziac z przednimi blotnikami i maska kolo grila....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie kola nie sa u mnie priorytetem, musze odwiedzic blacharza/lakiernika bo powoli zaczyna sie cos dziac z przednimi blotnikami i maska kolo grila....

no u mnie nadkola też bierze, ale to wspomnienie po poprzednim lakiernikiem, i sporą ilością szpachli:facepalm:, narazie tego nie ruszam, bo jest pewna koncepcja:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...