Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

narazie zostaje, zobacze potem bo mam gdzies ten plastik ale chyba bedzie za duzo...

za duzo, daj w czarna alacantare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kiera zostaje i jest juz obszyta, niechcialem nic czerwonego na niej.... chociaz powinna byc z wiekszym polyskiem lepiej by pasowala do koloru skory na boczkach i fotelach....

Też mialem takie wrażenie po odbioru od raggi. I była sliska bardzo - ale po zakonserwowaniu jej srodkiem do skóry nabrała nieco połysku i lepiej się trzyma... Więc cierpliwości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacną masz tą furkę :D

a ty w robocie nie siedzisz.... bo mijaklem auto niedawno na mickiericza :)

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

kiera zostaje i jest juz obszyta, niechcialem nic czerwonego na niej.... chociaz powinna byc z wiekszym polyskiem lepiej by pasowala do koloru skory na boczkach i fotelach....

Też mialem takie wrażenie po odbioru od raggi. I była sliska bardzo - ale po zakonserwowaniu jej srodkiem do skóry nabrała nieco połysku i lepiej się trzyma... Więc cierpliwości :wink:

moze i tak, po odebraniu rzeczywiscie slizga byla ze niewiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz dzieki za info, poszukam ale wydaje mi sie ze nie ma sensu sciagac samego zderzaka z us bo koszta bedz wywalone w kosmos.... ogolnie mam cos na oku.... zobaczymy...

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ----------

kuzwa rano juz chcialem auto na allegro wystawic bo szalu dostaje z hamulcami..... a popoludniu kolejne graty zamowilem :facepalm: jak dojda jutro i bedzie to co w opisie, na zdjeciach i to co zapewnial koles w rozmowie przez telefon to bede bardzo zadowolony..... mam tez nadzieje ze jutro uporam sie z tymi hamulcami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedewszystkim rdza.... od samego pocztku tak na nie rdza wchodzila ze niewiem, a ze auto sporo stalo (jezdzilem firmowkami) to troche je zniszczyla... pozatym piszczaly.... (zmienilem 3 razy klocki na rozne dlatego nie stawiam winy po ich stronie) a tera zaczelo trzasc kierownica przy hamowaniu ze niewim....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jeszcze tarcze mają mięso, zanieś je do tokarza, niech przetoczy, u mnie załatwiło to sprawę + oczywiście nowe klocki, delikatne hamowania przez jakieś 300km i hamulce jak talala, bynajmniej u mnie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wkurwiajcie mnie juz z tymi hamulcami..... mam tarcze na sprzedaz po taniości..... używane..... miecha w pip.... wrzucilismy na tokarke i jest baja..... zalozylem nowe tarcze, nowe klocki, caly czas jest uczucie przy lekkim wcisnieciu hamulca jakby hamulec lapal, puszczal, pala, puszczal.... efekt podobny do wlanczajacego sie abs-u..... tylko duzo slabiej.... jak piszczalo tak piszczy..... jedyna opcja jaka przychodzi mi do glowy to ze mechanik zrobil mnie w h*ja i nie wymienil mi lozyska.... bo na 15 byla cisza.... a jakprzychodzi 18 to przy 30-40 km/h slychac piszczenie.... jak by cos ocieralo w jednym miejscu podczas krecenia sie kola..... po podniesieniu kola do gory jest cisza :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle przetoczone tarcze miałem to przy swoich identyczne objawy więc się wkurwiłem i powiedziałem że więcej nie przetoczę wolałem zrobić swap u mnie za przetoczenie wołają 50 zł :facepalm: za szt więc bez sensu najgorzej to jak się nagrzeją i chcesz hamować ze 120 to aż serce miałem w gardle myślałem że kierownice urwie :decayed:

---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ----------

jeżeli mówisz że jak podniesiesz koło i jest cisza to chyba nie łożysko, koła masz wyważone dobrze:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur wszystko spoko, tylko to co opisalem jest na nowych tarczach i klockach :facepalm: 50za przetoczenie a za 90 kupilem nowki trw....

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ----------

kola wywarzone, zamienialem przod z tylem.... piszczy tylko jak auto jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lipcu mialem przeglad... nic nie bylo widac/slychac.... pozatym ja jestem strasznie przewrazliwiony jak mi cos puknie/stuknie w aucie.... jak jade do rodzicow to jest tam ok 500m polnej drogi to wszystko tam idzie wyczuc jak jest nietak z zawiecha...

---------- Post dopisany 22-09-2012 at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany 21-09-2012 at 16:27 ----------

status paczki: Wydano kurierowi do doręczenia:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo zależy jak paczka nadana jeśli termin doręczenia weekend to będziesz mieć dziś jak nie to dopiero w poniedziałek :decayed: że została wydana kurierowi to nieznaczy że otrzymasz dziś :decayed:

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ----------

Koszt dostawy w sobotę to jest 25 zł dopłaty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie teraz wku...s :decayed: w sumie nie wiem ile koles placil za wysylke tego i jaka ma umowe podpisana, prosilem go zeby doszla do soboty a wysylal w czwartek przed południem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię w Kolporterze więc jeśli przesyłkę wysłał w czwartek do 15:00 to k**wa powinieneś mieć ją w piątek zależy jeszcze jaka odległość i skąd nadał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[TABLE=class: items-list]

[TR=class: odd]

2012-09-20

12:49:29

Wprowadzona

Wprowadzona do systemu i oczekuje na przyjazd kuriera

Warszawa

[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

2012-09-20

19:03:13

Magazyn nadający

Przesyłka została wprowadzona na magazyn nadający

Warszawa

[/TR]

[TR=class: odd]

2012-09-21

04:53:46

Magazyn doręczający

Przesyłka została wprowadzona na magazyn doręczający

Bydgoszcz

[/TR]

[TR=class: even]

[TD]2012-09-22

09:10:36

Wydano kurierowi

Wydano kurierowi do doręczenia

Bydgoszcz

[/TR]

[/TABLE]

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ----------

:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest firma troszkę ..... z tego wynika ze powinieneś mieć przesyłkę wczoraj :kwasny: bo o 5 rano była na magazynie doręczającym. I Kurier pewnie sobie poleciał w h...ja i dziś bedzie sz miał na 40% ale mało prawdopodobne 100% w poniedziałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...