Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW i nowy 2.0 D BiTurbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BMW zrobiło silniczek 2.0 D ze znanym z silników 3.0 D systemem BiTurbo. Teraz mamy 204 PS i 400 Nm w seryjnym 2 litrowym klekocie.. A Audi śpi :(

http://www.motorauthority.com/cars/bmw/400nm-four-banger-diesel-from-bmw/

Opublikowano
A Audi śpi

prawdę mówiąc ja też czekałem na inną ofertę silników w 2007 w modelach Audi...

No, ale to są nowe motóry, także poczekajmy jeszcze trochę, żeby zobaczyć co potrafią.

W sensie nie mocy, ale mocy przetrwania

Opublikowano

Zapewne jeszcze w tym roku Audi wypusci cos fajnego i nowego w swoim nie smiertelnym od lat TDI :twisted:

Opublikowano

2.0 tdi bedzie w wersjach 143 i 177 koni(common rail) do tego 2.7 tdi 190KM i 3.0 tdi 240 KM

Opublikowano

kurka Boberro.... napisałbyś coś więcej :cool:

Opublikowano

a co z 1.9 :question::wink: jakies nowosci odnosnie tego motora :question:

Opublikowano
2.0 tdi bedzie w wersjach 143 i 177 koni(common rail) do tego 2.7 tdi 190KM i 3.0 tdi 240 KM

czyli zadna rewelacja .......... :rolleyes:

przydałoby sie dołozyc jakies drugie turbulum do 2.0 TDI ..... :twisted:

IC-ek w Bejcy jakis malutki jest .... a i momencik mozna by było zmniejszyc ale bardziej płaski zrobic .... :wink:

a co z 1.9 :question::wink: jakies nowosci odnosnie tego motora :question:

pewnie przestana produkowac ... bo to stare kondony juz sa .... :twisted:

Opublikowano

ale jare.....

Opublikowano

Ciekawe co z 1.9, to są najbardziej udane jednostki-troche historii, ale nie wiem czy audi chce to pamiętać.. ;)

Opublikowano

Moim zdaniem szkoda byloby wycofywac chyba najbardziej znanego motrka na swiecie :cry:

Opublikowano
Moim zdaniem szkoda byloby wycofywac chyba najbardziej znanego motrka na swiecie :cry:

ale w jakim celu, jako pamiątka ? :cool:

Przecież to jest firma, która ma przynosić dochód.

Motory mają być ciche, oszczędne, mają za***rdalać (ups 4_1_215.gif )

Jakoś bardzo ostrożni się zrobili...

Faktycznie, mogli się pokusić o BiT....

Opublikowano
Faktycznie, mogli się pokusić o BiT....

Np. w 1.9 :lol:

Opublikowano
Zapewne jeszcze w tym roku Audi wypusci cos fajnego i nowego w swoim nie smiertelnym od lat TDI :twisted:

ale juz widac jego kres. :twisted: ida common rail... co to oznacza...? troche mniej klekotania na tym swiecie :rotfl:

a co do silnikow z BMW to faktycznie chlopcy sie ostatnio postarali ( niestety trzeba to przyznac) w 5 po FL wprowadzili odzyskiwanie energii przy hamowaniu czyli taki mini hybryd a te nowe V8 z M3, mhh prawdziwe cacko techniki. ma nisamowita kompresje i to bez sprazarki. efekt takiego "doladowania" daje kolektor ktory wytwarza fale dzwiekowe ktore powoduja lepsze wypelnienie cylindra powietrzem. niezly bajer. viekawe jak to brzmi.

Opublikowano
niestety trzeba to przyznac

schiller, ale dlaczego niestety ? Pojawił się za***isty silniczek BMW, to dobra wiadomość przecież... Niestety Audi się nie postarało skonstruować podobnego potworka.

Opublikowano

E tam Audi nie śli pracuje nad ciekawszymi rozwiązaniami a z silnikami sie nie pali.

Opublikowano
niestety trzeba to przyznac

schiller, ale dlaczego niestety ? Pojawił się za***isty silniczek BMW, to dobra wiadomość przecież... Niestety Audi się nie postarało skonstruować podobnego potworka.

niestety dlatego bo te BMW a nie :audi: wypuscilo takie cuss.. a ja do BMW to ja jak pies do kota, mimo ze mialem kiedys 3-ke. ale teraz moje pierscienie zobowiazuja :rotfl:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

2.0 TDI mit Common Rail.Widze pompo-wtryski sie znudzily.

Opublikowano

My się nie musimy martwić, bo w Ingolstadt wiedzą, co się w świecie dzieje :wink:

Opublikowano

ciekawe jest to, ze moc i moment sa identyczne dla obydwu silnikow :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.